MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
831657
16-11 2019
Kl. 12:15
Brønshøj BK 1 Holbæk B&I 1 Tingbjerg I P
831659
17-11 2019
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Elverroad Kunstgræs
831660
17-11 2019
Kl. 10:30
LSF 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Smørum Idrætscenter
831661
24-11 2019
Kl. 11:30
BSF 1 Hvidovre IF 3 Top Danmark Hallen, kunstgræs
831665
30-11 2019
Kl. 11:15
Hvidovre IF 2 Himmelev-Veddelev BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831664
30-11 2019
Kl. 11:30
Ballerup BK 1 Brønshøj BK 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
831666
30-11 2019
Kl. 12:30
Hvidovre IF 3 B. 1973, Herlev 1
!
NB: B. 1973, Herlev 1 er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs
831662
01-12 2019
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 1 Gladsaxe Stadion
831663
01-12 2019
Kl. 11:00
Holbæk B&I 1 LSF 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
831694
07-12 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Himmelev Idrætspark
831668
14-12 2019
Kl. 12:15
Brønshøj BK 1 Hvidovre IF 2 Tingbjerg I P
831667
15-12 2019
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Holbæk B&I 1 Gladsaxe Stadion
831671
15-12 2019
Kl. 10:15
BSF 1 B. 1973, Herlev 1 Ballerup Idrætspark
831670
15-12 2019
Kl. 14:00
LSF 1 Ballerup BK 1 KIWI-Park kunstgræs
831658
21-12 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 Ballerup BK 1 Himmelev Idrætspark
831675 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 2 LSF 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831674
11-01 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Elverroad Kunstgræs
831673
11-01 2020
Kl. 11:30
Ballerup BK 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
831672
12-01 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I 1 BSF 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
831676
12-01 2020
Kl. 12:45
Hvidovre IF 3 Brønshøj BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831678
25-01 2020
Kl. 13:00
Brønshøj BK 1 B. 1973, Herlev 1 Tingbjerg I P
831677
26-01 2020
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Hvidovre IF 2 Gladsaxe Stadion
831681
26-01 2020
Kl. 10:15
BSF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Ballerup Idrætspark
831680
26-01 2020
Kl. 10:30
LSF 1 Hvidovre IF 3 Smørum Idrætscenter
831679
26-01 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I 1 Ballerup BK 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
831684
29-02 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 1 LSF 1 Elverroad Kunstgræs
831682
29-02 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 Brønshøj BK 1 Himmelev Idrætspark
831683
29-02 2020
Kl. 11:30
Ballerup BK 1 BSF 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
831685
29-02 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF 2 Holbæk B&I 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831686
01-03 2020
Kl. 13:15
Hvidovre IF 3 Gladsaxe-Hero BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831691
07-03 2020
Kl. 10:30
LSF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Smørum Idrætscenter
831689
07-03 2020
Kl. 11:30
Ballerup BK 1 Hvidovre IF 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
831687
08-03 2020
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 B. 1973, Herlev 1 Gladsaxe Stadion
831692
08-03 2020
Kl. 10:15
BSF 1 Brønshøj BK 1 Ballerup Idrætspark
831688
08-03 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I 1 Hvidovre IF 3 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
831697 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 3 Ballerup BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831695
14-03 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 1 Holbæk B&I 1 Elverroad Kunstgræs
831669
14-03 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 Hvidovre IF 3 Himmelev Idrætspark
831693
14-03 2020
Kl. 11:45
Brønshøj BK 1 LSF 1 Tingbjerg I P
831696
15-03 2020
Kl. 11:30
BSF 1 Hvidovre IF 2 Ballerup Idrætspark
831702
21-03 2020
Kl. 11:15
Hvidovre IF 2 Hvidovre IF 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
831700
21-03 2020
Kl. 11:30
Ballerup BK 1 B. 1973, Herlev 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
831698
22-03 2020
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Brønshøj BK 1 Gladsaxe Stadion
831699
22-03 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
831701
22-03 2020
Kl. 11:45
LSF 1 BSF 1 Smørum Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind