MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5, Pulje 4 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
835768 2 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 BK Hekla 2 Bane 1
835769 2 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 B93 3
835770 2 Kl. 10:00 KB 4 BK Vestia 1
835771 2 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Oversidder
835772 2 Kl. 10:18 B93 3 Fremad Amager 2 Bane 1
835773 2 Kl. 10:18 BK Hekla 2 Brønshøj BK 1
835774 2 Kl. 10:18 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
KB 4 Bane 1
835775 2 Kl. 10:18 Oversidder BK Vestia 1
835776 2 Kl. 10:36 Fremad Amager 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
835777 2 Kl. 10:36 BK Hekla 2 B93 3
835778 2 Kl. 10:36 Oversidder KB 4
835779 2 Kl. 10:36 BK Vestia 1 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
835780 2 Kl. 10:54 KB 4 Fremad Amager 2 Bane 1
835781 2 Kl. 10:54 BK Hekla 2 BK Vestia 1
835782 2 Kl. 10:54 B93 3 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
835783 2 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
835752 1 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 BK Fix 2
835753 1 Kl. 11:15 HIK 3 AB Tårnby 3
835754 1 Kl. 11:15 BK Stefan 1 Ørestad IF 1
835755 1 Kl. 11:15 B 1903 2 Østerbro IF 1
835756 1 Kl. 11:33 AB Tårnby 3 Nørrebro United 1
835757 1 Kl. 11:33 BK Fix 2 HIK 3
835758 1 Kl. 11:33 B 1903 2 BK Stefan 1
835759 1 Kl. 11:33 Østerbro IF 1 Ørestad IF 1
835760 1 Kl. 11:51 Nørrebro United 1 HIK 3
835761 1 Kl. 11:51 BK Fix 2 AB Tårnby 3
835762 1 Kl. 11:51 Østerbro IF 1 BK Stefan 1
835763 1 Kl. 11:51 Ørestad IF 1 B 1903 2
835764 1 Kl. 12:09 BK Stefan 1 Nørrebro United 1
835765 1 Kl. 12:09 Ørestad IF 1 BK Fix 2
835766 1 Kl. 12:09 AB Tårnby 3 B 1903 2
835767 1 Kl. 12:09 HIK 3 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
835800 4 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Østerbro IF 1
835801 4 Kl. 10:00 BK Vestia 1 BK Hekla 2
835802 4 Kl. 10:00 HIK 3 Ørestad IF 1
835806 4 Kl. 10:00 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Kastrup BK 2 Bane 1
835807 4 Kl. 10:18 BK Hekla 2 AB Tårnby 3
835808 4 Kl. 10:18 Østerbro IF 1 BK Vestia 1
835809 4 Kl. 10:18 HIK 3 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
835810 4 Kl. 10:18 Ørestad IF 1 Kastrup BK 2
835811 4 Kl. 10:36 AB Tårnby 3 BK Vestia 1
835820 4 Kl. 10:36 Østerbro IF 1 BK Hekla 2
835821 4 Kl. 10:36 Kastrup BK 2 HIK 3
835822 4 Kl. 10:36 Ørestad IF 1 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
835823 4 Kl. 10:54 Kastrup BK 2 AB Tårnby 3
835824 4 Kl. 10:54 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
835984 4 Kl. 10:54 BK Hekla 2 HIK 3
835985 4 Kl. 10:54 BK Vestia 1 Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
835784 3 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Stefan 1
835785 3 Kl. 10:00 KB 4 Brønshøj BK 1
835786 3 Kl. 10:00 BK Fix 2 B 1903 2
835787 3 Kl. 10:00 Oversidder B93 3
835788 3 Kl. 10:18 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 1
835789 3 Kl. 10:18 BK Stefan 1 KB 4
835790 3 Kl. 10:18 B93 3 BK Fix 2
835791 3 Kl. 10:18 Oversidder B 1903 2
835792 3 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 KB 4
835793 3 Kl. 10:36 BK Stefan 1 Brønshøj BK 1
835794 3 Kl. 10:36 BK Fix 2 Oversidder
835795 3 Kl. 10:36 B 1903 2 B93 3
835796 3 Kl. 10:54 B 1903 2 Nørrebro United 1
835797 3 Kl. 10:54 B93 3 BK Stefan 1
835798 3 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 BK Fix 2
835799 3 Kl. 10:54 KB 4 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
836005 6 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Østerbro IF 1 Bane 1
836006 6 Kl. 10:00 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
B93 3 Bane 1
836007 6 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 BK Stefan 1 Bane 1
836008 6 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Amager 2 Bane 1
836009 6 Kl. 10:18 B93 3 Nørrebro United 1 Bane 1
836010 6 Kl. 10:18 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
836011 6 Kl. 10:18 Fremad Amager 2 AB Tårnby 3 Bane 1
836012 6 Kl. 10:18 BK Stefan 1 Oversidder Bane 1
836013 6 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
836014 6 Kl. 10:36 Østerbro IF 1 B93 3 Bane 1
836015 6 Kl. 10:36 AB Tårnby 3 Oversidder Bane 1
836016 6 Kl. 10:36 BK Stefan 1 Fremad Amager 2 Bane 1
836017 6 Kl. 10:54 Oversidder Nørrebro United 1 Bane 1
836018 6 Kl. 10:54 Østerbro IF 1 AB Tårnby 3 Bane 1
836019 6 Kl. 10:54 Fremad Amager 2 B93 3 Bane 1
836020 6 Kl. 10:54 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
835987 5 Kl. 10:00 BK Fix 2 Ørestad IF 1
835988 5 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1
835990 5 Kl. 10:00 HIK 3 B 1903 2
835992 5 Kl. 10:00 BK Hekla 2 KB 4
835993 5 Kl. 10:18 BK Fix 2 Brønshøj BK 1
835994 5 Kl. 10:18 Ørestad IF 1 BK Vestia 1
835995 5 Kl. 10:18 HIK 3 BK Hekla 2
835996 5 Kl. 10:18 B 1903 2 KB 4
835997 5 Kl. 10:36 BK Fix 2 BK Vestia 1
835998 5 Kl. 10:36 Ørestad IF 1 Brønshøj BK 1
835999 5 Kl. 10:36 KB 4 HIK 3
836000 5 Kl. 10:36 B 1903 2 BK Hekla 2
836001 5 Kl. 10:54 KB 4 BK Fix 2
836002 5 Kl. 10:54 Ørestad IF 1 BK Hekla 2
836003 5 Kl. 10:54 HIK 3 Brønshøj BK 1
836004 5 Kl. 10:54 BK Vestia 1 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
836021 7 Kl. 10:00 B 1903 2 AB Tårnby 3
836022 7 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Kastrup BK 2
836023 7 Kl. 10:00 BK Fix 2 Østerbro IF 1
836024 7 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 KB 4
836025 7 Kl. 10:18 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 3
836026 7 Kl. 10:18 Kastrup BK 2 B 1903 2
836027 7 Kl. 10:18 Fremad Amager 2 BK Fix 2
836028 7 Kl. 10:18 KB 4 Østerbro IF 1
836029 7 Kl. 10:36 AB Tårnby 3 Kastrup BK 2
836030 7 Kl. 10:36 B 1903 2 Brønshøj BK 1
836031 7 Kl. 10:36 BK Fix 2 KB 4
836032 7 Kl. 10:36 Østerbro IF 1 Fremad Amager 2
836033 7 Kl. 10:54 KB 4 AB Tårnby 3
836034 7 Kl. 10:54 B 1903 2 Fremad Amager 2
836035 7 Kl. 10:54 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1
836036 7 Kl. 10:54 Kastrup BK 2 BK Fix 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
836037 8 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Ørestad IF 1
836038 8 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Oversidder
836039 8 Kl. 10:00 HIK 3 BK Stefan 1
836040 8 Kl. 10:00 B93 3 BK Vestia 1
836041 8 Kl. 10:18 BK Hekla 2 Nørrebro United 1
836042 8 Kl. 10:18 Oversidder Ørestad IF 1
836043 8 Kl. 10:18 B93 3 HIK 3
836044 8 Kl. 10:18 BK Vestia 1 BK Stefan 1
836045 8 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 Oversidder
836046 8 Kl. 10:36 BK Hekla 2 Ørestad IF 1
836047 8 Kl. 10:36 HIK 3 BK Vestia 1
836048 8 Kl. 10:36 BK Stefan 1 B93 3
836049 8 Kl. 10:54 BK Vestia 1 Nørrebro United 1
836050 8 Kl. 10:54 Ørestad IF 1 B93 3
836051 8 Kl. 10:54 BK Stefan 1 BK Hekla 2
836052 8 Kl. 10:54 Oversidder HIK 3
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
836069 10 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 1903 2
836070 10 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 BK Vestia 1
836071 10 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Ørestad IF 1
836072 10 Kl. 10:00 KB 4 B93 3
836073 10 Kl. 10:18 Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
836074 10 Kl. 10:18 B 1903 2 BK Vestia 1
836075 10 Kl. 10:18 B93 3 AB Tårnby 3
836076 10 Kl. 10:18 Ørestad IF 1 KB 4
836077 10 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 BK Vestia 1
836078 10 Kl. 10:36 Fremad Amager 2 B 1903 2
836079 10 Kl. 10:36 AB Tårnby 3 KB 4
836080 10 Kl. 10:36 B93 3 Ørestad IF 1
836081 10 Kl. 10:54 KB 4 Nørrebro United 1
836082 10 Kl. 10:54 B93 3 B 1903 2
836083 10 Kl. 10:54 Fremad Amager 2 Ørestad IF 1
836084 10 Kl. 10:54 BK Vestia 1 AB Tårnby 3
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
836053 9 Kl. 16:00 Østerbro IF 1 HIK 3
836054 9 Kl. 16:00 Oversidder Brønshøj BK 1
836055 9 Kl. 16:00 BK Fix 2 BK Stefan 1
836056 9 Kl. 16:00 BK Hekla 2 Kastrup BK 2
836057 9 Kl. 16:18 Brønshøj BK 1 HIK 3
836058 9 Kl. 16:18 Oversidder Østerbro IF 1
836059 9 Kl. 16:18 BK Hekla 2 BK Fix 2
836060 9 Kl. 16:18 BK Stefan 1 Kastrup BK 2
836061 9 Kl. 16:36 HIK 3 Oversidder
836062 9 Kl. 16:36 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 1
836063 9 Kl. 16:36 BK Fix 2 Kastrup BK 2
836064 9 Kl. 16:36 BK Hekla 2 BK Stefan 1
836065 9 Kl. 16:54 HIK 3 Kastrup BK 2
836066 9 Kl. 16:54 BK Hekla 2 Østerbro IF 1
836067 9 Kl. 16:54 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1
836068 9 Kl. 16:54 Oversidder BK Fix 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
836101 12 Kl. 10:30 B 1903 2 Ørestad IF 1
836102 12 Kl. 10:30 Oversidder Kastrup BK 2
836103 12 Kl. 10:30 AB Tårnby 3 HIK 3
836104 12 Kl. 10:30 BK Stefan 1 B93 3
836105 12 Kl. 10:48 Kastrup BK 2 Ørestad IF 1
836106 12 Kl. 10:48 B 1903 2 Oversidder
836107 12 Kl. 10:48 BK Stefan 1 AB Tårnby 3
836108 12 Kl. 10:48 HIK 3 B93 3
836109 12 Kl. 11:06 Ørestad IF 1 Oversidder
836110 12 Kl. 11:06 B 1903 2 Kastrup BK 2
836111 12 Kl. 11:06 AB Tårnby 3 B93 3
836112 12 Kl. 11:06 BK Stefan 1 HIK 3
836113 12 Kl. 11:24 Ørestad IF 1 AB Tårnby 3
836114 12 Kl. 11:24 BK Stefan 1 B 1903 2
836494 12 Kl. 11:24 B93 3 Oversidder
836495 12 Kl. 11:24 HIK 3 Kastrup BK 2
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
836085 11 Kl. 10:00 BK Fix 2 Nørrebro United 1
836086 11 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Fremad Amager 2
836087 11 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1
836088 11 Kl. 10:00 BK Vestia 1 KB 4
836089 11 Kl. 10:18 Nørrebro United 1 Fremad Amager 2
836090 11 Kl. 10:18 BK Fix 2 BK Hekla 2
836091 11 Kl. 10:18 KB 4 Østerbro IF 1
836092 11 Kl. 10:18 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1
836093 11 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 BK Hekla 2
836094 11 Kl. 10:36 BK Fix 2 Fremad Amager 2
836095 11 Kl. 10:36 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
836096 11 Kl. 10:36 Brønshøj BK 1 KB 4
836097 11 Kl. 10:54 Nørrebro United 1 Brønshøj BK 1
836098 11 Kl. 10:54 BK Vestia 1 BK Fix 2
836099 11 Kl. 10:54 BK Hekla 2 KB 4
836100 11 Kl. 10:54 Østerbro IF 1 Fremad Amager 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind