MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5, Pulje 5 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
836512 2 Kl. 11:30 Fremad Valby 2 BK Fix 3
836513 2 Kl. 11:30 Tårnby FF 1 B93 4
836514 2 Kl. 11:30 Jægersborg BK 1 KB 5
836515 2 Kl. 11:30 BK Skjold 1 Oversidder
836516 2 Kl. 11:48 B93 4 Fremad Valby 2
836517 2 Kl. 11:48 BK Fix 3 Tårnby FF 1
836518 2 Kl. 11:48 BK Skjold 1 Jægersborg BK 1
836519 2 Kl. 11:48 Oversidder KB 5
836520 2 Kl. 12:06 Fremad Valby 2 Tårnby FF 1
836521 2 Kl. 12:06 BK Fix 3 B93 4
836522 2 Kl. 12:06 Oversidder Jægersborg BK 1
836523 2 Kl. 12:06 KB 5 BK Skjold 1
836524 2 Kl. 12:24 Jægersborg BK 1 Fremad Valby 2
836525 2 Kl. 12:24 BK Fix 3 KB 5
836526 2 Kl. 12:24 B93 4 BK Skjold 1
836527 2 Kl. 12:24 Tårnby FF 1 Oversidder
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
836496 1 Kl. 10:00 Valby BK 1 Hvidovre IF 3 Bane 1
836497 1 Kl. 10:00 BK Vestia 3 AB Tårnby 4 Bane 1
836498 1 Kl. 10:00 BK Vestia 2 B 1908 1 Bane 1
836499 1 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 KB 6 Bane 1
836500 1 Kl. 10:18 AB Tårnby 4 Valby BK 1 Bane 1
836501 1 Kl. 10:18 Hvidovre IF 3 BK Vestia 3
836502 1 Kl. 10:18 Nørrebro United 2 BK Vestia 2 Bane 1
836503 1 Kl. 10:18 KB 6 B 1908 1 Bane 1
836504 1 Kl. 10:36 Valby BK 1 BK Vestia 3 Bane 1
836505 1 Kl. 10:36 Hvidovre IF 3 AB Tårnby 4
836506 1 Kl. 10:36 KB 6 BK Vestia 2 Bane 1
836507 1 Kl. 10:36 B 1908 1 Nørrebro United 2 Bane 1
836508 1 Kl. 10:54 BK Vestia 2 Valby BK 1 Bane 1
836509 1 Kl. 10:54 B 1908 1 Hvidovre IF 3 Bane 1
836510 1 Kl. 10:54 AB Tårnby 4 Nørrebro United 2 Bane 1
836511 1 Kl. 10:54 BK Vestia 3 KB 6 Bane 1
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
836528 3 Kl. 09:00 Valby BK 1 BK Vestia 2 Bane 1
836529 3 Kl. 09:00 Jægersborg BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1
836530 3 Kl. 09:00 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
836531 3 Kl. 09:00 Oversidder B93 4 Bane 1
836532 3 Kl. 09:18 Tårnby FF 1 Valby BK 1 Bane 1
836533 3 Kl. 09:18 BK Vestia 2 Jægersborg BK 1 Bane 1
836534 3 Kl. 09:18 B93 4 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Bane 1
836535 3 Kl. 09:18 Oversidder Nørrebro United 2 Bane 1
836536 3 Kl. 09:36 Valby BK 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
836537 3 Kl. 09:36 BK Vestia 2 Tårnby FF 1 Bane 1
836538 3 Kl. 09:36 Hvidovre IF 3 Oversidder Bane 1
836539 3 Kl. 09:36 Nørrebro United 2 B93 4 Bane 1
836540 3 Kl. 09:54 Nørrebro United 2 Valby BK 1 Bane 1
836541 3 Kl. 09:54 B93 4 BK Vestia 2 Bane 1
836542 3 Kl. 09:54 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Bane 1
836543 3 Kl. 09:54 Jægersborg BK 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
836544 4 Kl. 11:30 AB Tårnby 4 KB 6
836545 4 Kl. 11:30 KB 5 BK Fix 3
836546 4 Kl. 11:30 BK Vestia 3 B 1908 1
836547 4 Kl. 11:30 Fremad Valby 2 BK Skjold 1
836548 4 Kl. 11:48 BK Fix 3 AB Tårnby 4
836549 4 Kl. 11:48 KB 6 KB 5
836550 4 Kl. 11:48 BK Vestia 3 Fremad Valby 2
836551 4 Kl. 11:48 B 1908 1 BK Skjold 1
836552 4 Kl. 12:06 AB Tårnby 4 KB 5
836553 4 Kl. 12:06 KB 6 BK Fix 3
836554 4 Kl. 12:06 BK Skjold 1 BK Vestia 3
836555 4 Kl. 12:06 B 1908 1 Fremad Valby 2
836556 4 Kl. 12:24 BK Skjold 1 AB Tårnby 4
836557 4 Kl. 12:24 Fremad Valby 2 KB 6
836558 4 Kl. 12:24 BK Fix 3 BK Vestia 3
836559 4 Kl. 12:24 KB 5 B 1908 1
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
836560 5 Kl. 13:00 Hvidovre IF 3 B 1908 1
836561 5 Kl. 13:00 Tårnby FF 1 KB 5
836562 5 Kl. 13:00 BK Vestia 3 Nørrebro United 2
836563 5 Kl. 13:00 BK Fix 3 Jægersborg BK 1
836564 5 Kl. 13:18 Hvidovre IF 3 Tårnby FF 1
836565 5 Kl. 13:18 B 1908 1 KB 5
836566 5 Kl. 13:18 BK Vestia 3 BK Fix 3
836567 5 Kl. 13:18 Nørrebro United 2 Jægersborg BK 1
836568 5 Kl. 13:36 Hvidovre IF 3 KB 5
836569 5 Kl. 13:36 B 1908 1 Tårnby FF 1
836570 5 Kl. 13:36 Jægersborg BK 1 BK Vestia 3
836571 5 Kl. 13:36 Nørrebro United 2 BK Fix 3
836572 5 Kl. 13:54 Jægersborg BK 1 Hvidovre IF 3
836573 5 Kl. 13:54 B 1908 1 BK Fix 3
836574 5 Kl. 13:54 BK Vestia 3 Tårnby FF 1
836575 5 Kl. 13:54 KB 5 Nørrebro United 2
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
836576 6 Kl. 12:30 Valby BK 1 KB 6
836577 6 Kl. 12:30 BK Skjold 1 B93 4
836578 6 Kl. 12:30 AB Tårnby 4 BK Vestia 2
836579 6 Kl. 12:30 Oversidder Fremad Valby 2
836580 6 Kl. 12:48 B93 4 Valby BK 1
836581 6 Kl. 12:48 BK Skjold 1 KB 6
836582 6 Kl. 12:48 Fremad Valby 2 AB Tårnby 4
836583 6 Kl. 12:48 BK Vestia 2 Oversidder
836584 6 Kl. 13:06 Valby BK 1 BK Skjold 1
836585 6 Kl. 13:06 KB 6 B93 4
836586 6 Kl. 13:06 AB Tårnby 4 Oversidder
836587 6 Kl. 13:06 BK Vestia 2 Fremad Valby 2
836588 6 Kl. 13:24 Oversidder Valby BK 1
836589 6 Kl. 13:24 KB 6 AB Tårnby 4
836590 6 Kl. 13:24 Fremad Valby 2 B93 4
836591 6 Kl. 13:24 BK Skjold 1 BK Vestia 2
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
836592 7 Kl. 11:15 Nørrebro United 2 AB Tårnby 4
836593 7 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 BK Skjold 1
836594 7 Kl. 11:15 Hvidovre IF 3 KB 6
836595 7 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 Jægersborg BK 1
836596 7 Kl. 11:33 Tårnby FF 1 AB Tårnby 4
836597 7 Kl. 11:33 BK Skjold 1 Nørrebro United 2
836598 7 Kl. 11:33 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 3
836599 7 Kl. 11:33 Jægersborg BK 1 KB 6
836600 7 Kl. 11:51 AB Tårnby 4 BK Skjold 1
836601 7 Kl. 11:51 Nørrebro United 2 Tårnby FF 1
836602 7 Kl. 11:51 Hvidovre IF 3 Jægersborg BK 1
836603 7 Kl. 11:51 KB 6 Fremad Valby 2
836604 7 Kl. 12:09 Jægersborg BK 1 AB Tårnby 4
836605 7 Kl. 12:09 Nørrebro United 2 Fremad Valby 2
836606 7 Kl. 12:09 KB 6 Tårnby FF 1
836607 7 Kl. 12:09 BK Skjold 1 Hvidovre IF 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
836608 8 Kl. 10:00 Valby BK 1 B 1908 1
836609 8 Kl. 10:00 BK Fix 3 Oversidder
836610 8 Kl. 10:00 BK Vestia 3 BK Vestia 2
836611 8 Kl. 10:00 B93 4 KB 5
836612 8 Kl. 10:18 BK Fix 3 Valby BK 1
836613 8 Kl. 10:18 Oversidder B 1908 1
836614 8 Kl. 10:18 B93 4 BK Vestia 3
836615 8 Kl. 10:18 KB 5 BK Vestia 2
836616 8 Kl. 10:36 Valby BK 1 Oversidder
836617 8 Kl. 10:36 BK Fix 3 B 1908 1
836618 8 Kl. 10:36 BK Vestia 3 KB 5
836619 8 Kl. 10:36 BK Vestia 2 B93 4
836620 8 Kl. 10:54 KB 5 Valby BK 1
836621 8 Kl. 10:54 B 1908 1 B93 4
836622 8 Kl. 10:54 BK Vestia 2 BK Fix 3
836623 8 Kl. 10:54 Oversidder BK Vestia 3
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
836624 9 Kl. 10:00 KB 6 BK Vestia 3 Bane 1
836625 9 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 1 Bane 1
836626 9 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2 Bane 1
836627 9 Kl. 10:00 BK Fix 3 BK Skjold 1 Bane 1
836628 9 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 BK Vestia 3 Bane 1
836629 9 Kl. 10:18 Oversidder KB 6 Bane 1
836630 9 Kl. 10:18 BK Fix 3 Hvidovre IF 3 Bane 1
836631 9 Kl. 10:18 BK Vestia 2 BK Skjold 1 Bane 1
836632 9 Kl. 10:36 BK Vestia 3 Oversidder Bane 1
836633 9 Kl. 10:36 Tårnby FF 1 KB 6 Bane 1
836634 9 Kl. 10:36 Hvidovre IF 3 BK Skjold 1 Bane 1
836635 9 Kl. 10:36 BK Fix 3 BK Vestia 2 Bane 1
836636 9 Kl. 10:54 BK Vestia 3 BK Skjold 1 Bane 1
836637 9 Kl. 10:54 BK Fix 3 KB 6 Bane 1
836638 9 Kl. 10:54 Tårnby FF 1 BK Vestia 2 Bane 1
836639 9 Kl. 10:54 Oversidder Hvidovre IF 3 Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Bane 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
836640 10 Kl. 10:00 Valby BK 1 Nørrebro United 2 Bane 1
836641 10 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 KB 5 Bane 1
836642 10 Kl. 10:00 AB Tårnby 4 B 1908 1 Bane 1
836643 10 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 B93 4 Bane 1
836644 10 Kl. 10:18 Fremad Valby 2 Valby BK 1 Bane 1
836645 10 Kl. 10:18 Nørrebro United 2 KB 5 Bane 1
836646 10 Kl. 10:18 B93 4 AB Tårnby 4 Bane 1
836647 10 Kl. 10:18 B 1908 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
836648 10 Kl. 10:36 Valby BK 1 KB 5 Bane 1
836649 10 Kl. 10:36 Fremad Valby 2 Nørrebro United 2 Bane 1
836650 10 Kl. 10:36 AB Tårnby 4 Jægersborg BK 1 Bane 1
836651 10 Kl. 10:36 B93 4 B 1908 1 Bane 1
836652 10 Kl. 10:54 Jægersborg BK 1 Valby BK 1 Bane 1
836653 10 Kl. 10:54 B93 4 Nørrebro United 2 Bane 1
836654 10 Kl. 10:54 Fremad Valby 2 B 1908 1 Bane 1
836655 10 Kl. 10:54 KB 5 AB Tårnby 4 Bane 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
836656 11 Kl. 11:30 Hvidovre IF 3 Valby BK 1
836657 11 Kl. 11:30 BK Fix 3 Fremad Valby 2
836661 11 Kl. 11:30 KB 6 Tårnby FF 1
836664 11 Kl. 11:30 KB 5 Jægersborg BK 1
836665 11 Kl. 11:48 Valby BK 1 Fremad Valby 2
836666 11 Kl. 11:48 Hvidovre IF 3 BK Fix 3
836667 11 Kl. 11:48 Jægersborg BK 1 KB 6
836668 11 Kl. 11:48 KB 5 Tårnby FF 1
836669 11 Kl. 12:06 Valby BK 1 BK Fix 3
836670 11 Kl. 12:06 Hvidovre IF 3 Fremad Valby 2
836671 11 Kl. 12:06 KB 5 KB 6
836672 11 Kl. 12:06 Tårnby FF 1 Jægersborg BK 1
836673 11 Kl. 12:24 Valby BK 1 Tårnby FF 1
836674 11 Kl. 12:24 KB 5 Hvidovre IF 3
836675 11 Kl. 12:24 BK Fix 3 Jægersborg BK 1
836676 11 Kl. 12:24 KB 6 Fremad Valby 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
836677 12 Kl. 11:30 Nørrebro United 2 B 1908 1
836678 12 Kl. 11:30 Oversidder BK Skjold 1
836679 12 Kl. 11:30 AB Tårnby 4 BK Vestia 3
836680 12 Kl. 11:30 BK Vestia 2 B93 4
836681 12 Kl. 11:48 BK Skjold 1 B 1908 1
836682 12 Kl. 11:48 Nørrebro United 2 Oversidder
836683 12 Kl. 11:48 BK Vestia 2 AB Tårnby 4
836684 12 Kl. 11:48 BK Vestia 3 B93 4
836685 12 Kl. 12:06 B 1908 1 Oversidder
836686 12 Kl. 12:06 Nørrebro United 2 BK Skjold 1
836687 12 Kl. 12:06 AB Tårnby 4 B93 4
836688 12 Kl. 12:06 BK Vestia 2 BK Vestia 3
836691 12 Kl. 12:24 B 1908 1 AB Tårnby 4
836692 12 Kl. 12:24 BK Vestia 2 Nørrebro United 2
836693 12 Kl. 12:24 B93 4 Oversidder
836694 12 Kl. 12:24 BK Vestia 3 BK Skjold 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind