MENU

VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5, Pulje 3 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
835556 1 Kl. 10:00 CIK 1 BK Hekla 1
835557 1 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Fix 1
835558 1 Kl. 10:00 Dragør BK 1 KB 3
835559 1 Kl. 10:00 Amager FF 1
!
NB: Amager FF 1 er taberdømt
AB Tårnby 1
835560 1 Kl. 10:18 BK Fix 1 CIK 1
835561 1 Kl. 10:18 BK Hekla 1 B 1903 1
835562 1 Kl. 10:18 Amager FF 1
!
NB: Amager FF 1 er taberdømt
Dragør BK 1
835563 1 Kl. 10:18 AB Tårnby 1 KB 3
835564 1 Kl. 10:36 CIK 1 B 1903 1
835565 1 Kl. 10:36 BK Hekla 1 BK Fix 1
835566 1 Kl. 10:36 AB Tårnby 1 Dragør BK 1
835567 1 Kl. 10:36 KB 3 Amager FF 1
!
NB: Amager FF 1 er taberdømt
835568 1 Kl. 10:54 Dragør BK 1 CIK 1
835569 1 Kl. 10:54 KB 3 BK Hekla 1
835570 1 Kl. 10:54 BK Fix 1 Amager FF 1
!
NB: Amager FF 1 er taberdømt
835571 1 Kl. 10:54 B 1903 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
835572 2 Kl. 11:30 AB Tårnby 2 KB 2
835573 2 Kl. 11:30 BK Hellas 1 B93 2
835574 2 Kl. 11:30 KB 1 Kastrup BK 1
835575 2 Kl. 11:30 Fremad Valby 1 Husum BK 1
835576 2 Kl. 11:48 B93 2 AB Tårnby 2
835577 2 Kl. 11:48 KB 2 BK Hellas 1
835578 2 Kl. 11:48 Fremad Valby 1 KB 1
835579 2 Kl. 11:48 Husum BK 1 Kastrup BK 1 Bane 1
835580 2 Kl. 12:06 AB Tårnby 2 BK Hellas 1
835581 2 Kl. 12:06 KB 2 B93 2
835582 2 Kl. 12:06 Husum BK 1 KB 1 Bane 1
835583 2 Kl. 12:06 Kastrup BK 1 Fremad Valby 1
835584 2 Kl. 12:24 KB 1 AB Tårnby 2
835585 2 Kl. 12:24 KB 2 Kastrup BK 1
835586 2 Kl. 12:24 B93 2 Fremad Valby 1
835587 2 Kl. 12:24 BK Hellas 1 Husum BK 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
835604 4 Kl. 14:15 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 Bane 1
835605 4 Kl. 14:15 Kastrup BK 1 KB 2
835606 4 Kl. 14:15 B 1903 1 KB 3
835607 4 Kl. 14:15 AB Tårnby 2 Fremad Valby 1
835608 4 Kl. 14:33 KB 2 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
835609 4 Kl. 14:33 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1
835610 4 Kl. 14:33 B 1903 1 AB Tårnby 2
835611 4 Kl. 14:33 KB 3 Fremad Valby 1
835612 4 Kl. 14:51 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
835613 4 Kl. 14:51 AB Tårnby 1 KB 2
835614 4 Kl. 14:51 Fremad Valby 1 B 1903 1
835615 4 Kl. 14:51 KB 3 AB Tårnby 2
835616 4 Kl. 15:09 Fremad Valby 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
835617 4 Kl. 15:09 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1
835618 4 Kl. 15:09 KB 2 B 1903 1
835619 4 Kl. 15:09 Kastrup BK 1 KB 3
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
835588 3 Kl. 10:00 CIK 1 Dragør BK 1
835589 3 Kl. 10:00 KB 1 BK Hellas 1
835590 3 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Amager FF 1
835591 3 Kl. 10:00 Husum BK 1 B93 2 Bane 1
835592 3 Kl. 10:18 BK Hellas 1 CIK 1
835593 3 Kl. 10:18 Dragør BK 1 KB 1
835594 3 Kl. 10:18 B93 2 BK Hekla 1
835595 3 Kl. 10:18 Husum BK 1 Amager FF 1 Bane 1
835596 3 Kl. 10:36 CIK 1 KB 1
835597 3 Kl. 10:36 Dragør BK 1 BK Hellas 1
835598 3 Kl. 10:36 BK Hekla 1 Husum BK 1
835599 3 Kl. 10:36 Amager FF 1 B93 2
835600 3 Kl. 10:54 Amager FF 1 CIK 1
835601 3 Kl. 10:54 B93 2 Dragør BK 1
835602 3 Kl. 10:54 BK Hellas 1 BK Hekla 1
835603 3 Kl. 10:54 KB 1 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
835620 5 Kl. 09:00 BK Hekla 1 KB 3
835621 5 Kl. 09:00 BK Hellas 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
835622 5 Kl. 09:00 B 1903 1 Amager FF 1
835623 5 Kl. 09:00 KB 2 KB 1
835624 5 Kl. 09:18 BK Hekla 1 BK Hellas 1
835625 5 Kl. 09:18 KB 3 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
835626 5 Kl. 09:18 B 1903 1 KB 2
835627 5 Kl. 09:18 Amager FF 1 KB 1
835628 5 Kl. 09:36 BK Hekla 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
835629 5 Kl. 09:36 KB 3 BK Hellas 1
835630 5 Kl. 09:36 KB 1 B 1903 1
835631 5 Kl. 09:36 Amager FF 1 KB 2
835632 5 Kl. 09:54 KB 1 BK Hekla 1
835633 5 Kl. 09:54 KB 3 KB 2
835634 5 Kl. 09:54 B 1903 1 BK Hellas 1
835635 5 Kl. 09:54 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Amager FF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
835638 6 Kl. 10:00 CIK 1 AB Tårnby 1
835639 6 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 B93 2
835640 6 Kl. 10:00 BK Fix 1 Dragør BK 1
835641 6 Kl. 10:00 Husum BK 1 AB Tårnby 2 Bane 1
835642 6 Kl. 10:18 B93 2 CIK 1
835643 6 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1
835644 6 Kl. 10:18 AB Tårnby 2 BK Fix 1
835645 6 Kl. 10:18 Dragør BK 1 Husum BK 1
835646 6 Kl. 10:36 CIK 1 Fremad Valby 1
835647 6 Kl. 10:36 AB Tårnby 1 B93 2
835648 6 Kl. 10:36 BK Fix 1 Husum BK 1
835649 6 Kl. 10:36 Dragør BK 1 AB Tårnby 2
835650 6 Kl. 10:54 Husum BK 1 CIK 1 Bane 1
835651 6 Kl. 10:54 AB Tårnby 1 BK Fix 1
835652 6 Kl. 10:54 AB Tårnby 2 B93 2
835653 6 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
835671 8 Kl. 10:00 CIK 1 KB 3
835672 8 Kl. 10:00 KB 2 Husum BK 1
835673 8 Kl. 10:00 B 1903 1 Dragør BK 1
835674 8 Kl. 10:00 B93 2 Kastrup BK 1
835675 8 Kl. 10:18 KB 2 CIK 1
835676 8 Kl. 10:18 Husum BK 1 KB 3 Bane 1
835677 8 Kl. 10:18 B93 2 B 1903 1
835678 8 Kl. 10:18 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
835679 8 Kl. 10:36 CIK 1 Husum BK 1
835680 8 Kl. 10:36 KB 2 KB 3
835681 8 Kl. 10:36 B 1903 1 Kastrup BK 1
835682 8 Kl. 10:36 Dragør BK 1 B93 2
835683 8 Kl. 10:54 Kastrup BK 1 CIK 1
835684 8 Kl. 10:54 KB 3 B93 2
835685 8 Kl. 10:54 Dragør BK 1 KB 2
835686 8 Kl. 10:54 Husum BK 1 B 1903 1 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
835654 7 Kl. 11:00 Amager FF 1 BK Fix 1
835655 7 Kl. 11:00 BK Hellas 1 Fremad Valby 1
835656 7 Kl. 11:00 BK Hekla 1 AB Tårnby 1
835657 7 Kl. 11:00 AB Tårnby 2 KB 1
835658 7 Kl. 11:18 BK Hellas 1 BK Fix 1
835659 7 Kl. 11:18 Fremad Valby 1 Amager FF 1
835660 7 Kl. 11:18 AB Tårnby 2 BK Hekla 1
835661 7 Kl. 11:18 KB 1 AB Tårnby 1
835662 7 Kl. 11:36 BK Fix 1 Fremad Valby 1
835663 7 Kl. 11:36 Amager FF 1 BK Hellas 1
835665 7 Kl. 11:36 BK Hekla 1 KB 1
835666 7 Kl. 11:36 AB Tårnby 1 AB Tårnby 2
835667 7 Kl. 11:54 KB 1 BK Fix 1
835668 7 Kl. 11:54 Amager FF 1 AB Tårnby 2
835669 7 Kl. 11:54 AB Tårnby 1 BK Hellas 1
835670 7 Kl. 11:54 Fremad Valby 1 BK Hekla 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
835687 9 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 B 1903 1
835688 9 Kl. 10:00 Husum BK 1 BK Hellas 1 Bane 1
835689 9 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Dragør BK 1
835690 9 Kl. 10:00 KB 2 Fremad Valby 1
835691 9 Kl. 10:18 BK Hellas 1 B 1903 1
835692 9 Kl. 10:18 Husum BK 1 AB Tårnby 1 Bane 1
835693 9 Kl. 10:18 KB 2 BK Hekla 1
835694 9 Kl. 10:18 Dragør BK 1 Fremad Valby 1
835695 9 Kl. 10:36 B 1903 1 Husum BK 1
835696 9 Kl. 10:36 BK Hellas 1 AB Tårnby 1
835697 9 Kl. 10:36 BK Hekla 1 Fremad Valby 1
835698 9 Kl. 10:36 KB 2 Dragør BK 1
835699 9 Kl. 10:54 B 1903 1 Fremad Valby 1
835700 9 Kl. 10:54 KB 2 AB Tårnby 1
835701 9 Kl. 10:54 BK Hellas 1 Dragør BK 1
835702 9 Kl. 10:54 Husum BK 1 BK Hekla 1 Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
835703 10 Kl. 11:30 CIK 1 Amager FF 1
835704 10 Kl. 11:30 AB Tårnby 2 Kastrup BK 1
835705 10 Kl. 11:30 BK Fix 1 KB 3
835706 10 Kl. 11:30 KB 1 B93 2
835707 10 Kl. 11:48 AB Tårnby 2 CIK 1
835708 10 Kl. 11:48 Amager FF 1 Kastrup BK 1
835709 10 Kl. 11:48 B93 2 BK Fix 1
835710 10 Kl. 11:48 KB 3 KB 1
835711 10 Kl. 12:06 CIK 1 Kastrup BK 1
835712 10 Kl. 12:06 AB Tårnby 2 Amager FF 1
835713 10 Kl. 12:06 BK Fix 1 KB 1
835714 10 Kl. 12:06 B93 2 KB 3
835715 10 Kl. 12:24 KB 1 CIK 1
835716 10 Kl. 12:24 B93 2 Amager FF 1
835717 10 Kl. 12:24 AB Tårnby 2 KB 3
835718 10 Kl. 12:24 Kastrup BK 1 BK Fix 1
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
835735 12 Kl. 09:00 Amager FF 1 KB 3
835736 12 Kl. 09:00 Husum BK 1 Fremad Valby 1 Bane 1
835737 12 Kl. 09:00 BK Fix 1 B 1903 1
835738 12 Kl. 09:00 Dragør BK 1 B93 2
835739 12 Kl. 09:18 Fremad Valby 1 KB 3
835740 12 Kl. 09:18 Amager FF 1 Husum BK 1
835741 12 Kl. 09:18 Dragør BK 1 BK Fix 1
835742 12 Kl. 09:18 B 1903 1 B93 2
835743 12 Kl. 09:36 KB 3 Husum BK 1
835744 12 Kl. 09:36 Amager FF 1 Fremad Valby 1
835745 12 Kl. 09:36 BK Fix 1 B93 2
835746 12 Kl. 09:36 Dragør BK 1 B 1903 1
835747 12 Kl. 09:54 KB 3 BK Fix 1
835748 12 Kl. 09:54 Dragør BK 1 Amager FF 1
835749 12 Kl. 09:54 B93 2 Husum BK 1
835750 12 Kl. 09:54 B 1903 1 Fremad Valby 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
835719 11 Kl. 09:00 BK Hekla 1 CIK 1
835720 11 Kl. 09:00 KB 2 AB Tårnby 2
835721 11 Kl. 09:00 AB Tårnby 1 BK Hellas 1
835722 11 Kl. 09:00 Kastrup BK 1 KB 1
835723 11 Kl. 09:18 CIK 1 AB Tårnby 2
835724 11 Kl. 09:18 BK Hekla 1 KB 2
835725 11 Kl. 09:18 KB 1 AB Tårnby 1
835726 11 Kl. 09:18 Kastrup BK 1 BK Hellas 1
835727 11 Kl. 09:36 CIK 1 KB 2
835728 11 Kl. 09:36 BK Hekla 1 AB Tårnby 2
835729 11 Kl. 09:36 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1
835730 11 Kl. 09:36 BK Hellas 1 KB 1
835731 11 Kl. 09:54 CIK 1 BK Hellas 1
835732 11 Kl. 09:54 Kastrup BK 1 BK Hekla 1
835733 11 Kl. 09:54 KB 2 KB 1
835734 11 Kl. 09:54 AB Tårnby 1 AB Tårnby 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind