MENU

VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5, Pulje 4 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
783488 3 Kl. 12:00 B93 3 B 1908 1
783489 3 Kl. 12:00 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
FB 1 Bane 1
783490 3 Kl. 12:00 BK Skjold 1 AB Tårnby 3
783491 3 Kl. 12:00 B 1903 2 B93 6
783492 3 Kl. 12:18 B93 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
783493 3 Kl. 12:18 B 1908 1 FB 1
783494 3 Kl. 12:18 BK Skjold 1 B 1903 2
783495 3 Kl. 12:18 AB Tårnby 3 B93 6
783496 3 Kl. 12:36 B93 3 FB 1
783497 3 Kl. 12:36 B 1908 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
783498 3 Kl. 12:36 BK Skjold 1 B93 6
783499 3 Kl. 12:36 AB Tårnby 3 B 1903 2
783500 3 Kl. 12:54 B93 3 BK Skjold 1
783501 3 Kl. 12:54 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
783502 3 Kl. 12:54 FB 1 AB Tårnby 3
783503 3 Kl. 12:54 B 1908 1 B93 6
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
783472 2 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 KB 6
783473 2 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Rødovre 1
783474 2 Kl. 10:00 B93 5 Fremad Amager 1
783475 2 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BK Fix 2
783476 2 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 Brønshøj BK 1
783477 2 Kl. 10:18 KB 6 BK Rødovre 1
783478 2 Kl. 10:18 B93 5 BK Hekla 1
783479 2 Kl. 10:18 Fremad Amager 1 BK Fix 2
783480 2 Kl. 10:36 Tårnby FF 1 BK Rødovre 1
783481 2 Kl. 10:36 KB 6 Brønshøj BK 1
783482 2 Kl. 10:36 B93 5 BK Fix 2
783483 2 Kl. 10:36 Fremad Amager 1 BK Hekla 1
783484 2 Kl. 10:54 KB 6 BK Fix 2
783485 2 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 BK Hekla 1
783486 2 Kl. 10:54 BK Rødovre 1 B93 5
783487 2 Kl. 10:54 Tårnby FF 1 Fremad Amager 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
783456 1 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Bane 1
783457 1 Kl. 10:00 Valby BK 1 BK Hellas 2
783458 1 Kl. 10:00 B93 4 BK Vestia 2
783459 1 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Østerbro IF 2 Bane 1
783460 1 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 Valby BK 1
783461 1 Kl. 10:18 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
783462 1 Kl. 10:18 B93 4 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1
783463 1 Kl. 10:18 BK Vestia 2 Østerbro IF 2
783464 1 Kl. 10:36 Fremad Valby 1 BK Hellas 2
783465 1 Kl. 10:36 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Valby BK 1 Bane 1
783466 1 Kl. 10:36 B93 4 Østerbro IF 2
783467 1 Kl. 10:36 BK Vestia 2 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1
783468 1 Kl. 10:54 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Østerbro IF 2 Bane 1
783469 1 Kl. 10:54 BK Hellas 2 BK Vestia 2
783470 1 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1
783471 1 Kl. 10:54 Valby BK 1 B93 4
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
783520 5 Kl. 10:00 KB 6 BK Vestia 2
783521 5 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Fremad Amager 1
783522 5 Kl. 10:00 Valby BK 1 KB 5
783523 5 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Skovshoved IF 2
783524 5 Kl. 10:18 KB 6 AB Tårnby 3
783525 5 Kl. 10:18 BK Vestia 2 Fremad Amager 1
783526 5 Kl. 10:18 Valby BK 1 Brønshøj BK 1
783527 5 Kl. 10:18 KB 5 Skovshoved IF 2
783528 5 Kl. 10:36 KB 6 Fremad Amager 1
783529 5 Kl. 10:36 BK Vestia 2 AB Tårnby 3
783530 5 Kl. 10:36 Valby BK 1 Skovshoved IF 2
783531 5 Kl. 10:36 KB 5 Brønshøj BK 1
783532 5 Kl. 10:54 Skovshoved IF 2 Fremad Amager 1
783533 5 Kl. 10:54 Valby BK 1 AB Tårnby 3
783534 5 Kl. 10:54 KB 5 KB 6
783535 5 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 BK Vestia 2
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
783504 4 Kl. 12:30 Fremad Valby 1 B93 3
783505 4 Kl. 12:30 Tårnby FF 1 B93 4
783506 4 Kl. 12:30 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
B93 5 Bane 1
783507 4 Kl. 12:30 AB Tårnby 4 B 1908 1
783508 4 Kl. 12:48 Fremad Valby 1 Tårnby FF 1
783509 4 Kl. 12:48 B93 3 B93 4
783510 4 Kl. 12:48 AB Tårnby 4 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Bane 1
783511 4 Kl. 12:48 B 1908 1 B93 5
783512 4 Kl. 13:06 Fremad Valby 1 B93 4
783513 4 Kl. 13:06 B93 3 Tårnby FF 1
783514 4 Kl. 13:06 B 1908 1 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Bane 1
783515 4 Kl. 13:06 AB Tårnby 4 B93 5
783516 4 Kl. 13:24 Fremad Valby 1 B93 5
783517 4 Kl. 13:24 AB Tårnby 4 B93 4
783518 4 Kl. 13:24 Tårnby FF 1 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Bane 1
783519 4 Kl. 13:24 B93 3 B 1908 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
783536 6 Kl. 09:00 B 1903 2 BK Hekla 1
783537 6 Kl. 09:00 BK Hellas 2 FB 1
783538 6 Kl. 09:00 BK Rødovre 1 Østerbro IF 2
783539 6 Kl. 09:00 B93 6 BK Fix 2
783540 6 Kl. 09:18 BK Hellas 2 B 1903 2
783541 6 Kl. 09:18 FB 1 BK Hekla 1
783542 6 Kl. 09:18 BK Rødovre 1 B93 6
783543 6 Kl. 09:18 Østerbro IF 2 BK Fix 2
783544 6 Kl. 09:36 FB 1 B 1903 2
783545 6 Kl. 09:36 BK Hellas 2 BK Hekla 1
783546 6 Kl. 09:36 BK Rødovre 1 BK Fix 2
783547 6 Kl. 09:36 Østerbro IF 2 B93 6
783548 6 Kl. 09:54 BK Hellas 2 BK Fix 2
783549 6 Kl. 09:54 Østerbro IF 2 BK Hekla 1
783550 6 Kl. 09:54 FB 1 B93 6
783551 6 Kl. 09:54 BK Rødovre 1 B 1903 2
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
783552 7 Kl. 12:30 BK Rødovre 1 BK Vestia 2 Bane 1
783553 7 Kl. 12:30 BK Skjold 1 BK Fix 2 Bane 1
783554 7 Kl. 12:30 Fremad Valby 1 B 1908 1 Bane 1
783555 7 Kl. 12:30 KB 6 Skovshoved IF 2 Bane 1
783556 7 Kl. 12:48 BK Rødovre 1 BK Skjold 1 Bane 1
783557 7 Kl. 12:48 BK Vestia 2 BK Fix 2 Bane 1
783558 7 Kl. 12:48 Fremad Valby 1 KB 6 Bane 1
783559 7 Kl. 12:48 B 1908 1 Skovshoved IF 2 Bane 1
783560 7 Kl. 13:06 BK Rødovre 1 BK Fix 2 Bane 1
783561 7 Kl. 13:06 BK Vestia 2 BK Skjold 1 Bane 1
783562 7 Kl. 13:06 Fremad Valby 1 Skovshoved IF 2 Bane 1
783563 7 Kl. 13:06 B 1908 1 KB 6 Bane 1
783564 7 Kl. 13:24 Fremad Valby 1 BK Fix 2 Bane 1
783565 7 Kl. 13:24 B 1908 1 BK Vestia 2 Bane 1
783566 7 Kl. 13:24 Skovshoved IF 2 BK Skjold 1 Bane 1
783567 7 Kl. 13:24 KB 6 BK Rødovre 1 Bane 1
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
783584 9 Kl. 09:00 Valby BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1
783585 9 Kl. 09:00 B93 6 Fremad Amager 1 Bane 1
783586 9 Kl. 09:00 AB Tårnby 4 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
840608 9 Kl. 09:00 B 1903 2 BK Hekla 1 Bane 1
840609 9 Kl. 09:18 Valby BK 1 B93 6 Bane 1
840610 9 Kl. 09:18 Tårnby FF 1 Fremad Amager 1 Bane 1
840611 9 Kl. 09:18 AB Tårnby 4 B 1903 2 Bane 1
840612 9 Kl. 09:18 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
840613 9 Kl. 09:36 Valby BK 1 Fremad Amager 1 Bane 1
840614 9 Kl. 09:36 Tårnby FF 1 B93 6 Bane 1
840615 9 Kl. 09:36 AB Tårnby 4 BK Hekla 1 Bane 1
840616 9 Kl. 09:36 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
840617 9 Kl. 09:54 AB Tårnby 4 B93 6 Bane 1
840618 9 Kl. 09:54 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Fremad Amager 1 Bane 1
840619 9 Kl. 09:54 Tårnby FF 1 B 1903 2 Bane 1
840620 9 Kl. 09:54 Valby BK 1 BK Hekla 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
783568 8 Kl. 11:30 BK Hellas 2 B93 3
783569 8 Kl. 11:30 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 2
783570 8 Kl. 11:30 B93 4 AB Tårnby 3
783571 8 Kl. 11:30 FB 1 B93 5
783572 8 Kl. 11:48 BK Hellas 2 Brønshøj BK 1
783573 8 Kl. 11:48 B93 3 Østerbro IF 2
783574 8 Kl. 11:48 FB 1 B93 4
783575 8 Kl. 11:48 AB Tårnby 3 B93 5
783576 8 Kl. 12:06 BK Hellas 2 Østerbro IF 2
783577 8 Kl. 12:06 B93 3 Brønshøj BK 1
783578 8 Kl. 12:06 B93 4 B93 5
783579 8 Kl. 12:06 FB 1 AB Tårnby 3
783580 8 Kl. 12:24 FB 1 Østerbro IF 2
783581 8 Kl. 12:24 B93 3 B93 4
783582 8 Kl. 12:24 Brønshøj BK 1 B93 5
783583 8 Kl. 12:24 BK Hellas 2 AB Tårnby 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
539829 11 Kl. 11:15 BK Vestia 2 B 1903 2
539830 11 Kl. 11:15 Valby BK 1 B93 5
539831 11 Kl. 11:15 B93 3 KB 6
539832 11 Kl. 11:15 B93 6 BK Hekla 1
539833 11 Kl. 11:33 Valby BK 1 BK Vestia 2
539834 11 Kl. 11:33 B 1903 2 B93 5
539835 11 Kl. 11:33 B93 3 B93 6
539836 11 Kl. 11:33 KB 6 BK Hekla 1
539837 11 Kl. 11:51 BK Vestia 2 B93 5
539838 11 Kl. 11:51 Valby BK 1 B 1903 2
539854 11 Kl. 11:51 B93 3 BK Hekla 1
539855 11 Kl. 11:51 KB 6 B93 6
539856 11 Kl. 12:09 KB 6 B93 5
539857 11 Kl. 12:09 BK Vestia 2 B93 6
539903 11 Kl. 12:09 Valby BK 1 BK Hekla 1
539904 11 Kl. 12:09 B93 3 B 1903 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
539905 12 Kl. 14:00 AB Tårnby 4 FB 1
539906 12 Kl. 14:00 Skovshoved IF 2 BK Fix 2
539907 12 Kl. 14:00 B 1908 1 Tårnby FF 1
539908 12 Kl. 14:00 Østerbro IF 2 AB Tårnby 3
539909 12 Kl. 14:18 AB Tårnby 4 Skovshoved IF 2
539910 12 Kl. 14:18 FB 1 BK Fix 2
539911 12 Kl. 14:18 B 1908 1 Østerbro IF 2
539912 12 Kl. 14:18 Tårnby FF 1 AB Tårnby 3
539913 12 Kl. 14:36 AB Tårnby 4 BK Fix 2
539914 12 Kl. 14:36 FB 1 Skovshoved IF 2
539915 12 Kl. 14:36 B 1908 1 AB Tårnby 3
539916 12 Kl. 14:36 Tårnby FF 1 Østerbro IF 2
539917 12 Kl. 14:54 B 1908 1 FB 1
539918 12 Kl. 14:54 AB Tårnby 4 Tårnby FF 1
539919 12 Kl. 14:54 AB Tårnby 3 BK Fix 2
539962 12 Kl. 14:54 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
539816 10 Kl. 13:00 BK Hellas 2 Brønshøj BK 1
840621 10 Kl. 13:00 Fremad Valby 1 KB 5
840622 10 Kl. 13:00 BK Rødovre 1 B93 4
840623 10 Kl. 13:00 BK Skjold 1 Fremad Amager 1
539817 10 Kl. 13:18 Fremad Valby 1 BK Rødovre 1
539818 10 Kl. 13:18 KB 5 B93 4
539819 10 Kl. 13:18 BK Hellas 2 BK Skjold 1
539820 10 Kl. 13:18 Brønshøj BK 1 Fremad Amager 1
539821 10 Kl. 13:36 Fremad Valby 1 B93 4
539822 10 Kl. 13:36 KB 5 BK Rødovre 1
539823 10 Kl. 13:36 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1
539824 10 Kl. 13:36 BK Hellas 2 Fremad Amager 1
539825 10 Kl. 13:54 BK Hellas 2 BK Rødovre 1
539826 10 Kl. 13:54 B93 4 Fremad Amager 1
539827 10 Kl. 13:54 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
539828 10 Kl. 13:54 KB 5 Brønshøj BK 1
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
539979 14 Kl. 09:00 Valby BK 1 KB 6 Bane 1
539980 14 Kl. 09:00 B93 4 BK Skjold 1 Bane 1
539981 14 Kl. 09:00 BK Hellas 2 B 1908 1 Bane 1
539982 14 Kl. 09:00 B 1903 2 BK Fix 2 Bane 1
539983 14 Kl. 09:18 Valby BK 1 B93 4 Bane 1
539984 14 Kl. 09:18 KB 6 BK Skjold 1 Bane 1
539985 14 Kl. 09:18 BK Hellas 2 B 1903 2 Bane 1
539986 14 Kl. 09:18 B 1908 1 BK Fix 2 Bane 1
539987 14 Kl. 09:36 Valby BK 1 BK Skjold 1 Bane 1
539988 14 Kl. 09:36 KB 6 B93 4 Bane 1
539989 14 Kl. 09:36 BK Hellas 2 BK Fix 2 Bane 1
539991 14 Kl. 09:36 B 1908 1 B 1903 2 Bane 1
539992 14 Kl. 09:54 BK Hellas 2 B93 4 Bane 1
539993 14 Kl. 09:54 Valby BK 1 BK Fix 2 Bane 1
539994 14 Kl. 09:54 KB 6 B 1903 2 Bane 1
539995 14 Kl. 09:54 B 1908 1 BK Skjold 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
539963 13 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FB 1 Bane 1
539964 13 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Vestia 2 Bane 1
539965 13 Kl. 10:00 AB Tårnby 4 B93 3 Bane 1
539966 13 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Fremad Amager 1 Bane 1
539967 13 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 Brønshøj BK 1 Bane 1
539968 13 Kl. 10:18 FB 1 BK Vestia 2 Bane 1
539969 13 Kl. 10:18 AB Tårnby 4 BK Rødovre 1 Bane 1
539970 13 Kl. 10:18 B93 3 Fremad Amager 1 Bane 1
539971 13 Kl. 10:36 Fremad Valby 1 BK Vestia 2 Bane 1
539972 13 Kl. 10:36 FB 1 Brønshøj BK 1 Bane 1
539973 13 Kl. 10:36 AB Tårnby 4 Fremad Amager 1 Bane 1
539974 13 Kl. 10:36 B93 3 BK Rødovre 1 Bane 1
539975 13 Kl. 10:54 B93 3 BK Vestia 2 Bane 1
539976 13 Kl. 10:54 AB Tårnby 4 Brønshøj BK 1 Bane 1
539977 13 Kl. 10:54 FB 1 Fremad Amager 1 Bane 1
539978 13 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 BK Rødovre 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
539996 15 Kl. 11:30 KB 5 Østerbro IF 2
539997 15 Kl. 11:30 B93 6 B93 5
539998 15 Kl. 11:30 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 2
539999 15 Kl. 11:30 AB Tårnby 3 BK Hekla 1
540000 15 Kl. 11:48 KB 5 B93 6
540001 15 Kl. 11:48 Østerbro IF 2 B93 5
540002 15 Kl. 11:48 Tårnby FF 1 AB Tårnby 3
540003 15 Kl. 11:48 Skovshoved IF 2 BK Hekla 1
540004 15 Kl. 12:06 KB 5 B93 5
540005 15 Kl. 12:06 Østerbro IF 2 B93 6
540006 15 Kl. 12:06 Tårnby FF 1 BK Hekla 1
540007 15 Kl. 12:06 Skovshoved IF 2 AB Tårnby 3
540008 15 Kl. 12:24 KB 5 AB Tårnby 3
540009 15 Kl. 12:24 Østerbro IF 2 BK Hekla 1
540010 15 Kl. 12:24 Tårnby FF 1 B93 5
540011 15 Kl. 12:24 Skovshoved IF 2 B93 6
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
540031 17 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 Østerbro IF 2
540032 17 Kl. 10:00 B 1903 2 Fremad Amager 1
540033 17 Kl. 10:00 B 1908 1 Brønshøj BK 1
540034 17 Kl. 10:00 B93 4 B93 6
540035 17 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 B 1903 2
540036 17 Kl. 10:18 Østerbro IF 2 Fremad Amager 1
540037 17 Kl. 10:18 B 1908 1 B93 4
540038 17 Kl. 10:18 Brønshøj BK 1 B93 6
540039 17 Kl. 10:36 Fremad Valby 1 Fremad Amager 1
540040 17 Kl. 10:36 Østerbro IF 2 B 1903 2
540041 17 Kl. 10:36 B 1908 1 B93 6
540042 17 Kl. 10:36 Brønshøj BK 1 B93 4
540043 17 Kl. 10:54 B 1908 1 Fremad Amager 1
540044 17 Kl. 10:54 B93 4 B 1903 2
540045 17 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 2
540046 17 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 B93 6
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
540047 18 Kl. 09:00 Valby BK 1 FB 1
540048 18 Kl. 09:00 KB 6 BK Rødovre 1
540049 18 Kl. 09:00 AB Tårnby 4 BK Vestia 2
540050 18 Kl. 09:00 BK Skjold 1 BK Hekla 1
540051 18 Kl. 09:18 Valby BK 1 BK Rødovre 1
540052 18 Kl. 09:18 FB 1 KB 6
540053 18 Kl. 09:18 AB Tårnby 4 BK Skjold 1
540084 18 Kl. 09:18 BK Vestia 2 BK Hekla 1
540085 18 Kl. 09:36 Valby BK 1 KB 6
540086 18 Kl. 09:36 FB 1 BK Rødovre 1
540087 18 Kl. 09:36 AB Tårnby 4 BK Hekla 1
540088 18 Kl. 09:36 BK Vestia 2 BK Skjold 1
540089 18 Kl. 09:54 AB Tårnby 4 KB 6
540090 18 Kl. 09:54 BK Rødovre 1 BK Hekla 1
540091 18 Kl. 09:54 Valby BK 1 BK Vestia 2
540092 18 Kl. 09:54 FB 1 BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
540012 16 Kl. 11:30 B93 3 B93 5
540013 16 Kl. 11:30 AB Tårnby 3 BK Fix 2
540014 16 Kl. 11:30 BK Hellas 2 KB 5
540015 16 Kl. 11:30 Tårnby FF 1 BK Fix 2
540016 16 Kl. 11:48 B93 3 AB Tårnby 3
540019 16 Kl. 11:48 Skovshoved IF 2 B93 5
540020 16 Kl. 11:48 BK Hellas 2 Tårnby FF 1
540021 16 Kl. 11:48 KB 5 BK Fix 2
540022 16 Kl. 12:06 B93 3 Skovshoved IF 2
540023 16 Kl. 12:06 AB Tårnby 3 B93 5
540024 16 Kl. 12:06 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 2
540025 16 Kl. 12:06 KB 5 Tårnby FF 1
540027 16 Kl. 12:24 BK Hellas 2 Skovshoved IF 2
540028 16 Kl. 12:24 B93 3 BK Fix 2
540029 16 Kl. 12:24 BK Hellas 2 B93 5
540030 16 Kl. 12:24 KB 5 AB Tårnby 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind