MENU

U11 pi.(09) 2 Inde/håndboldmål 3.runde, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
490269
12-01 2020
Kl. 15:50
Jyllinge FC Brøndbyernes IF (2) Tune Hallen Bane 2 Tune IF
490270
12-01 2020
Kl. 16:00
Brøndbyernes IF (1) Brøndbyernes IF (3) Tune Hallen Bane 2 Tune IF
490271
12-01 2020
Kl. 16:15
Jyllinge FC Brøndbyernes IF (1) Tune Hallen Bane 2 Tune IF
490272
12-01 2020
Kl. 16:20
Oversidder Oversidder Tune IF
490273
12-01 2020
Kl. 16:30
Fårevejle BK Brøndbyernes IF (1) Tune Hallen Tune IF
490274
12-01 2020
Kl. 16:40
Brøndbyernes IF (2) Greve Fodbold Tune Hallen Bane 2 Tune IF
490275
12-01 2020
Kl. 16:50
Brøndbyernes IF (3) Jyllinge FC Tune Hallen Bane 2 Tune IF
490276
12-01 2020
Kl. 17:00
Brøndbyernes IF (2) Fårevejle BK Tune Hallen Tune IF
490312
12-01 2020
Kl. 17:10
Greve Fodbold Brøndbyernes IF (1) Tune Hallen Tune IF
490313
12-01 2020
Kl. 17:20
Fårevejle BK Brøndbyernes IF (3) Tune Hallen Tune IF
490314
12-01 2020
Kl. 17:30
Jyllinge FC Greve Fodbold Tune Hallen Tune IF
490315
12-01 2020
Kl. 17:40
Brøndbyernes IF (2) Brøndbyernes IF (3) Tune Hallen Tune IF
490318
12-01 2020
Kl. 17:50
Greve Fodbold Fårevejle BK Tune Hallen Tune IF
490268
12-01 2020
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder Bane 2 Tune IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Mødetid er senest 20 min. før puljestart. Husk at melde jer ved tidtagerbordet.

Spilletid 1x9 minutter pr. kamp
Husk at stille hold efter det tilmeldte niveau.
Førstnævnte hold stiller bane/kampleder til rådighed. I U12 påsætter DBUS dommer.

U8 og U9 spiller 5 mand på banen med målmand.
U10 til U12 spiller 4 mand på banen uden målmand.
Der skal ikke udfyldes holdkort.

4.runde er medaljestævne og der er medaljer til alle.
Hvis evt. oversidderkampe ikke besættes af nye hold, vil programmet blive ændret dagene op til stævnet, så der stadig er fire kampe til hver. 

Spillereglerne findes via dette link (bemærk særreglerne nederst)

Praktiske oplysninger

Ledige pladser(opdateres løbende)

 

Log ind