MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5, Pulje 5 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
477749 2 Kl. 09:30 Nørrebro United 3 BK Skjold 1 Bane 1
477750 2 Kl. 09:30 Nørrebro United 1 Sundby BK 1 Bane 1
477751 2 Kl. 09:48 B 1908 2 BK Vestia 1 Bane 1
477752 2 Kl. 09:48 Fremad Amager 1 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Bane 1
477753 2 Kl. 10:06 Sundby BK 1 Nørrebro United 3 Bane 1
477754 2 Kl. 10:06 BK Skjold 1 Nørrebro United 1 Bane 1
477755 2 Kl. 10:24 Fremad Amager 1 B 1908 2 Bane 1
477756 2 Kl. 10:24 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
477757 2 Kl. 10:42 Nørrebro United 3 Nørrebro United 1 Bane 1
477758 2 Kl. 10:42 BK Skjold 1 Sundby BK 1 Bane 1
477759 2 Kl. 11:00 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
B 1908 2 Bane 1
477760 2 Kl. 11:00 BK Vestia 1 Fremad Amager 1 Bane 1
477761 2 Kl. 11:18 B 1908 2 Nørrebro United 3 Bane 1
477762 2 Kl. 11:18 BK Skjold 1 BK Vestia 1 Bane 1
477763 2 Kl. 11:36 Sundby BK 1 Fremad Amager 1 Bane 1
477764 2 Kl. 11:36 Nørrebro United 1 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Bane 1 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
477288 1 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
IF Bytoften 2 Bane 1
477289 1 Kl. 10:00 Dragør BK 2 GVI 2
477290 1 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Hekla 2
477291 1 Kl. 10:00 KB 5 B93 2
477292 1 Kl. 10:18 GVI 2 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1
477293 1 Kl. 10:18 IF Bytoften 2 Dragør BK 2
477294 1 Kl. 10:18 KB 5 BK Fix 1
477740 1 Kl. 10:18 B93 2 BK Hekla 2
477741 1 Kl. 10:36 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Dragør BK 2 Bane 1
477742 1 Kl. 10:36 IF Bytoften 2 GVI 2
477743 1 Kl. 10:36 B93 2 BK Fix 1
477744 1 Kl. 10:36 BK Hekla 2 KB 5
477745 1 Kl. 10:54 BK Fix 1 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1
477746 1 Kl. 10:54 BK Hekla 2 IF Bytoften 2
477747 1 Kl. 10:54 GVI 2 KB 5
477748 1 Kl. 10:54 Dragør BK 2 B93 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
477781 4 Kl. 10:00 GVI 2 B93 2
477782 4 Kl. 10:00 BK Vestia 1 BK Skjold 1
477783 4 Kl. 10:00 Dragør BK 2 BK Hekla 2
477784 4 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 Fremad Amager 1 Bane 1
477785 4 Kl. 10:18 BK Skjold 1 GVI 2
477786 4 Kl. 10:18 B93 2 BK Vestia 1
477787 4 Kl. 10:18 Dragør BK 2 Nørrebro United 3
477788 4 Kl. 10:18 BK Hekla 2 Fremad Amager 1 Bane 1
477789 4 Kl. 10:36 GVI 2 BK Vestia 1
477790 4 Kl. 10:36 B93 2 BK Skjold 1
477791 4 Kl. 10:36 Fremad Amager 1 Dragør BK 2 Bane 1
477792 4 Kl. 10:36 BK Hekla 2 Nørrebro United 3
477793 4 Kl. 10:54 Fremad Amager 1 GVI 2 Bane 1
477794 4 Kl. 10:54 Nørrebro United 3 B93 2
477795 4 Kl. 10:54 BK Skjold 1 Dragør BK 2
477796 4 Kl. 10:54 BK Vestia 1 BK Hekla 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
477765 3 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 BK Fix 1
477766 3 Kl. 10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
477767 3 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 KB 5
477768 3 Kl. 10:00 KB 4 Sundby BK 1 Bane 1
477769 3 Kl. 10:18 Nørrebro United 1 Skovshoved IF 2
477770 3 Kl. 10:18 BK Fix 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
477771 3 Kl. 10:18 Sundby BK 1 IF Bytoften 2
477772 3 Kl. 10:18 KB 4 KB 5 Bane 1
477773 3 Kl. 10:36 Skovshoved IF 2 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
477774 3 Kl. 10:36 BK Fix 1 Nørrebro United 1
477775 3 Kl. 10:36 IF Bytoften 2 KB 4
477776 3 Kl. 10:36 KB 5 Sundby BK 1
477777 3 Kl. 10:54 KB 5 Skovshoved IF 2
477778 3 Kl. 10:54 Sundby BK 1 BK Fix 1
477779 3 Kl. 10:54 Nørrebro United 1 IF Bytoften 2
477780 3 Kl. 10:54 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
KB 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
477797 5 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 BK Hekla 2
477798 5 Kl. 10:00 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
477799 5 Kl. 10:00 Dragør BK 2 KB 5
477800 5 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 1908 2
477801 5 Kl. 10:18 IF Bytoften 2 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Bane 1
477802 5 Kl. 10:18 BK Hekla 2 BK Vestia 1
477803 5 Kl. 10:18 Dragør BK 2 BK Skjold 1
477804 5 Kl. 10:18 KB 5 B 1908 2
477805 5 Kl. 10:36 IF Bytoften 2 BK Vestia 1
477806 5 Kl. 10:36 BK Hekla 2 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Bane 1
477807 5 Kl. 10:36 B 1908 2 Dragør BK 2
477808 5 Kl. 10:36 KB 5 BK Skjold 1
477809 5 Kl. 10:54 B 1908 2 IF Bytoften 2
477810 5 Kl. 10:54 BK Hekla 2 BK Skjold 1
477811 5 Kl. 10:54 Dragør BK 2 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Bane 1
477812 5 Kl. 10:54 BK Vestia 1 KB 5
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
477813 6 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 B93 2
477814 6 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 Sundby BK 1
477815 6 Kl. 10:00 GVI 2 BK Fix 1
477816 6 Kl. 10:00 KB 4 Nørrebro United 3 Bane 1
477817 6 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Skovshoved IF 2
477818 6 Kl. 10:18 Fremad Amager 1 B93 2
477819 6 Kl. 10:18 Nørrebro United 3 GVI 2
477820 6 Kl. 10:18 BK Fix 1 KB 4
477821 6 Kl. 10:36 Skovshoved IF 2 Fremad Amager 1
477822 6 Kl. 10:36 B93 2 Sundby BK 1
477823 6 Kl. 10:36 GVI 2 KB 4
477824 6 Kl. 10:36 BK Fix 1 Nørrebro United 3
477825 6 Kl. 10:54 KB 4 Skovshoved IF 2 Bane 1
477826 6 Kl. 10:54 B93 2 GVI 2
477827 6 Kl. 10:54 Nørrebro United 3 Sundby BK 1
477828 6 Kl. 10:54 Fremad Amager 1 BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
477829 7 Kl. 12:00 KB 5 GVI 2
477830 7 Kl. 12:00 Nørrebro United 1 Fremad Amager 1
477831 7 Kl. 12:00 IF Bytoften 2 B93 2
477832 7 Kl. 12:00 Nørrebro United 3 B 1908 2
477833 7 Kl. 12:18 Nørrebro United 1 GVI 2
477834 7 Kl. 12:18 Fremad Amager 1 KB 5
477835 7 Kl. 12:18 Nørrebro United 3 IF Bytoften 2
477836 7 Kl. 12:18 B 1908 2 B93 2
477837 7 Kl. 12:36 GVI 2 Fremad Amager 1
477838 7 Kl. 12:36 KB 5 Nørrebro United 1
477839 7 Kl. 12:36 IF Bytoften 2 B 1908 2
477840 7 Kl. 12:36 B93 2 Nørrebro United 3
477841 7 Kl. 12:54 B 1908 2 GVI 2
477842 7 Kl. 12:54 KB 5 Nørrebro United 3
477843 7 Kl. 12:54 B93 2 Nørrebro United 1
477844 7 Kl. 12:54 Fremad Amager 1 IF Bytoften 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
477845 8 Kl. 12:00 Skovshoved IF 2 BK Hekla 2
477846 8 Kl. 12:00 BK Skjold 1 KB 4
477847 8 Kl. 12:00 Dragør BK 2 BK Fix 1
477848 8 Kl. 12:00 Sundby BK 1 BK Vestia 1
477849 8 Kl. 12:18 BK Skjold 1 Skovshoved IF 2
477850 8 Kl. 12:18 KB 4 BK Hekla 2
477851 8 Kl. 12:18 Sundby BK 1 Dragør BK 2
477852 8 Kl. 12:18 BK Vestia 1 BK Fix 1
477853 8 Kl. 12:36 Skovshoved IF 2 KB 4
477854 8 Kl. 12:36 BK Skjold 1 BK Hekla 2
477855 8 Kl. 12:36 Dragør BK 2 BK Vestia 1
477856 8 Kl. 12:36 BK Fix 1 Sundby BK 1
477857 8 Kl. 12:54 BK Vestia 1 Skovshoved IF 2
477858 8 Kl. 12:54 BK Hekla 2 Sundby BK 1
477859 8 Kl. 12:54 BK Fix 1 BK Skjold 1
477860 8 Kl. 12:54 KB 4 Dragør BK 2
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
477877 10 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 KB 5
477878 10 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 BK Vestia 1
477879 10 Kl. 10:00 GVI 2 BK Hekla 2
477880 10 Kl. 10:00 B 1908 2 Sundby BK 1
477881 10 Kl. 10:18 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 2
477882 10 Kl. 10:18 KB 5 BK Vestia 1
477883 10 Kl. 10:18 Sundby BK 1 GVI 2
477884 10 Kl. 10:18 BK Hekla 2 B 1908 2
477885 10 Kl. 10:36 Skovshoved IF 2 BK Vestia 1
477886 10 Kl. 10:36 Nørrebro United 3 KB 5
477887 10 Kl. 10:36 GVI 2 B 1908 2
477888 10 Kl. 10:36 Sundby BK 1 BK Hekla 2
477889 10 Kl. 10:54 B 1908 2 Skovshoved IF 2
477890 10 Kl. 10:54 Sundby BK 1 KB 5
477891 10 Kl. 10:54 Nørrebro United 3 BK Hekla 2
477892 10 Kl. 10:54 BK Vestia 1 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
477861 9 Kl. 09:00 B93 2 Dragør BK 2
477862 9 Kl. 09:00 KB 4 Nørrebro United 1
477863 9 Kl. 09:00 IF Bytoften 2 BK Fix 1
477864 9 Kl. 09:00 BK Skjold 1 Fremad Amager 1
477865 9 Kl. 09:18 Nørrebro United 1 Dragør BK 2
477866 9 Kl. 09:18 KB 4 B93 2
477867 9 Kl. 09:18 BK Skjold 1 IF Bytoften 2
477868 9 Kl. 09:18 BK Fix 1 Fremad Amager 1
477869 9 Kl. 09:36 Dragør BK 2 KB 4
477870 9 Kl. 09:36 Nørrebro United 1 B93 2
477871 9 Kl. 09:36 IF Bytoften 2 Fremad Amager 1
477872 9 Kl. 09:36 BK Skjold 1 BK Fix 1
477873 9 Kl. 09:54 Dragør BK 2 Fremad Amager 1
477874 9 Kl. 09:54 BK Skjold 1 B93 2
477875 9 Kl. 09:54 Nørrebro United 1 BK Fix 1
477876 9 Kl. 09:54 KB 4 IF Bytoften 2
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
477893 11 Kl. 12:45 IF Bytoften 2 Skovshoved IF 2
477894 11 Kl. 12:45 BK Skjold 1 Nørrebro United 3
477895 11 Kl. 12:45 B93 2 Nørrebro United 1
477896 11 Kl. 12:45 BK Vestia 1 B 1908 2
477897 11 Kl. 13:03 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 3
477898 11 Kl. 13:03 IF Bytoften 2 BK Skjold 1
477899 11 Kl. 13:03 B 1908 2 B93 2
477900 11 Kl. 13:03 BK Vestia 1 Nørrebro United 1
477901 11 Kl. 13:21 Skovshoved IF 2 BK Skjold 1
477902 11 Kl. 13:21 IF Bytoften 2 Nørrebro United 3
477903 11 Kl. 13:21 BK Vestia 1 B93 2
477904 11 Kl. 13:21 Nørrebro United 1 B 1908 2
477905 11 Kl. 13:39 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 1
477906 11 Kl. 13:39 BK Vestia 1 IF Bytoften 2
477907 11 Kl. 13:39 BK Skjold 1 B 1908 2
477908 11 Kl. 13:39 B93 2 Nørrebro United 3
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
477909 12 Kl. 10:00 KB 5 BK Hekla 2
477910 12 Kl. 10:00 KB 4 Fremad Amager 1 Bane 1
477911 12 Kl. 10:00 GVI 2 Dragør BK 2
477912 12 Kl. 10:00 BK Fix 1 Sundby BK 1
477913 12 Kl. 10:18 Fremad Amager 1 BK Hekla 2
477914 12 Kl. 10:18 KB 5 KB 4
477915 12 Kl. 10:18 BK Fix 1 GVI 2
477916 12 Kl. 10:18 Dragør BK 2 Sundby BK 1
477917 12 Kl. 10:36 BK Hekla 2 KB 4
477918 12 Kl. 10:36 KB 5 Fremad Amager 1
477919 12 Kl. 10:36 GVI 2 Sundby BK 1
477920 12 Kl. 10:36 BK Fix 1 Dragør BK 2
477921 12 Kl. 10:54 BK Hekla 2 GVI 2
477922 12 Kl. 10:54 BK Fix 1 KB 5
477923 12 Kl. 10:54 Sundby BK 1 KB 4
477924 12 Kl. 10:54 Dragør BK 2 Fremad Amager 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind