MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5, Pulje 6 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
477941 2 Kl. 10:00 B93 3 Fremad Valby 1
477942 2 Kl. 10:00 FB 1 CIK 1
477943 2 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Brønshøj BK 1
477944 2 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 BK Vestia 2
477945 2 Kl. 10:18 CIK 1 B93 3
477946 2 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 FB 1
477947 2 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 Sundby BK 2
477948 2 Kl. 10:18 BK Vestia 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
477949 2 Kl. 10:36 B93 3 FB 1
477950 2 Kl. 10:36 Fremad Valby 1 CIK 1
477951 2 Kl. 10:36 BK Vestia 2 Sundby BK 2 Bane 1
477952 2 Kl. 10:36 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1
477953 2 Kl. 10:54 Sundby BK 2 B93 3
477954 2 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 Brønshøj BK 1
477955 2 Kl. 10:54 CIK 1 Tårnby FF 1
477956 2 Kl. 10:54 FB 1 BK Vestia 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
477925 1 Kl. 09:00 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 2
477926 1 Kl. 09:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
KB 7 Bane 1
477927 1 Kl. 09:00 BK Hellas 1 Nørrebro United 2
477928 1 Kl. 09:00 BK Stefan 1 BK Skjold 2
477929 1 Kl. 09:18 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Østerbro IF 2 Bane 1
477930 1 Kl. 09:18 Hvidovre IF 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
477931 1 Kl. 09:18 BK Stefan 1 BK Hellas 1
477932 1 Kl. 09:18 BK Skjold 2 Nørrebro United 2
477933 1 Kl. 09:36 Østerbro IF 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
477934 1 Kl. 09:36 Hvidovre IF 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 1
477935 1 Kl. 09:36 BK Skjold 2 BK Hellas 1
477936 1 Kl. 09:36 Nørrebro United 2 BK Stefan 1
477937 1 Kl. 09:54 BK Hellas 1 Østerbro IF 2
477938 1 Kl. 09:54 Nørrebro United 2 Hvidovre IF 2
477939 1 Kl. 09:54 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
477940 1 Kl. 09:54 KB 6 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
477973 4 Kl. 11:00 KB 7 BK Skjold 2
477974 4 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 Fremad Valby 1
477975 4 Kl. 11:00 KB 6 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
477976 4 Kl. 11:00 B93 3 Tårnby FF 1
477977 4 Kl. 11:18 Fremad Valby 1 KB 7
477978 4 Kl. 11:18 BK Skjold 2 Brønshøj BK 1
477979 4 Kl. 11:18 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B93 3 Bane 1
477980 4 Kl. 11:18 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
477981 4 Kl. 11:36 KB 7 Brønshøj BK 1
477982 4 Kl. 11:36 BK Skjold 2 Fremad Valby 1
477983 4 Kl. 11:36 Tårnby FF 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
477984 4 Kl. 11:36 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
B93 3 Bane 1
477985 4 Kl. 11:54 Tårnby FF 1 KB 7
477986 4 Kl. 11:54 B93 3 BK Skjold 2
477987 4 Kl. 11:54 Fremad Valby 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
477988 4 Kl. 11:54 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
477957 3 Kl. 16:00 Østerbro IF 2 BK Hellas 1
477958 3 Kl. 16:00 Sundby BK 2 FB 1
477959 3 Kl. 16:00 Hvidovre IF 2 BK Stefan 1
477960 3 Kl. 16:00 BK Vestia 2 CIK 1
477961 3 Kl. 16:18 FB 1 Østerbro IF 2
477962 3 Kl. 16:18 BK Hellas 1 Sundby BK 2
477963 3 Kl. 16:18 CIK 1 Hvidovre IF 2
477964 3 Kl. 16:18 BK Vestia 2 BK Stefan 1
477965 3 Kl. 16:36 Østerbro IF 2 Sundby BK 2
477966 3 Kl. 16:36 BK Hellas 1 FB 1
477967 3 Kl. 16:36 Hvidovre IF 2 BK Vestia 2
477968 3 Kl. 16:36 BK Stefan 1 CIK 1
477969 3 Kl. 16:54 BK Stefan 1 Østerbro IF 2
477970 3 Kl. 16:54 CIK 1 BK Hellas 1
477971 3 Kl. 16:54 FB 1 Hvidovre IF 2
477972 3 Kl. 16:54 Sundby BK 2 BK Vestia 2
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
478005 6 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 BK Skjold 2 Bane 1
478006 6 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 CIK 1 Bane 1
478007 6 Kl. 10:00 KB 7 BK Hellas 1 Bane 1
478008 6 Kl. 10:00 BK Vestia 2 B93 3 Bane 1
478009 6 Kl. 10:18 CIK 1 Østerbro IF 2 Bane 1
478010 6 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 BK Skjold 2 Bane 1
478011 6 Kl. 10:18 B93 3 KB 7 Bane 1
478012 6 Kl. 10:18 BK Hellas 1 BK Vestia 2 Bane 1
478013 6 Kl. 10:36 Østerbro IF 2 Tårnby FF 1 Bane 1
478014 6 Kl. 10:36 BK Skjold 2 CIK 1 Bane 1
478015 6 Kl. 10:36 KB 7 BK Vestia 2 Bane 1
478016 6 Kl. 10:36 BK Hellas 1 B93 3 Bane 1
478017 6 Kl. 10:54 BK Vestia 2 Østerbro IF 2 Bane 1
478018 6 Kl. 10:54 BK Skjold 2 KB 7 Bane 1
478019 6 Kl. 10:54 B93 3 CIK 1 Bane 1
478020 6 Kl. 10:54 Tårnby FF 1 BK Hellas 1 Bane 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
477989 5 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Nørrebro United 2
477990 5 Kl. 10:00 FB 1 Brønshøj BK 1
477991 5 Kl. 10:00 KB 6 BK Stefan 1
477992 5 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 Sundby BK 2
477993 5 Kl. 10:18 Hvidovre IF 2 FB 1
477994 5 Kl. 10:18 Nørrebro United 2 Brønshøj BK 1
477995 5 Kl. 10:18 KB 6 Fremad Valby 1
477996 5 Kl. 10:18 BK Stefan 1 Sundby BK 2
477997 5 Kl. 10:36 Hvidovre IF 2 Brønshøj BK 1
477998 5 Kl. 10:36 Nørrebro United 2 FB 1
477999 5 Kl. 10:36 Sundby BK 2 KB 6
478000 5 Kl. 10:36 BK Stefan 1 Fremad Valby 1
478001 5 Kl. 10:54 Sundby BK 2 Hvidovre IF 2
478002 5 Kl. 10:54 Nørrebro United 2 Fremad Valby 1
478003 5 Kl. 10:54 KB 6 FB 1
478004 5 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
478037 8 Kl. 11:30 Østerbro IF 2 Nørrebro United 2
478038 8 Kl. 11:30 Fremad Valby 1 BK Vestia 2
478039 8 Kl. 11:30 KB 6 BK Hellas 1
478040 8 Kl. 11:30 CIK 1 Brønshøj BK 1
478041 8 Kl. 11:48 Fremad Valby 1 Østerbro IF 2
478042 8 Kl. 11:48 BK Vestia 2 Nørrebro United 2 Bane 1
478043 8 Kl. 11:48 CIK 1 KB 6
478044 8 Kl. 11:48 Brønshøj BK 1 BK Hellas 1
478045 8 Kl. 12:06 Østerbro IF 2 BK Vestia 2
478046 8 Kl. 12:06 Fremad Valby 1 Nørrebro United 2
478047 8 Kl. 12:06 KB 6 Brønshøj BK 1
478048 8 Kl. 12:06 BK Hellas 1 CIK 1
478049 8 Kl. 12:24 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 2
478050 8 Kl. 12:24 Nørrebro United 2 CIK 1
478051 8 Kl. 12:24 BK Hellas 1 Fremad Valby 1
478052 8 Kl. 12:24 BK Vestia 2 KB 6 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
478021 7 Kl. 10:00 BK Stefan 1 KB 7 Bane 1
478022 7 Kl. 10:00 FB 1 Tårnby FF 1 Bane 1
478023 7 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 BK Skjold 2 Bane 1
478024 7 Kl. 10:00 B93 3 Sundby BK 2 Bane 1
478025 7 Kl. 10:18 FB 1 KB 7 Bane 1
478026 7 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 BK Stefan 1 Bane 1
478027 7 Kl. 10:18 B93 3 Hvidovre IF 2 Bane 1
478028 7 Kl. 10:18 Sundby BK 2 BK Skjold 2 Bane 1
478029 7 Kl. 10:36 KB 7 Tårnby FF 1 Bane 1
478030 7 Kl. 10:36 BK Stefan 1 FB 1 Bane 1
478031 7 Kl. 10:36 Hvidovre IF 2 Sundby BK 2 Bane 1
478032 7 Kl. 10:36 BK Skjold 2 B93 3 Bane 1
478033 7 Kl. 10:54 Sundby BK 2 KB 7 Bane 1
478034 7 Kl. 10:54 BK Stefan 1 B93 3 Bane 1
478035 7 Kl. 10:54 BK Skjold 2 FB 1 Bane 1
478036 7 Kl. 10:54 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
478053 9 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 6 Bane 1
478054 9 Kl. 10:00 BK Vestia 2 FB 1 Bane 1
478055 9 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 BK Hellas 1 Bane 1
478056 9 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 Tårnby FF 1 Bane 1
478057 9 Kl. 10:18 FB 1 KB 6 Bane 1
478058 9 Kl. 10:18 BK Vestia 2 BK Skjold 2 Bane 1
478059 9 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 2 Bane 1
478060 9 Kl. 10:18 BK Hellas 1 Tårnby FF 1 Bane 1
478061 9 Kl. 10:36 KB 6 BK Vestia 2 Bane 1
478062 9 Kl. 10:36 FB 1 BK Skjold 2 Bane 1
478063 9 Kl. 10:36 Hvidovre IF 2 Tårnby FF 1 Bane 1
478064 9 Kl. 10:36 Fremad Valby 1 BK Hellas 1 Bane 1
478065 9 Kl. 10:54 KB 6 Tårnby FF 1 Bane 1
478066 9 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 BK Skjold 2 Bane 1
478067 9 Kl. 10:54 FB 1 BK Hellas 1 Bane 1
478068 9 Kl. 10:54 BK Vestia 2 Hvidovre IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
478069 10 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 BK Stefan 1 Bane 1
478070 10 Kl. 13:00 B93 3 Brønshøj BK 1 Bane 1
478071 10 Kl. 13:00 KB 7 Nørrebro United 2 Bane 1
478072 10 Kl. 13:00 Sundby BK 2 CIK 1 Bane 1
478073 10 Kl. 13:18 B93 3 Østerbro IF 2 Bane 1
478074 10 Kl. 13:18 BK Stefan 1 Brønshøj BK 1 Bane 1
478075 10 Kl. 13:18 CIK 1 KB 7 Bane 1
478076 10 Kl. 13:18 Nørrebro United 2 Sundby BK 2 Bane 1
478077 10 Kl. 13:36 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
478078 10 Kl. 13:36 B93 3 BK Stefan 1 Bane 1
478079 10 Kl. 13:36 KB 7 Sundby BK 2 Bane 1
478080 10 Kl. 13:36 CIK 1 Nørrebro United 2 Bane 1
478081 10 Kl. 13:54 Sundby BK 2 Østerbro IF 2 Bane 1
478082 10 Kl. 13:54 CIK 1 BK Stefan 1 Bane 1
478083 10 Kl. 13:54 B93 3 Nørrebro United 2 Bane 1
478084 10 Kl. 13:54 Brønshøj BK 1 KB 7 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
478101 12 Kl. 10:00 BK Stefan 1 Nørrebro United 2
478102 12 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Tårnby FF 1
478103 12 Kl. 10:00 KB 7 KB 6
478104 12 Kl. 10:00 BK Hellas 1 CIK 1
478105 12 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 Nørrebro United 2
478106 12 Kl. 10:18 BK Stefan 1 BK Vestia 2
478107 12 Kl. 10:18 BK Hellas 1 KB 7
478108 12 Kl. 10:18 KB 6 CIK 1
478109 12 Kl. 10:36 Nørrebro United 2 BK Vestia 2
478110 12 Kl. 10:36 BK Stefan 1 Tårnby FF 1
478111 12 Kl. 10:36 KB 7 CIK 1
478112 12 Kl. 10:36 BK Hellas 1 KB 6
478113 12 Kl. 10:54 Nørrebro United 2 KB 7
478114 12 Kl. 10:54 BK Hellas 1 BK Stefan 1
478115 12 Kl. 10:54 CIK 1 BK Vestia 2
478116 12 Kl. 10:54 KB 6 Tårnby FF 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
478085 11 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Østerbro IF 2
478086 11 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 B93 3 Bane 1
478087 11 Kl. 10:00 BK Skjold 2 FB 1 Bane 1
478088 11 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Sundby BK 2 Bane 1
478089 11 Kl. 10:18 Østerbro IF 2 B93 3 Bane 1
478090 11 Kl. 10:18 Hvidovre IF 2 Fremad Valby 1
478091 11 Kl. 10:18 Sundby BK 2 BK Skjold 2 Bane 1
478092 11 Kl. 10:18 Brønshøj BK 1 FB 1 Bane 1
478093 11 Kl. 10:36 Østerbro IF 2 Fremad Valby 1 Bane 1
478094 11 Kl. 10:36 Hvidovre IF 2 B93 3
478095 11 Kl. 10:36 Brønshøj BK 1 BK Skjold 2 Bane 1
478096 11 Kl. 10:36 FB 1 Sundby BK 2 Bane 1
478097 11 Kl. 10:54 Østerbro IF 2 FB 1 Bane 1
478098 11 Kl. 10:54 Brønshøj BK 1 Hvidovre IF 2 Bane 1
478099 11 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 Sundby BK 2 Bane 1
478100 11 Kl. 10:54 BK Skjold 2 B93 3 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind