MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8, Pulje 5 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
831707 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
BK Fix 1 Husum BK 1 Kunst, Tingbjerg IP
831703
16-11 2019
Kl. 10:15
BK Frem 1 HIK 1 Frem, Valby IP
831706
16-11 2019
Kl. 10:30
AB Tårnby 2 B93 2 Kunst, Tårnby Stadion
831704
16-11 2019
Kl. 12:30
KB 3 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
831705
17-11 2019
Kl. 10:30
BK Vestia 1 Hvidovre IF 4 Kunst, Bavnehøj IA
831712
30-11 2019
Kl. 10:00
Husum BK 1 BK Vestia 1 Kunst, Husumparken
831709
30-11 2019
Kl. 11:30
HIK 1 AB Tårnby 2 Kunst, HIK
831710
30-11 2019
Kl. 11:30
Tårnby FF 1 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
831711
30-11 2019
Kl. 13:45
Hvidovre IF 4 KB 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
831708
01-12 2019
Kl. 13:00
B93 2 BK Fix 1 Kunst, B93
831716
14-12 2019
Kl. 10:30
AB Tårnby 2 Tårnby FF 1 Kunst, Tårnby Stadion
831714
14-12 2019
Kl. 11:50
BK Frem 1 Hvidovre IF 4 Frem, Valby IP
831715
15-12 2019
Kl. 10:00
KB 3 Husum BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831717
15-12 2019
Kl. 11:15
BK Fix 1 BK Vestia 1 Kunst, Tingbjerg IP
831713
15-12 2019
Kl. 11:30
B93 2 HIK 1 Kunst, B93
831718
11-01 2020
Kl. 10:00
HIK 1 BK Fix 1 Kunst, HIK
831719
11-01 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 B93 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
831722
11-01 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 BK Frem 1 Kunst, Husumparken
831720
11-01 2020
Kl. 10:15
BK Vestia 1 KB 3 Kunst, Bavnehøj IA
831721
12-01 2020
Kl. 12:45
Hvidovre IF 4 AB Tårnby 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
831723 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
B93 2 Hvidovre IF 4 B 93 Svanemølleanlæg.
831725
25-01 2020
Kl. 10:00
HIK 1 Tårnby FF 1 Kunst, HIK
831724
25-01 2020
Kl. 10:15
BK Frem 1 BK Vestia 1 Frem, Valby IP
831726
26-01 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby 2 Husum BK 1 Kunst, Tårnby Stadion
831727
26-01 2020
Kl. 11:45
BK Fix 1 KB 3 Kunst, Tingbjerg IP
831728
29-02 2020
Kl. 10:00
KB 3 BK Frem 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831732
29-02 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 B93 2 Kunst, Husumparken
831729
29-02 2020
Kl. 11:15
Tårnby FF 1 BK Fix 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
831730
01-03 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 1 AB Tårnby 2 Kunst, Bavnehøj IA
831731
01-03 2020
Kl. 13:15
Hvidovre IF 4 HIK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831735
07-03 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 Hvidovre IF 4 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
831736
07-03 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby 2 KB 3 Kunst, Tårnby Stadion
831733
07-03 2020
Kl. 13:00
B93 2 BK Vestia 1 Kunst, B93
831734
08-03 2020
Kl. 10:00
HIK 1 Husum BK 1 Kunst, HIK
831737
08-03 2020
Kl. 11:15
BK Fix 1 BK Frem 1 Kunst, Tingbjerg IP
831739 fr
13-03 2020
Kl. 17:30
KB 3 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831740
14-03 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 1 HIK 1 Kunst, Bavnehøj IA
831742
14-03 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 Tårnby FF 1 Kunst, Husumparken
831738
15-03 2020
Kl. 10:15
BK Frem 1 AB Tårnby 2 Frem, Valby IP
831741
15-03 2020
Kl. 11:30
BK Fix 1 Hvidovre IF 4 Kunst, Tingbjerg IP
831747 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 4 Husum BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831745
21-03 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 BK Vestia 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
831746
21-03 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby 2 BK Fix 1 Kunst, Tårnby Stadion
831744
21-03 2020
Kl. 11:30
HIK 1 KB 3 Kunst, HIK
831743
21-03 2020
Kl. 14:00
B93 2 BK Frem 1 Kunst, B93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind