MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8, Pulje 8 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
596912 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Fremad Amager 2 BK Union 2 Sundby Idrætspark
596907
16-11 2019
Kl. 09:45
Valby BK 2 BK Stefan 1 Kunst, Valby IP, tribunen
596840
16-11 2019
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 CIK 2 Kunst, Tårnby Stadion
596914
16-11 2019
Kl. 13:00
Dragør BK 2 Oversidder Kunst, Dragør Bk.
596903
17-11 2019
Kl. 09:00
BK Vestia 2 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Kunst, Bavnehøj IA
602797
23-11 2019
Kl. 11:00
BK Stefan 1 BK Vestia 2 Kunst, Grøndal Centret
596916
01-12 2019
Kl. 10:00
CIK 2 Fremad Amager 2 Holmens IA
602796
01-12 2019
Kl. 10:00
BK Skjold 2 AB Tårnby 3 Kunst, Ryparken
602798
01-12 2019
Kl. 13:30
Oversidder Valby BK 2
596915
01-12 2019
Kl. 15:00
BK Union 2 Dragør BK 2 Kunst, Genforeningspladsen
602800
14-12 2019
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 BK Stefan 1 Kunst, Tårnby Stadion
602801
14-12 2019
Kl. 11:30
BK Vestia 2 Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
602802
15-12 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 BK Skjold 2 Sundby Idrætspark
602803
15-12 2019
Kl. 11:15
Dragør BK 2 Valby BK 2 Kunst, Dragør Bk.
602799
15-12 2019
Kl. 15:00
BK Union 2 CIK 2 Kunst, Genforeningspladsen
602806
11-01 2020
Kl. 09:45
Valby BK 2 BK Vestia 2 Kunst, Valby IP, tribunen
602807
11-01 2020
Kl. 11:00
BK Stefan 1 Fremad Amager 2 Kunst, Grøndal Centret
602805
11-01 2020
Kl. 13:00
BK Skjold 2 BK Union 2 Kunst, Ryparken
602804
12-01 2020
Kl. 11:30
CIK 2 Dragør BK 2 Holmens IA
602808
12-01 2020
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 3
602811 fr
24-01 2020
Kl. 17:30
CIK 2 BK Skjold 2 Holmens IA
602810
25-01 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 Valby BK 2 Kunst, Tårnby Stadion
602813
25-01 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 2 BK Vestia 2 Dragør Bk
602812
26-01 2020
Kl. 11:30
Fremad Amager 2 Oversidder Sundby Idrætspark
602809
26-01 2020
Kl. 15:00
BK Union 2 BK Stefan 1 Kunst, Genforeningspladsen
602817
22-02 2020
Kl. 11:00
BK Stefan 1 CIK 2 Kunst, Grøndal Centret
602814
29-02 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 2 AB Tårnby 3 Kunst, Bavnehøj IA
602816
29-02 2020
Kl. 09:45
Valby BK 2 Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
602827
29-02 2020
Kl. 10:00
Oversidder BK Union 2
602815
01-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 2 Dragør BK 2 Kunst, Ryparken
608585
07-03 2020
Kl. 10:00
Dragør BK 2 AB Tårnby 3 Kunst, Dragør Bk.
608583
07-03 2020
Kl. 11:30
BK Skjold 2 BK Stefan 1 Kunst, Ryparken
608582
08-03 2020
Kl. 10:00
CIK 2 Oversidder Kløvermarken
608584
08-03 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 BK Vestia 2 Sundby Idrætspark
602828
08-03 2020
Kl. 15:00
BK Union 2 Valby BK 2 Kunst, Genforeningspladsen
608588
14-03 2020
Kl. 09:45
Valby BK 2 CIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
608589
14-03 2020
Kl. 11:00
Dragør BK 2 BK Stefan 1 Kunst, Dragør Bk.
608586
14-03 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 Fremad Amager 2 Kunst, Tårnby Stadion
608590
14-03 2020
Kl. 11:30
Oversidder BK Skjold 2
608587
15-03 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 2 BK Union 2 Kunst, Bavnehøj IA
608592 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
CIK 2 BK Vestia 2 Holmens IA
608595 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
BK Stefan 1 Oversidder Kunst, Grøndal Centret
608594
21-03 2020
Kl. 09:30
Fremad Amager 2 Dragør BK 2 Sundby Idrætspark
608593
21-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 2 Valby BK 2 Kunst, Ryparken
608591
22-03 2020
Kl. 15:00
BK Union 2 AB Tårnby 3 Kunst, Genforeningspladsen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind