MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8, Pulje 9 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
608599 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
608600 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Hvidovre IF 5
608598
17-11 2019
Kl. 10:45
B 1903 4 BK Frem 2 B1903
608597
17-11 2019
Kl. 11:30
KB 6 Bispebjerg BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
608596
17-11 2019
Kl. 12:15
Skovshoved IF 1 FB 2 Skovshoved I P
608601 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
608604
30-11 2019
Kl. 09:40
BK Frem 2 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Frem, Valby IP
608605
30-11 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF 5 B 1903 4 Avedøre Stadion Kunstgræs
608603
30-11 2019
Kl. 10:00
KB 6 Skovshoved IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
608602
01-12 2019
Kl. 10:00
FB 2 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
608606 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder FB 2
608610 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder B 1903 4
608609
14-12 2019
Kl. 11:30
HIK 2 KB 6 Kunst, HIK
608607
14-12 2019
Kl. 12:00
Skovshoved IF 1 BK Frem 2 Skovshoved I P
608608 ma
16-12 2019
Kl. 17:00
Bispebjerg BK 1 Hvidovre IF 5 Kunst, Lundehusparken
608612 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
608615
11-01 2020
Kl. 09:45
Hvidovre IF 5 Skovshoved IF 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
608611
11-01 2020
Kl. 10:00
FB 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
608614
11-01 2020
Kl. 10:15
BK Frem 2 HIK 2 Frem, Valby IP
608613
11-01 2020
Kl. 10:30
B 1903 4 Bispebjerg BK 1 B1903
608616 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder BK Frem 2
608620 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Bispebjerg BK 1
608618
25-01 2020
Kl. 10:00
FB 2 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
608619
25-01 2020
Kl. 10:00
HIK 2 Hvidovre IF 5 Kunst, HIK
608617
25-01 2020
Kl. 12:15
Skovshoved IF 1 B 1903 4 Skovshoved I P
608622 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
608625 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 5 Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
608624
01-03 2020
Kl. 10:15
BK Frem 2 FB 2 Frem, Valby IP
608621
01-03 2020
Kl. 11:00
Bispebjerg BK 1 Skovshoved IF 1 Kunst, Lundehusparken
608623
01-03 2020
Kl. 13:00
B 1903 4 HIK 2 B1903
608626 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder B 1903 4
608630 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Skovshoved IF 1
608628 fr
06-03 2020
Kl. 17:30
KB 6 BK Frem 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
608627
07-03 2020
Kl. 10:00
FB 2 Hvidovre IF 5 Kunst, Jens Jessens Vej
608629
07-03 2020
Kl. 10:00
HIK 2 Bispebjerg BK 1 Kunst, HIK
608634 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder BK Frem 2
608633
14-03 2020
Kl. 11:30
B 1903 4 FB 2 B1903
608635
15-03 2020
Kl. 09:45
Hvidovre IF 5 KB 6 Avedøre Stadion Kunstgræs
608632
15-03 2020
Kl. 11:00
Bispebjerg BK 1 Oversidder Kunst, Lundehusparken
608631
15-03 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF 1 HIK 2 Skovshoved I P
608636 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Skovshoved IF 1
608639 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
608637
21-03 2020
Kl. 10:00
FB 2 Bispebjerg BK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
608638
21-03 2020
Kl. 10:00
KB 6 B 1903 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
608640
21-03 2020
Kl. 10:15
BK Frem 2 Hvidovre IF 5 Frem, Valby IP
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind