MENU

VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
386448
16-11 2019
Kl. 10:00
BK Skjold 1 BK Fix 1 Kunst, Ryparken
386447
16-11 2019
Kl. 13:00
B 1908 1 BK Hellas 1 Sundby Idrætspark
386446
16-11 2019
Kl. 15:00
B 1903 1 Brønshøj BK 1 B1903
386445
17-11 2019
Kl. 09:00
BK Vestia 1 HIK 1 Kunst, Bavnehøj IA
386444
17-11 2019
Kl. 10:00
FB 1 AB Tårnby 1 Kunst, Jens Jessens Vej
386450
30-11 2019
Kl. 09:30
AB Tårnby 1 B 1908 1 Kunst, Tårnby Stadion
386451
30-11 2019
Kl. 13:00
HIK 1 FB 1 Kunst, HIK
386456
01-12 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Vestia 1 Tingbjerg I P
386457
01-12 2019
Kl. 10:00
BK Fix 1 B 1903 1 Kunst, Tingbjerg IP
386449
07-12 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 BK Skjold 1 Kunst, Valby IP, tribunen
386459 fr
13-12 2019
Kl. 18:00
FB 1 Brønshøj BK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
386460
14-12 2019
Kl. 10:00
BK Vestia 1 BK Fix 1 Kunst, Bavnehøj IA
386458
14-12 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 AB Tårnby 1 Kunst, Valby IP, tribunen
386462
14-12 2019
Kl. 12:30
BK Skjold 1 B 1903 1 Kunst, Ryparken
386461
14-12 2019
Kl. 13:00
B 1908 1 HIK 1 Sundby Idrætspark
386671
11-01 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 1 BK Skjold 1 Kunst, Tårnby Stadion
386674
12-01 2020
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 B 1908 1 Tingbjerg I P
386675
12-01 2020
Kl. 10:00
BK Fix 1 FB 1 Kunst, Tingbjerg IP
386673
12-01 2020
Kl. 12:45
B 1903 1 BK Vestia 1 B1903
386672
19-01 2020
Kl. 10:00
HIK 1 BK Hellas 1 Kunst, HIK
386697 fr
24-01 2020
Kl. 18:00
FB 1 B 1903 1 Kunst, Jens Jessens Vej
386706
25-01 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 1 HIK 1 Kunst, Tårnby Stadion
386707
25-01 2020
Kl. 14:00
B 1908 1 BK Fix 1 Sundby Idrætspark
386708
26-01 2020
Kl. 11:15
BK Skjold 1 BK Vestia 1 Kunst, Ryparken
386676
01-02 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Brønshøj BK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
387107
29-02 2020
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 AB Tårnby 1 Tingbjerg I P
387105
29-02 2020
Kl. 11:30
HIK 1 BK Skjold 1 Kunst, HIK
386709
01-03 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 1 FB 1 Kunst, Bavnehøj IA
387108
01-03 2020
Kl. 12:15
BK Fix 1 BK Hellas 1 Kunst, Tingbjerg IP
387106
01-03 2020
Kl. 13:00
B 1903 1 B 1908 1 B1903
387110
07-03 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 1 BK Fix 1 Kunst, Tårnby Stadion
387111
07-03 2020
Kl. 10:00
HIK 1 Brønshøj BK 1 Kunst, HIK
387130
07-03 2020
Kl. 11:15
BK Skjold 1 FB 1 Kunst, Ryparken
387127
07-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 1 BK Vestia 1 Sundby Idrætspark
387109
08-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 B 1903 1 Kunst, Valby IP, tribunen
387131 fr
13-03 2020
Kl. 18:00
FB 1 B 1908 1 Kunst, Jens Jessens Vej
387228
14-03 2020
Kl. 10:00
B 1903 1 AB Tårnby 1 B1903
387227
15-03 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 1 BK Hellas 1 Kunst, Bavnehøj IA
387230
15-03 2020
Kl. 10:00
BK Fix 1 HIK 1 Kunst, Tingbjerg IP
387229
15-03 2020
Kl. 11:15
BK Skjold 1 Brønshøj BK 1 Kunst, Ryparken
387446
21-03 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 1 BK Vestia 1 Kunst, Tårnby Stadion
387447
21-03 2020
Kl. 11:30
HIK 1 B 1903 1 Kunst, HIK
387449
21-03 2020
Kl. 11:45
Brønshøj BK 1 BK Fix 1 Tingbjerg I P
387448
21-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 1 BK Skjold 1 Sundby Idrætspark
387444
22-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 FB 1 Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind