MENU

VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 5 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
398406 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
CIK 1 Oversidder Holmens IA
398404
16-11 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Taastrup FC 1 Kunst, Valby IP, tribunen
398402
16-11 2019
Kl. 12:30
Østerbro IF 2 B 1903 2 Kunst, Fælledparken
398405
17-11 2019
Kl. 10:00
Kastrup BK 2 B93 1 Kunst, John Tranums Alle
398440 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder BK Hellas 2
398403 on
27-11 2019
Kl. 16:50
BK Union 1 Vanløse IF 1 Kunst, Grøndal Centret
398438
01-12 2019
Kl. 09:45
BK Union 1 Østerbro IF 2 Kunst, Genforeningspladsen
398439
01-12 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC 1 Vanløse IF 1 NyBolig Park - Kunstgræs
398437
01-12 2019
Kl. 10:45
B 1903 2 Kastrup BK 2 B1903
398407
01-12 2019
Kl. 11:30
B93 1 CIK 1 Kunst, B93
398575 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Vanløse IF 1 Oversidder Kunst, Vanløse I P
398545
14-12 2019
Kl. 12:30
Østerbro IF 2 Taastrup FC 1 Kunst, Fælledparken
398441
15-12 2019
Kl. 10:00
B93 1 B 1903 2 Kunst, B93
398576
15-12 2019
Kl. 10:00
Kastrup BK 2 BK Union 1 Kunst, John Tranums Alle
398577
15-12 2019
Kl. 10:00
CIK 1 BK Hellas 2 Holmens IA
398580
11-01 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Vanløse IF 1 Kunst, Valby IP, tribunen
398582
11-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Østerbro IF 2
398579
12-01 2020
Kl. 09:45
BK Union 1 B93 1 Kunst, Genforeningspladsen
398581
12-01 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC 1 Kastrup BK 2 NyBolig Park - Kunstgræs
398578
12-01 2020
Kl. 12:45
B 1903 2 CIK 1 B1903
398583
25-01 2020
Kl. 13:00
B93 1 Taastrup FC 1 Kunst, B93
398611
26-01 2020
Kl. 10:00
CIK 1 Vanløse IF 1 Holmens IA
398587
26-01 2020
Kl. 12:45
Kastrup BK 2 Oversidder Kunst, John Tranums Alle
398586
26-01 2020
Kl. 14:45
B 1903 2 BK Union 1 B1903
398584
26-01 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 2 BK Hellas 2 Kunst, Fælledparken
398616
29-02 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Kastrup BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
398614
29-02 2020
Kl. 14:00
Vanløse IF 1 Østerbro IF 2 Kunst, Vanløse I P
398618
29-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder B93 1
398615
01-03 2020
Kl. 09:45
BK Union 1 CIK 1 Kunst, Genforeningspladsen
398617
01-03 2020
Kl. 11:50
Taastrup FC 1 B 1903 2 NyBolig Park - Kunstgræs
398620 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
B 1903 2 Oversidder B1903
398619
07-03 2020
Kl. 10:00
B93 1 BK Hellas 2 Kunst, B93
398621
08-03 2020
Kl. 09:45
BK Union 1 Taastrup FC 1 Kunst, Genforeningspladsen
398623
08-03 2020
Kl. 10:00
CIK 1 Østerbro IF 2 Holmens IA
398622
08-03 2020
Kl. 11:15
Kastrup BK 2 Vanløse IF 1 Kunst, John Tranums Alle
398628 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder BK Union 1
398627 fr
13-03 2020
Kl. 17:30
CIK 1 Taastrup FC 1 Holmens IA
398625 fr
13-03 2020
Kl. 17:35
Vanløse IF 1 B93 1 Kunst, Vanløse I P
398624
14-03 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 Kastrup BK 2 Kunst, Ryparken
398626
14-03 2020
Kl. 11:45
BK Hellas 2 B 1903 2 Kunst, Valby IP, tribunen
398629
21-03 2020
Kl. 14:00
B93 1 Østerbro IF 2 Kunst, B93
398632
22-03 2020
Kl. 09:45
BK Union 1 BK Hellas 2 Kunst, Genforeningspladsen
398633
22-03 2020
Kl. 10:00
Kastrup BK 2 CIK 1 Kunst, John Tranums Alle
398631
22-03 2020
Kl. 10:45
B 1903 2 Vanløse IF 1 B1903
398634
22-03 2020
Kl. 15:40
Taastrup FC 1 Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind