MENU

VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 6 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
398637
09-11 2019
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 Dragør BK 2 Kunst, Vanløse I P
401950 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
KB 2 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
398638
16-11 2019
Kl. 11:15
BK Skjold 2 BK Fix 2 Kunst, Ryparken
398636
17-11 2019
Kl. 09:30
AB Tårnby 2 B93 2 Kunst, Tårnby Stadion
401955 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Vanløse IF 2
401952
30-11 2019
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 BK Skjold 2 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
401951
01-12 2019
Kl. 10:00
BK Fix 2 KB 2 Kunst, Tingbjerg IP
401954
01-12 2019
Kl. 10:00
Dragør BK 2 AB Tårnby 2 Kunst, Dragør Bk.
401953
01-12 2019
Kl. 14:30
B93 2 Husum BK 1 Kunst, B93
398635
08-12 2019
Kl. 15:00
Husum BK 1 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Kunst, Husumparken
401960 fr
13-12 2019
Kl. 17:30
KB 2 Vanløse IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
401957
14-12 2019
Kl. 10:00
Husum BK 1 Dragør BK 2 Kunst, Husumparken
401959
14-12 2019
Kl. 10:00
BK Skjold 2 B93 2 Kunst, Ryparken
401956
15-12 2019
Kl. 10:00
BK Fix 2 Ørestad IF 1 Kunst, Tingbjerg IP
401958
15-12 2019
Kl. 11:15
AB Tårnby 2 Oversidder Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
401990 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Husum BK 1
401988
11-01 2020
Kl. 11:15
Vanløse IF 2 AB Tårnby 2 Kunst, Vanløse I P
401986
11-01 2020
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 KB 2 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
401989
12-01 2020
Kl. 10:00
Dragør BK 2 BK Skjold 2 Kunst, Dragør Bk.
401987
12-01 2020
Kl. 16:00
B93 2 BK Fix 2 Kunst, B93
401996
25-01 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 Vanløse IF 2 Kunst, Husumparken
401999
25-01 2020
Kl. 10:00
KB 2 AB Tårnby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
401997
25-01 2020
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 B93 2 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
401998
26-01 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 2 Oversidder Kunst, Fælledparken
401995
26-01 2020
Kl. 12:45
BK Fix 2 Dragør BK 2 Kunst, Tingbjerg IP
402004 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder BK Fix 2
402000
29-02 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 2 Husum BK 1 Kunst, Tårnby Stadion
402001
29-02 2020
Kl. 10:00
B93 2 KB 2 Kunst, B93
402003
29-02 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 2 Ørestad IF 1 Kunst, Dragør Bk.
402002
29-02 2020
Kl. 14:00
Vanløse IF 2 BK Skjold 2 Kunst, Vanløse I P
402008
07-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 2 AB Tårnby 2 Kunst, Ryparken
402009
07-03 2020
Kl. 10:00
KB 2 Husum BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
402007
07-03 2020
Kl. 11:30
B93 2 Dragør BK 2 Kunst, B93
402006
07-03 2020
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 Oversidder Kunst, Kalvebod Fælled Skole
402005
08-03 2020
Kl. 10:00
BK Fix 2 Vanløse IF 2 Kunst, Tingbjerg IP
402015 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder B93 2
402012
14-03 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 2 BK Fix 2 Kunst, Tårnby Stadion
402013
14-03 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 Ørestad IF 1 Kunst, Vanløse I P
402010
14-03 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 BK Skjold 2 Kunst, Husumparken
402014
14-03 2020
Kl. 11:30
KB 2 Dragør BK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
402020 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Dragør BK 2 Oversidder Dragør Bk
402019
21-03 2020
Kl. 11:15
BK Skjold 2 KB 2 Kunst, Ryparken
402018
21-03 2020
Kl. 12:30
B93 2 Vanløse IF 2 Kunst, B93
402017
21-03 2020
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 AB Tårnby 2 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
402016
22-03 2020
Kl. 10:00
BK Fix 2 Husum BK 1 Kunst, Tingbjerg IP
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind