MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8, Pulje 4 (Kbh) (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
252334
16-11 2019
Kl. 10:00
FB 4 HIK 3 Kunst, Jens Jessens Vej
252337
16-11 2019
Kl. 10:00
BK Fix 3 Nørrebro United 3 Kunst, Tingbjerg IP
252336
16-11 2019
Kl. 11:15
GVI 3 Fremad Valby 2 Kunst, GVI. Nymosen
252335
17-11 2019
Kl. 10:00
CIK 2 Taastrup FC 4 Holmens IA
252333
17-11 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager 1 Vanløse IF 6 Sundby Idrætspark
252339
23-11 2019
Kl. 10:00
Vanløse IF 6 GVI 3 Kunst, Vanløse I P
252340
30-11 2019
Kl. 11:30
HIK 3 Fremad Amager 1 Kunst, HIK
252342
30-11 2019
Kl. 11:30
Nørrebro United 3 CIK 2 Kunst, Mimersparken
252338
01-12 2019
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 BK Fix 3 Kunst, Valby IP, tribunen
252341
01-12 2019
Kl. 11:20
Taastrup FC 4 FB 4 NyBolig Park - Kunstgræs
252346
14-12 2019
Kl. 10:00
GVI 3 HIK 3 Kunst, GVI. Nymosen
252343
14-12 2019
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Vanløse IF 6 Valby IP, tribunen
252344
15-12 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager 1 Taastrup FC 4 Sundby Idrætspark
252345
15-12 2019
Kl. 10:00
FB 4 Nørrebro United 3 Kunst, Jens Jessens Vej
252347
15-12 2019
Kl. 10:00
BK Fix 3 CIK 2 Kunst, Tingbjerg IP
252348
11-01 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 6 BK Fix 3 Kunst, Vanløse I P
252349
11-01 2020
Kl. 11:30
HIK 3 Fremad Valby 2 Kunst, HIK
252352
11-01 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 3 Fremad Amager 1 Kunst, Mimersparken
252350
12-01 2020
Kl. 10:00
CIK 2 FB 4 Holmens IA
252351
12-01 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 4 GVI 3 NyBolig Park - Kunstgræs
252355
19-01 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 6 HIK 3 Kunst, Vanløse I P
252356 fr
24-01 2020
Kl. 17:15
GVI 3 Nørrebro United 3 Kunst, GVI. Nymosen
252353
25-01 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 Taastrup FC 4 Kunst, Valby IP, tribunen
252354
26-01 2020
Kl. 11:30
Fremad Amager 1 CIK 2 Sundby Idrætspark
252357
26-01 2020
Kl. 12:15
BK Fix 3 FB 4 Kunst, Tingbjerg IP
252359
29-02 2020
Kl. 10:00
HIK 3 BK Fix 3 Kunst, HIK
252362
29-02 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 3 Fremad Valby 2 Kunst, Mimersparken
252358
29-02 2020
Kl. 11:30
FB 4 Fremad Amager 1 Kunst, Jens Jessens Vej
252360
01-03 2020
Kl. 09:15
CIK 2 GVI 3 Kløvermarken
252361
01-03 2020
Kl. 13:10
Taastrup FC 4 Vanløse IF 6 NyBolig Park - Kunstgræs
252363
07-03 2020
Kl. 09:00
Fremad Valby 2 CIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
252366
07-03 2020
Kl. 10:00
GVI 3 FB 4 Kunst, GVI. Nymosen
252364
07-03 2020
Kl. 11:15
Vanløse IF 6 Nørrebro United 3 Kunst, Vanløse I P
252365
07-03 2020
Kl. 11:30
HIK 3 Taastrup FC 4 Kunst, HIK
252367
08-03 2020
Kl. 10:00
BK Fix 3 Fremad Amager 1 Kunst, Tingbjerg IP
252369
14-03 2020
Kl. 10:00
FB 4 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
252372
14-03 2020
Kl. 11:30
Nørrebro United 3 HIK 3 Kunst, Mimersparken
252368
15-03 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager 1 GVI 3 Sundby Idrætspark
252371
15-03 2020
Kl. 10:00
BK Fix 3 Taastrup FC 4 Kunst, Tingbjerg IP
252370
15-03 2020
Kl. 10:45
CIK 2 Vanløse IF 6 Kløvermarken
252373
21-03 2020
Kl. 10:30
Fremad Valby 2 Fremad Amager 1 Kunst, Valby IP, tribunen
252376
21-03 2020
Kl. 11:15
GVI 3 BK Fix 3 Kunst, GVI. Nymosen
252374
21-03 2020
Kl. 11:15
Vanløse IF 6 FB 4 Kunst, Vanløse I P
252375
21-03 2020
Kl. 13:00
HIK 3 CIK 2 Kunst, HIK
252377
22-03 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 4 Nørrebro United 3 NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind