MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8, Pulje 8 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
392094
10-11 2019
Kl. 11:30
Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
BK Skjold 3 Kunst, Vanløse I P
392096
16-11 2019
Kl. 11:30
FB 3 B93 5 Kunst, Jens Jessens Vej
392095
17-11 2019
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 BK Rødovre 2 Kunst, John Tranums Alle
392097
17-11 2019
Kl. 16:00
Østerbro IF 3 Hvidovre IF Kunst, Fælledparken
392093 ma
18-11 2019
Kl. 17:00
Bispebjerg BK 1 B 1908 2 Kunst, Lundehusparken
392115
30-11 2019
Kl. 10:00
BK Rødovre 2 Vanløse IF 5 Rødovre Stadion Kunst
392113
30-11 2019
Kl. 13:00
B 1908 2 FB 3 Sundby Idrætspark
392116
30-11 2019
Kl. 13:45
Hvidovre IF Kastrup BK 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
392098
01-12 2019
Kl. 09:30
B93 5 Østerbro IF 3 Kunst, Ryparken
392114
01-12 2019
Kl. 11:15
BK Skjold 3 Bispebjerg BK 1 Kunst, Ryparken
392120
14-12 2019
Kl. 10:00
FB 3 BK Skjold 3 Kunst, Jens Jessens Vej
392117
15-12 2019
Kl. 11:30
B93 5 B 1908 2 Kunst, B93
392119
15-12 2019
Kl. 12:30
Vanløse IF 5 Hvidovre IF Kunst, Vanløse I P
392129
15-12 2019
Kl. 16:00
Østerbro IF 3 Kastrup BK 3 Kunst, Fælledparken
392118 ma
16-12 2019
Kl. 17:00
Bispebjerg BK 1 BK Rødovre 2 Kunst, Lundehusparken
392134 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF Bispebjerg BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
392131
11-01 2020
Kl. 11:15
BK Skjold 3 B93 5 Kunst, Ryparken
392133
11-01 2020
Kl. 12:30
BK Rødovre 2 FB 3 Rødovre Stadion Kunst
392130
11-01 2020
Kl. 13:00
B 1908 2 Østerbro IF 3 Sundby Idrætspark
392132
12-01 2020
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 Vanløse IF 5 Kunst, John Tranums Alle
392138
25-01 2020
Kl. 10:00
FB 3 Hvidovre IF Kunst, Jens Jessens Vej
392135
25-01 2020
Kl. 11:30
B93 5 BK Rødovre 2 Kunst, B93
392137
25-01 2020
Kl. 14:00
B 1908 2 BK Skjold 3 Sundby Idrætspark
392136
26-01 2020
Kl. 10:00
Bispebjerg BK 1 Kastrup BK 3 Kunst, Lundehusparken
392139
26-01 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 3 Vanløse IF 5 Kunst, Fælledparken
392342
29-02 2020
Kl. 09:45
Hvidovre IF B93 5 Avedøre Stadion Kunstgræs
392341
29-02 2020
Kl. 10:00
BK Rødovre 2 B 1908 2 Rødovre Stadion Kunst
392339
01-03 2020
Kl. 11:00
BK Skjold 3 Østerbro IF 3 Kunst, Ryparken
392140
01-03 2020
Kl. 11:30
Vanløse IF 5 Bispebjerg BK 1 Kunst, Vanløse I P
392340
01-03 2020
Kl. 12:00
Kastrup BK 3 FB 3 Kunst, John Tranums Alle
392343
07-03 2020
Kl. 10:00
B93 5 Kastrup BK 3 Kunst, B93
392346
07-03 2020
Kl. 10:00
FB 3 Vanløse IF 5 Kunst, Jens Jessens Vej
392345
07-03 2020
Kl. 12:30
BK Skjold 3 BK Rødovre 2 Kunst, Ryparken
392344
07-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 2 Hvidovre IF Sundby Idrætspark
392349
08-03 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 3 Bispebjerg BK 1 Kunst, Fælledparken
392354
14-03 2020
Kl. 11:00
Hvidovre IF BK Skjold 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
392350
15-03 2020
Kl. 10:00
Bispebjerg BK 1 FB 3 Kunst, Lundehusparken
392352
15-03 2020
Kl. 10:00
Kastrup BK 3 B 1908 2 Kunst, John Tranums Alle
392351
15-03 2020
Kl. 15:00
Vanløse IF 5 B93 5 Kunst, Vanløse I P
392353
15-03 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 3 BK Rødovre 2 Kunst, Fælledparken
392358
21-03 2020
Kl. 10:00
FB 3 Østerbro IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
392360
21-03 2020
Kl. 10:00
BK Rødovre 2 Hvidovre IF Rødovre Stadion Kunst
392355
21-03 2020
Kl. 11:15
B93 5 Bispebjerg BK 1 Kunst, B93
392357
21-03 2020
Kl. 12:30
BK Skjold 3 Kastrup BK 3 Kunst, Ryparken
392356
21-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 2 Vanløse IF 5 Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind