MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8, Pulje 9 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
392983
16-11 2019
Kl. 10:15
BK Vestia 3 Skovshoved IF 2 Kunst, Bavnehøj IA
392982
16-11 2019
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 KB 3 Kunst, Mimersparken
392373
17-11 2019
Kl. 09:30
AB Tårnby 3 Vanløse IF 4 Kunst, Tårnby Stadion
392981
17-11 2019
Kl. 10:00
FB 2 Taastrup FC 2 Kunst, Jens Jessens Vej
392372
17-11 2019
Kl. 10:45
B 1903 3 BK Frem 1 B1903
392986
23-11 2019
Kl. 11:15
Vanløse IF 4 B 1903 3 Kunst, Vanløse I P
392984 fr
29-11 2019
Kl. 17:45
KB 3 BK Vestia 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
392987
30-11 2019
Kl. 11:20
Taastrup FC 2 AB Tårnby 3 NyBolig Park - Kunstgræs
392988
30-11 2019
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 FB 2 Skovshoved I P
392985
07-12 2019
Kl. 13:30
BK Frem 1 Nørrebro United 2 Frem, Valby IP
393067
14-12 2019
Kl. 09:30
AB Tårnby 3 Skovshoved IF 2 Kunst, Tårnby Stadion
393065
14-12 2019
Kl. 10:00
KB 3 BK Frem 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
393068
14-12 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Vanløse IF 4 Kunst, Mimersparken
393070
14-12 2019
Kl. 11:30
BK Vestia 3 FB 2 Kunst, Bavnehøj IA
393066
15-12 2019
Kl. 10:45
B 1903 3 Taastrup FC 2 B1903
393078
11-01 2020
Kl. 10:00
FB 2 AB Tårnby 3 Kunst, Jens Jessens Vej
393076
11-01 2020
Kl. 10:15
BK Frem 1 BK Vestia 3 Frem, Valby IP
393077
11-01 2020
Kl. 11:15
Vanløse IF 4 KB 3 Kunst, Vanløse I P
393079
11-01 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 2 Nørrebro United 2 NyBolig Park - Kunstgræs
393080
12-01 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 B 1903 3 Skovshoved I P
393081
25-01 2020
Kl. 10:00
KB 3 Taastrup FC 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
393083
25-01 2020
Kl. 10:15
BK Frem 1 Vanløse IF 4 Frem, Valby IP
393398
25-01 2020
Kl. 10:15
BK Vestia 3 AB Tårnby 3 Kunst, Bavnehøj IA
393084
25-01 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Mimersparken
393082
26-01 2020
Kl. 16:00
B 1903 3 FB 2 B1903
393400 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Vanløse IF 4 BK Vestia 3 Kunst, Vanløse I P
393399
29-02 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 3 B 1903 3 Kunst, Tårnby Stadion
393401
29-02 2020
Kl. 10:00
FB 2 Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
393403
29-02 2020
Kl. 12:30
Skovshoved IF 2 KB 3 Skovshoved I P
393402
01-03 2020
Kl. 14:30
Taastrup FC 2 BK Frem 1 NyBolig Park - Kunstgræs
393404 fr
06-03 2020
Kl. 17:30
KB 3 FB 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
393406
07-03 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 4 Taastrup FC 2 Kunst, Vanløse I P
393528
07-03 2020
Kl. 10:15
BK Vestia 3 B 1903 3 Kunst, Bavnehøj IA
393405
07-03 2020
Kl. 10:15
BK Frem 1 Skovshoved IF 2 Frem, Valby IP
393527
07-03 2020
Kl. 11:30
Nørrebro United 2 AB Tårnby 3 Kunst, Mimersparken
393534
14-03 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 3 Taastrup FC 2 Kunst, Bavnehøj IA
393530
14-03 2020
Kl. 09:30
AB Tårnby 3 KB 3 Kunst, Tårnby Stadion
393533
14-03 2020
Kl. 10:00
FB 2 BK Frem 1 Kunst, Jens Jessens Vej
393529
14-03 2020
Kl. 11:30
B 1903 3 Nørrebro United 2 B1903
397982
14-03 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 Vanløse IF 4 Skovshoved I P
397983
21-03 2020
Kl. 10:00
KB 3 B 1903 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
397985
21-03 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 4 FB 2 Kunst, Vanløse I P
397984
21-03 2020
Kl. 10:15
BK Frem 1 AB Tårnby 3 Frem, Valby IP
397986
21-03 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 BK Vestia 3 Kunst, Mimersparken
397987
22-03 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 2 Skovshoved IF 2 NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind