MENU

VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5, Pulje 2 (Kbh) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
273365 Kl. 12:30 BK Skjold 1 B 93 2 Bane 1
273366 Kl. 12:30 B 1908 2 Tårnby FF 1 Bane 1
273367 Kl. 12:30 BK Hellas 1 Sundby BK 1 Bane 1
273368 Kl. 12:30 Nørrebro United 1 Bagsværd BK Bane 1
273369 Kl. 12:48 B 93 2 Nørrebro United 1 Bane 1
273370 Kl. 12:48 Tårnby FF 1 BK Hellas 1 Bane 1
273371 Kl. 12:48 Sundby BK 1 B 1908 2 Bane 1
273372 Kl. 12:48 Bagsværd BK BK Skjold 1 Bane 1
273373 Kl. 13:06 BK Skjold 1 Tårnby FF 1 Bane 1
274609 Kl. 13:06 B 1908 2 Bagsværd BK Bane 1
274610 Kl. 13:06 BK Hellas 1 B 93 2 Bane 1
274611 Kl. 13:06 Nørrebro United 1 Sundby BK 1 Bane 1
274612 Kl. 13:24 B 93 2 B 1908 2 Bane 1
274613 Kl. 13:24 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1 Bane 1
274614 Kl. 13:24 Sundby BK 1 BK Skjold 1 Bane 1
274615 Kl. 13:24 Bagsværd BK BK Hellas 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
274616 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 1908 2
274617 Kl. 10:00 B 93 2 Tårnby FF 1
274618 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Nørrebro United 1
274619 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Bagsværd BK
274620 Kl. 10:18 B 1908 2 BK Hellas 1
275766 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 Sundby BK 1
275767 Kl. 10:18 Nørrebro United 1 BK Skjold 1
275768 Kl. 10:18 Bagsværd BK B 93 2 Bane 1
275769 Kl. 10:36 Tårnby FF 1 Bagsværd BK
275770 Kl. 10:36 BK Hellas 1 BK Skjold 1
275771 Kl. 10:36 Sundby BK 1 B 93 2
275772 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 B 1908 2
275773 Kl. 10:54 BK Skjold 1 B 93 2
275774 Kl. 10:54 B 1908 2 Tårnby FF 1
275775 Kl. 10:54 BK Hellas 1 Sundby BK 1
275776 Kl. 10:54 Nørrebro United 1 Bagsværd BK
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
275777 Kl. 11:30 B 93 2 Nørrebro United 1 Bane 1
275778 Kl. 11:30 Tårnby FF 1 BK Hellas 1 Bane 1
275859 Kl. 11:30 Sundby BK 1 B 1908 2 Bane 1
275860 Kl. 11:30 Bagsværd BK BK Skjold 1 Bane 1
275861 Kl. 11:48 BK Skjold 1 Tårnby FF 1 Bane 1
275862 Kl. 11:48 B 1908 2 Bagsværd BK Bane 1
275863 Kl. 11:48 BK Hellas 1 B 93 2 Bane 1
275864 Kl. 11:48 Nørrebro United 1 Sundby BK 1 Bane 1
275865 Kl. 12:06 B 93 2 B 1908 2 Bane 1
275866 Kl. 12:06 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1 Bane 1
275867 Kl. 12:06 Sundby BK 1 BK Skjold 1 Bane 1
275868 Kl. 12:06 Bagsværd BK BK Hellas 1 Bane 1
275869 Kl. 12:24 BK Skjold 1 B 1908 2 Bane 1
275870 Kl. 12:24 B 93 2 Tårnby FF 1 Bane 1
275871 Kl. 12:24 BK Hellas 1 Nørrebro United 1 Bane 1
275872 Kl. 12:24 Sundby BK 1 Bagsværd BK Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
275873 Kl. 14:30 B 1908 2 BK Hellas 1
275874 Kl. 14:30 Tårnby FF 1 Sundby BK 1
275875 Kl. 14:30 Nørrebro United 1 BK Skjold 1
275876 Kl. 14:30 Bagsværd BK B 93 2 Bane 1
275877 Kl. 14:48 Tårnby FF 1 Bagsværd BK
275878 Kl. 14:48 BK Hellas 1 BK Skjold 1
275879 Kl. 14:48 Sundby BK 1 B 93 2
275880 Kl. 14:48 Nørrebro United 1 B 1908 2
275881 Kl. 15:06 BK Skjold 1 B 93 2
275882 Kl. 15:06 B 1908 2 Tårnby FF 1
275883 Kl. 15:06 BK Hellas 1 Sundby BK 1
275884 Kl. 15:06 Nørrebro United 1 Bagsværd BK
275885 Kl. 15:24 B 93 2 Nørrebro United 1
275886 Kl. 15:24 Tårnby FF 1 BK Hellas 1
275887 Kl. 15:24 Sundby BK 1 B 1908 2
275888 Kl. 15:24 Bagsværd BK BK Skjold 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
275889 Kl. 10:00 BK Skjold 1 Tårnby FF 1 Bane 1
275890 Kl. 10:00 B 1908 2 Bagsværd BK Bane 1
275891 Kl. 10:00 BK Hellas 1 B 93 2 Bane 1
275892 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Sundby BK 1 Bane 1
275893 Kl. 10:18 B 93 2 B 1908 2 Bane 1
275894 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1 Bane 1
275895 Kl. 10:18 Sundby BK 1 BK Skjold 1 Bane 1
275896 Kl. 10:18 Bagsværd BK BK Hellas 1 Bane 1
275897 Kl. 10:36 BK Skjold 1 B 1908 2 Bane 1
275898 Kl. 10:36 B 93 2 Tårnby FF 1 Bane 1
275899 Kl. 10:36 BK Hellas 1 Nørrebro United 1 Bane 1
275900 Kl. 10:36 Sundby BK 1 Bagsværd BK Bane 1
275901 Kl. 10:54 B 1908 2 BK Hellas 1 Bane 1
275902 Kl. 10:54 Tårnby FF 1 Sundby BK 1 Bane 1
275903 Kl. 10:54 Nørrebro United 1 BK Skjold 1 Bane 1
275904 Kl. 10:54 Bagsværd BK B 93 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
275916 Kl. 10:36 Bagsværd BK BK Skjold 1 Bane 1
275905 Kl. 14:30 Tårnby FF 1 Bagsværd BK Bane 1
275906 Kl. 14:30 BK Hellas 1 BK Skjold 1 Bane 1
275907 Kl. 14:30 Sundby BK 1 B 93 2 Bane 1
275908 Kl. 14:30 Nørrebro United 1 B 1908 2 Bane 1
275909 Kl. 14:48 BK Skjold 1 B 93 2 Bane 1
275910 Kl. 14:48 B 1908 2 Tårnby FF 1 Bane 1
275911 Kl. 14:48 BK Hellas 1 Sundby BK 1 Bane 1
275912 Kl. 14:48 Nørrebro United 1 Bagsværd BK Bane 1
275913 Kl. 15:06 B 93 2 Nørrebro United 1 Bane 1
275914 Kl. 15:06 Tårnby FF 1 BK Hellas 1 Bane 1
275915 Kl. 15:06 Sundby BK 1 B 1908 2 Bane 1
275917 Kl. 15:24 BK Skjold 1 Tårnby FF 1 Bane 1
275918 Kl. 15:24 B 1908 2 Bagsværd BK Bane 1
275919 Kl. 15:24 BK Hellas 1 B 93 2 Bane 1
275920 Kl. 15:24 Nørrebro United 1 Sundby BK 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind