MENU

VinterBold U11 Piger 2 (09) 8v8, Pulje 2 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
834802
16-11 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF Sundby BK 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
834801
17-11 2019
Kl. 10:00
FC Damsø 2 B 93 2 Vanløse I P
834803
17-11 2019
Kl. 10:00
Fremad Valby 1 Husum BK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834895 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
B 93 2 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
834894
30-11 2019
Kl. 11:30
Sundby BK 2 Fremad Valby 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
834807
01-12 2019
Kl. 10:00
Husum BK 1 FC Damsø 2 Kunst, Husumparken
834898 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
B 93 2 Sundby BK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
834896
15-12 2019
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Fremad Valby 1 Vanløse I P
834897
15-12 2019
Kl. 12:30
Hvidovre IF Husum BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
834901
11-01 2020
Kl. 11:00
Fremad Valby 1 Hvidovre IF Kunst, Valby IP, tribunen
834899
12-01 2020
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Sundby BK 2 Vanløse I P
834900
12-01 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 B 93 2 Kunst, Husumparken
834902
25-01 2020
Kl. 09:45
Hvidovre IF FC Damsø 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
834903
26-01 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 Husum BK 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
834904
26-01 2020
Kl. 11:30
B 93 2 Fremad Valby 1 Kunst, Ryparken
834907
01-02 2020
Kl. 10:00
B 93 2 FC Damsø 2 Kunst, B93
834906
02-02 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 Hvidovre IF Kunst, Sundby/Kløvermarken
834905
02-02 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 Fremad Valby 1 Kunst, Husumparken
834910
29-02 2020
Kl. 09:00
Fremad Valby 1 Sundby BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
834908
01-03 2020
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Husum BK 1 Vanløse I P
834909
01-03 2020
Kl. 14:30
Hvidovre IF B 93 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
834913
07-03 2020
Kl. 10:15
Fremad Valby 1 FC Damsø 2 Kunst, Valby IP, tribunen
834912
08-03 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 B 93 2 Sundby/Kløvermarken
834911
08-03 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 Hvidovre IF Kunst, Husumparken
834914
14-03 2020
Kl. 09:45
Hvidovre IF Fremad Valby 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
834915
15-03 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 FC Damsø 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
834916
15-03 2020
Kl. 13:00
B 93 2 Husum BK 1 Kunst, B93
834919 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Fremad Valby 1 B 93 2 Valby IP, tribunen
834917
22-03 2020
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Hvidovre IF Vanløse I P
834918
22-03 2020
Kl. 10:00
Husum BK 1 Sundby BK 2 Kunst, Husumparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind