MENU

VinterBold U12 Piger 3 (08) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
834658
16-11 2019
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Måløv BK 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
834665
16-11 2019
Kl. 11:30
HIK 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Kunst, HIK
834659
16-11 2019
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 1 Ølstykke FC 2 Lyngby Stadion
834660
17-11 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 FC Hornsherred 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834661
17-11 2019
Kl. 10:00
Fremad Valby 1 IF Bytoften 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834672
30-11 2019
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Fremad Valby 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834674
01-12 2019
Kl. 10:00
FC Hornsherred 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Skibby Stadion Kunstgræs
834675
01-12 2019
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 BK Hellas 1 Karsemosegård Kunstgræs
834673
01-12 2019
Kl. 11:30
Ølstykke FC 2 Hørsholm-Usserød IK 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
834671
01-12 2019
Kl. 13:00
IF Bytoften 1 HIK 2 Gladsaxe skole
834677
14-12 2019
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 FC Hornsherred 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
834680
14-12 2019
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Lyngby Stadion
834683
15-12 2019
Kl. 09:30
HIK 2 BK Hellas 1 Kunst, HIK
834681
15-12 2019
Kl. 10:00
Fremad Valby 1 Ølstykke FC 2 Kunst, Valby IP, tribunen
834676
15-12 2019
Kl. 11:00
IF Bytoften 1 Måløv BK 2 Gladsaxe skole
834690
11-01 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Karsemosegård Kunstgræs
834684
11-01 2020
Kl. 10:15
Måløv BK 2 HIK 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834685
12-01 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC 2 IF Bytoften 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
834686
12-01 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834688
12-01 2020
Kl. 10:00
FC Hornsherred 1 Fremad Valby 1 Skibby Stadion Kunstgræs
834692
25-01 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 BK Hellas 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
834694
25-01 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834699
26-01 2020
Kl. 10:00
HIK 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst, HIK
834691
26-01 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften 1 FC Hornsherred 1 Gladsaxe skole
834693
26-01 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Ølstykke FC 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834703 ti
25-02 2020
Kl. 18:00
FC Hornsherred 1 Måløv BK 2 Skibby Stadion Kunstgræs
834700
29-02 2020
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Lyngby Stadion
834702
01-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Fremad Valby 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834704
01-03 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 IF Bytoften 1 Karsemosegård Kunstgræs
834701
01-03 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC 2 HIK 2 Ølstykke Stadion Kunstgræs
834706
07-03 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834708
07-03 2020
Kl. 11:30
Fremad Valby 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst, Valby IP, tribunen
834707
08-03 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC 2 FC Hornsherred 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
834709
08-03 2020
Kl. 11:00
HIK 2 Hørsholm-Usserød IK 1 Kunst, HIK
834705
08-03 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften 1 BK Hellas 1 Gladsaxe skole
834711
14-03 2020
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 1 IF Bytoften 1 Lyngby Stadion
834714
14-03 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Ølstykke FC 2 Karsemosegård Kunstgræs
834710
14-03 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Fremad Valby 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
834712
15-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Måløv BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
834713
15-03 2020
Kl. 10:00
HIK 2 FC Hornsherred 1 Kunst, HIK
834718
21-03 2020
Kl. 11:00
Fremad Valby 1 HIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
834716
21-03 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834719
22-03 2020
Kl. 10:00
FC Hornsherred 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Skibby Stadion Kunstgræs
834715
22-03 2020
Kl. 13:00
IF Bytoften 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Gladsaxe skole
834717
22-03 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC 2 BK Hellas 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind