MENU

VinterBold U11 Piger 1 (09) 8v8, Pulje 2 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
840364 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Dragør BK 1 Oversidder Dragør Bk
840331
16-11 2019
Kl. 09:00
BK Vestia 1 Nørrebro United 1 Kunst, Bavnehøj IA
840352
16-11 2019
Kl. 11:00
FC Damsø 1 FB 1 Vanløse I P
840353
17-11 2019
Kl. 09:30
HIK 1 B 93 1 Kunst, HIK
841615 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder BK Vestia 1
840366
30-11 2019
Kl. 10:00
FB 1 HIK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
840367
01-12 2019
Kl. 10:00
B 93 1 FC Damsø 1 Kunst, B93
840365
01-12 2019
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 Dragør BK 1 Kunst, Mimersparken
841616
14-12 2019
Kl. 10:00
BK Vestia 1 FB 1 Kunst, Bavnehøj IA
841617
14-12 2019
Kl. 11:00
FC Damsø 1 Oversidder Vanløse I P
841619
14-12 2019
Kl. 11:00
Dragør BK 1 B 93 1 Kunst, Dragør Bk.
841618
14-12 2019
Kl. 14:00
HIK 1 Nørrebro United 1 Kunst, HIK
853713 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder HIK 1
853560
11-01 2020
Kl. 10:00
FB 1 Dragør BK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
853559
11-01 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 1 FC Damsø 1 Kunst, Mimersparken
853712
12-01 2020
Kl. 16:00
B 93 1 BK Vestia 1 Kunst, B93
853717 ma
27-01 2020
Kl. 23:59
B 93 1 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
853714
01-02 2020
Kl. 10:00
BK Vestia 1 FC Damsø 1 Kunst, Bavnehøj IA
853715
01-02 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 1 FB 1 Kunst, Mimersparken
853716
01-02 2020
Kl. 14:00
HIK 1 Dragør BK 1 Kunst, HIK
853727 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Nørrebro United 1
853725
29-02 2020
Kl. 10:00
FB 1 B 93 1 Kunst, Jens Jessens Vej
853726
29-02 2020
Kl. 11:00
Dragør BK 1 BK Vestia 1 Kunst, Dragør Bk.
853723
29-02 2020
Kl. 11:00
FC Damsø 1 HIK 1 Vanløse I P
853728
07-03 2020
Kl. 10:00
FB 1 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
853732
07-03 2020
Kl. 11:00
Dragør BK 1 FC Damsø 1 Kunst, Dragør Bk.
853729
08-03 2020
Kl. 09:30
HIK 1 BK Vestia 1 Kunst, HIK
853730
08-03 2020
Kl. 13:00
B 93 1 Nørrebro United 1 Kunst, B93
853801 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Dragør BK 1
853739
14-03 2020
Kl. 10:00
FB 1 FC Damsø 1 Kunst, Jens Jessens Vej
853733
14-03 2020
Kl. 13:00
Nørrebro United 1 BK Vestia 1 Kunst, Mimersparken
853740
15-03 2020
Kl. 10:00
B 93 1 HIK 1 Kunst, B93
853805
21-03 2020
Kl. 10:15
BK Vestia 1 Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
853804
21-03 2020
Kl. 11:00
FC Damsø 1 B 93 1 Vanløse I P
853802
21-03 2020
Kl. 11:00
Dragør BK 1 Nørrebro United 1 Kunst, Dragør Bk.
853803
22-03 2020
Kl. 10:00
HIK 1 FB 1 Kunst, HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind