Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2020
15:00
Støvring IF
LKB/Gistrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
16:00
Aalborg Chang
Storvorde/Sejlflod B
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2020
18:00
VIF/IK Frem
Aalborg KFUM
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2020
18:30
Aalborg KFUM
LKB/Gistrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
Aalborg Chang
Støvring IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
VIF/IK Frem
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
17:30
VIF/IK Frem
Støvring IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg KFUM
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
LKB/Gistrup
Aalborg Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2020
19:15
Støvring IF
Storvorde/Sejlflod B
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
17:30
VIF/IK Frem
LKB/Gistrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
18:30
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
LKB/Gistrup
Storvorde/Sejlflod B
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
12:00
Aalborg Chang
VIF/IK Frem
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2020
18:00
Støvring IF
Aalborg KFUM
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
18:30
Aalborg KFUM
VIF/IK Frem
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:30
LKB/Gistrup
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
17:30
VIF/IK Frem
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
15:30
LKB/Gistrup
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2020
18:00
Støvring IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
12:00
Aalborg Chang
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:00
Aalborg KFUM
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
18:30
Storvorde/Sejlflod B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
19:15
Støvring IF
VIF/IK Frem
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:30
LKB/Gistrup
VIF/IK Frem
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
13:00
Storvorde/Sejlflod B
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
18:15
Aalborg Chang
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
17:30
VIF/IK Frem
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
15:00
Aalborg KFUM
Støvring IF
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.