Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2020
11:00
IF Skjold Sæby
Hjørring FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
10:15
Svenstrup-Godthåb IF
Team Østvendsyssel
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
13:00
St. Restrup IF
Vraa/Børglum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
Team Østvendsyssel
St. Restrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
IF Skjold Sæby
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:00
Vraa/Børglum IF
Hjørring FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
18:30
Team Østvendsyssel
Vraa/Børglum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2020
18:30
Hjørring FK
Svenstrup-Godthåb IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
15:00
St. Restrup IF
IF Skjold Sæby
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2020
18:30
IF Skjold Sæby
Team Østvendsyssel
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
15:00
St. Restrup IF
Hjørring FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
15:30
Vraa/Børglum IF
Svenstrup-Godthåb IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
17:30
Hjørring FK
Team Østvendsyssel
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
St. Restrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:00
IF Skjold Sæby
Vraa/Børglum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
Team Østvendsyssel
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:30
Hjørring FK
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
15:00
Vraa/Børglum IF
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2020
17:30
Hjørring FK
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:00
IF Skjold Sæby
Svenstrup-Godthåb IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2020
18:30
St. Restrup IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2020
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
10:58
IF Skjold Sæby
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
13:00
Vraa/Børglum IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
11:00
Hjørring FK
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
18:00
Team Østvendsyssel
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:20
Team Østvendsyssel
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
Vraa/Børglum IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
15:00
St. Restrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.