Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2020
13:00
Nørresundby FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2020
18:00
IF Skjold Sæby
Vodskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
17:30
St. Restrup IF
Brønderslev/TSI
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:30
Brønderslev/TSI
IF Skjold Sæby
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
11:00
St. Restrup IF
Nørresundby FB
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:00
Vodskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:00
Brønderslev/TSI
Vodskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:00
IF Skjold Sæby
Nørresundby FB
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
Oversidder
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:00
Vodskov IF
St. Restrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
11:00
Nørresundby FB
Brønderslev/TSI
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
13:00
IF Skjold Sæby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
Oversidder
Brønderslev/TSI
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
11:00
Nørresundby FB
Vodskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2020
17:30
St. Restrup IF
IF Skjold Sæby
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
Brønderslev/TSI
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
Vodskov IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
Oversidder
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
Oversidder
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
18:30
Nørresundby FB
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2020
18:00
IF Skjold Sæby
Brønderslev/TSI
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
11:00
Vodskov IF
Brønderslev/TSI
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
13:00
St. Restrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
17:30
St. Restrup IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2020
18:30
Nørresundby FB
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
Oversidder
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
18:00
Brønderslev/TSI
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:00
IF Skjold Sæby
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:00
Vodskov IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
Brønderslev/TSI
Oversidder
|
Se info om rækken her.
Forårets U13 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.