|
656644
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Annisse Stadion
|
|
|
|
656646
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|
|
656645
|
on12-08 2020
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
|
656647
|
on12-08 2020
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
656648
|
on12-08 2020
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
656649
|
ma17-08 2020
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
656650
|
ma17-08 2020
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
656651
|
ma17-08 2020
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
656652
|
ma17-08 2020
|
19:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|
656653
|
ma17-08 2020
|
19:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
|
656655
|
ma24-08 2020
|
18:45
|
|
|
Annisse Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
656659
|
ma24-08 2020
|
18:45
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
656654
|
ma24-08 2020
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
656656
|
on26-08 2020
|
18:45
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
656657
|
to27-08 2020
|
19:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
656663
|
ma31-08 2020
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|
656664
|
ma31-08 2020
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
656661
|
ma31-08 2020
|
18:45
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
656660
|
ma31-08 2020
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
656662
|
to03-09 2020
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
656666
|
ma07-09 2020
|
18:30
|
|
|
Annisse Stadion
|
|
|
|
656667
|
ma07-09 2020
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
656669
|
ma07-09 2020
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
656665
|
ma07-09 2020
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
656668
|
to10-09 2020
|
20:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
656671
|
ma14-09 2020
|
18:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
656673
|
ma14-09 2020
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
656674
|
ma14-09 2020
|
18:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
656672
|
ma14-09 2020
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
HHT
|
|
|
656670
|
on16-09 2020
|
18:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
656675
|
ma21-09 2020
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
656677
|
ma21-09 2020
|
19:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
656676
|
ma21-09 2020
|
20:15
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
656679
|
on23-09 2020
|
20:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
656678
|
to24-09 2020
|
20:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
656684
|
ma28-09 2020
|
17:15
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
656680
|
ma28-09 2020
|
18:45
|
|
|
Helsinge Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
656682
|
ma28-09 2020
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
656683
|
ma28-09 2020
|
20:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
656681
|
on30-09 2020
|
17:15
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
656685
|
ma05-10 2020
|
18:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
656687
|
ma05-10 2020
|
19:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
656688
|
ma05-10 2020
|
20:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
656689
|
ma05-10 2020
|
20:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
656686
|
ma05-10 2020
|
20:15
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
UHT
|
|
Vinderen af kampen, rykker op i Øst rækken med DBU København