MENU

M+32 1 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
656694 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF Brøndbyernes IF Ringsted Stadion Kunstgræs
0 - 1
656693
ma
10-08 2020
Kl. 19:30
Farum BK Herstedøster IC Farum Park
3 - 0
656690 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
LSF BK Friheden Smørum Idrætscenter
3 - 3
656691 on
12-08 2020
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Oversidder Langbjergskolen
656695
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Herstedøster IC Ringsted IF Herstedøster Stadion
1 - 1
656696
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
BK Friheden Farum BK Strandmarkens Fritidscenter
3 - 2
656697 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder LSF
656698
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Ballerup BK Grønne Stjerne Ballerup Idrætsby
4 - 1
656699
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Torpedo Vestegnen Brøndby Stadion
1 - 1
656702 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Grønne Stjerne Brøndbyernes IF Langbjergskolen
3 - 3
656704
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF Torpedo Vestegnen Ringsted Stadion Kunstgræs
1 - 2
656703 ma
24-08 2020
Kl. 19:30
Farum BK Oversidder Farum Park
656701
on
26-08 2020
Kl. 18:30
LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter
1 - 3
656700
on
26-08 2020
Kl. 18:45
Herstedøster IC BK Friheden Herstedøster Stadion
2 - 1
656705 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
BK Friheden Ringsted IF Strandmarkens Fritidscenter
UHT

Udehold taberdømt

656709 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF LSF Brøndby Stadion
1 - 0
656706 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder Herstedøster IC
656708
ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Ballerup BK Farum BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
1 - 0
656707 ti
01-09 2020
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Grønne Stjerne Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
656717 ma
07-09 2020
Kl. 18:15
BK Friheden Oversidder Strandmarkens Fritidscenter
656718
ma
07-09 2020
Kl. 19:30
Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
2 - 2
656710
on
09-09 2020
Kl. 18:15
Herstedøster IC Ballerup BK Herstedøster Stadion
4 - 4
656724
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
1 - 1
656720 ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Grønne Stjerne LSF Langbjergskolen
2 - 1
656721 ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder Ringsted IF
656723
ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Ballerup BK BK Friheden Top Danmark Hallen, kunstgræs
5 - 1
656722
ti
15-09 2020
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Farum BK Vallensbæk Idrætscenter
4 - 1
656725
ma
21-09 2020
Kl. 17:45
Herstedøster IC Torpedo Vestegnen Herstedøster Stadion
0 - 1
656727 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder Ballerup BK
656729 ma
21-09 2020
Kl. 19:30
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion Kunstgræs
3 - 3
656734 ma
28-09 2020
Kl. 17:15
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
656731 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Grønne Stjerne Herstedøster IC Langbjergskolen
0 - 1
656733
ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF Ballerup BK Ringsted Stadion Kunstgræs
0 - 3
656732 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
656730
on
30-09 2020
Kl. 17:15
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter
4 - 1
656737 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Oversidder Torpedo Vestegnen
656739
ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Ballerup BK Brøndbyernes IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
2 - 3
656738
ma
05-10 2020
Kl. 20:00
Farum BK Ringsted IF Farum Park
3 - 2
656736 ma
05-10 2020
Kl. 21:00
BK Friheden Grønne Stjerne Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 0
656728 on
07-10 2020
Kl. 19:30
Farum BK Grønne Stjerne Right to Dream Park
1 - 5
656735 ma
12-10 2020
Kl. 18:30
Herstedøster IC LSF Albertslund Stadion Kunstgræs
0 - 2
656719 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF Grønne Stjerne Ringsted Stadion Kunstgræs
2 - 4
656726 ma
12-10 2020
Kl. 19:30
BK Friheden Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 4
656692 ti
13-10 2020
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
656716 to
15-10 2020
Kl. 20:00
LSF Torpedo Vestegnen Smørum Idrætscenter
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 18. oktober
Vinderen af kampen, rykker op i Øst rækken med DBU København

Log ind