MENU

M+40 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
656863 ma
10-08 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
656861
ma
10-08 2020
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Hillerød Fodbold Lyngby Stadion
1 - 0
656862 ma
10-08 2020
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Grantoften IF Birkerød Stadion
9 - 1
656860
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion
0 - 2
656864
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion
2 - 2
656866
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
2 - 1
656867
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion
4 - 1
656868 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Grantoften IF Lyngby Boldklub Grantofteparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

656869 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Hareskov IF Skjold Birkerød Birkevang
2 - 8
656873
ma
24-08 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 2
656870 ma
24-08 2020
Kl. 18:45
Oversidder Fredensborg BI
656872
ma
24-08 2020
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub Hareskov IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane
3 - 1
656871 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Grantoften IF Stenløse Stadion
UMH
656875 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion
4 - 1
656877
ma
31-08 2020
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Lyngby Boldklub Birkerød Stadion
5 - 1
656876 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
656878 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Grantoften IF Snekkersten IF Grantofteparken
3 - 4
656879 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Hareskov IF Stenløse BK Birkevang
0 - 2
656880 ma
07-09 2020
Kl. 18:15
Oversidder Grantoften IF
656882
ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
0 - 7
656883
ma
07-09 2020
Kl. 20:00
Snekkersten IF Hareskov IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

656881
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Skjold Birkerød Stenløse Stadion
3 - 5
656884
to
10-09 2020
Kl. 18:15
Ølstykke FC Lyngby Boldklub Ølstykke Stadion
1 - 3
656887 ma
14-09 2020
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
5 - 1
656885
ma
14-09 2020
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub Stenløse BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2 - 4
656886 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

656888
on
16-09 2020
Kl. 18:00
Grantoften IF Fredensborg BI Grantofteparken
1 - 2
656889 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
656890 ma
21-09 2020
Kl. 17:45
Oversidder Skjold Birkerød
656891 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
7 - 2
656893
ma
21-09 2020
Kl. 20:00
Snekkersten IF Lyngby Boldklub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 3
656892 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
Hillerød Fodbold Grantoften IF Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

656894
to
24-09 2020
Kl. 17:45
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
1 - 2
656895 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Snekkersten IF Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

656896 on
30-09 2020
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion Kunstgræsbane
656898 to
01-10 2020
Kl. 17:15
Ølstykke FC Grantoften IF Ølstykke Stadion
2 - 2
656899 to
01-10 2020
Kl. 17:15
Hareskov IF Hillerød Fodbold Værløse Stadion
3 - 3
656901
ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Fredensborg BI Lyngby Boldklub Fredensborg Stadion
2 - 2
656900 ma
05-10 2020
Kl. 20:15
Oversidder Stenløse BK
656902
ti
06-10 2020
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Skjold Birkerød Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 4
656955 on
07-10 2020
Kl. 18:15
Grantoften IF Hareskov IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
3 - 4
656903 on
07-10 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ølstykke FC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

656874 ma
12-10 2020
Kl. 20:00
Ølstykke FC Skjold Birkerød Ølstykke Stadion
0 - 3
656865 ma
12-10 2020
Kl. 20:30
Oversidder Ølstykke FC
656897 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion
7 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer på sidste spilledag.

Log ind