MENU

BEOF Futsal - U10 (10-11)-drenge 2-2. halvdel. //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
146779
11-01 2020
Kl. 10:40
Viking 3 Svaneke 1 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146780
11-01 2020
Kl. 10:50
Knudsker ØIF Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146832
11-01 2020
Kl. 11:00
Poulsker ÅIF 1 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146834
11-01 2020
Kl. 11:10
Svaneke 1 Knudsker Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146835
11-01 2020
Kl. 11:20
ØIF Poulsker Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146893
11-01 2020
Kl. 11:30
ÅIF 1 Viking 3 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146894
11-01 2020
Kl. 11:40
Poulsker Svaneke 1 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146895
11-01 2020
Kl. 11:50
Knudsker Viking 3 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146896
11-01 2020
Kl. 12:00
ØIF ÅIF 1 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146897
11-01 2020
Kl. 12:10
Poulsker Knudsker Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146898
11-01 2020
Kl. 12:20
Svaneke 1 ÅIF 1 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146899
11-01 2020
Kl. 12:30
Viking 3 ØIF Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146900
11-01 2020
Kl. 12:40
ÅIF 1 Knudsker Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
146901
11-01 2020
Kl. 12:50
Viking 3 Poulsker Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
147044
11-01 2020
Kl. 13:00
ØIF Svaneke 1 Nordlandshallen Allinge-Sandvig G.F.
147045
26-01 2020
Kl. 10:40
Viking 3 Svaneke 1 Nexøhallen Nexø B.
147046
26-01 2020
Kl. 10:50
Knudsker ØIF Nexøhallen Nexø B.
147143
26-01 2020
Kl. 11:00
Poulsker ÅIF 1 Nexøhallen Nexø B.
147231
26-01 2020
Kl. 11:10
Svaneke 1 Knudsker Nexøhallen Nexø B.
147504
26-01 2020
Kl. 11:20
ØIF Poulsker Nexøhallen Nexø B.
147541
26-01 2020
Kl. 11:30
ÅIF 1 Viking 3 Nexøhallen Nexø B.
156363
26-01 2020
Kl. 11:40
Poulsker Svaneke 1 Nexøhallen Nexø B.
156364
26-01 2020
Kl. 11:50
Knudsker Viking 3 Nexøhallen Nexø B.
156365
26-01 2020
Kl. 12:00
ØIF ÅIF 1 Nexøhallen Nexø B.
165458
26-01 2020
Kl. 12:10
Poulsker Knudsker Nexøhallen Nexø B.
165898
26-01 2020
Kl. 12:20
Svaneke 1 ÅIF 1 Nexøhallen Nexø B.
165899
26-01 2020
Kl. 12:30
Viking 3 ØIF Nexøhallen Nexø B.
165900
26-01 2020
Kl. 12:40
ÅIF 1 Knudsker Nexøhallen Nexø B.
165901
26-01 2020
Kl. 12:50
Viking 3 Poulsker Nexøhallen Nexø B.
165902
26-01 2020
Kl. 13:00
ØIF Svaneke 1 Nexøhallen Nexø B.
165903
08-02 2020
Kl. 10:40
Viking 3 Svaneke 1 Rønne Idrætshal Rønne IK
165904
08-02 2020
Kl. 10:50
Knudsker ØIF Rønne Idrætshal Rønne IK
165905
08-02 2020
Kl. 11:00
Poulsker ÅIF 1 Rønne Idrætshal Rønne IK
165906
08-02 2020
Kl. 11:10
Svaneke 1 Knudsker Rønne Idrætshal Rønne IK
165907
08-02 2020
Kl. 11:20
ØIF Poulsker Rønne Idrætshal Rønne IK
165908
08-02 2020
Kl. 11:30
ÅIF 1 Viking 3 Rønne Idrætshal Rønne IK
165909
08-02 2020
Kl. 11:40
Poulsker Svaneke 1 Rønne Idrætshal Rønne IK
165910
08-02 2020
Kl. 11:50
Knudsker Viking 3 Rønne Idrætshal Rønne IK
165911
08-02 2020
Kl. 12:00
ØIF ÅIF 1 Rønne Idrætshal Rønne IK
165912
08-02 2020
Kl. 12:10
Poulsker Knudsker Rønne Idrætshal Rønne IK
165913
08-02 2020
Kl. 12:20
Svaneke 1 ÅIF 1 Rønne Idrætshal Rønne IK
165916
08-02 2020
Kl. 12:30
Viking 3 ØIF Rønne Idrætshal Rønne IK
165917
08-02 2020
Kl. 12:40
ÅIF 1 Knudsker Rønne Idrætshal Rønne IK
165918
08-02 2020
Kl. 12:50
Viking 3 Poulsker Rønne Idrætshal Rønne IK
165919
08-02 2020
Kl. 13:00
ØIF Svaneke 1 Rønne Idrætshal Rønne IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Bornholm påmail eller på tlf: 5695 7007

Log ind