MENU

U13 Piger Liga 2 8M (07) forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
850999
14-03 2020
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
UDS
850994
14-03 2020
Kl. 11:30
BSF B 1908 Top Danmark Hallen, kunstgræs
UDS
850996
14-03 2020
Kl. 13:00
Nørrebro United Allerød Fodbold Klub Kunst, Mimersparken
UDS
850998
14-03 2020
Kl. 14:30
Sundby Bk. FC Helsingør Sundby/Kløvermarken
UDS
850997
14-03 2020
Kl. 16:00
HIK FC Damsø Kunst, HIK
UDS
850995
15-03 2020
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK HB Køge Pigefodbold Virumgård kunstgræsbane
UDS
851003
21-03 2020
Kl. 10:00
FC Helsingør HIK Pedella Park Kunstgræs
UDS
851001
21-03 2020
Kl. 12:00
HB Køge Pigefodbold Nørrebro United Herfølge Stadion
UDS
851002
21-03 2020
Kl. 14:00
FC Damsø Virum-Sorgenfri BK Vanløse I P
UDS
851000
22-03 2020
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Sundby Bk. SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UDS
851004
22-03 2020
Kl. 10:00
B 1908 B. 73, Slagelse Sundby Idrætspark
UDS
851005
22-03 2020
Kl. 11:45
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
UDS
851011
28-03 2020
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Allerød Fodbold Klub Stadion Vest
UDS
851006
28-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Helsingør Virumgård kunstgræsbane
UDS
851008
28-03 2020
Kl. 12:00
HB Køge Pigefodbold FC Damsø Herfølge Stadion
UDS
851009
28-03 2020
Kl. 12:00
HIK Herlufsholm GF Kunst, HIK
UDS
851010
29-03 2020
Kl. 10:00
Sundby Bk. B 1908 Sundby/Kløvermarken
UDS
851007
29-03 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United BSF Kunst, Mimersparken
UDS
851017 to
16-04 2020
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Sundby Bk. Allerød Idrætspark
851015
18-04 2020
Kl. 10:00
FC Helsingør HB Køge Pigefodbold Helsingør Idrætspark
851013
18-04 2020
Kl. 12:00
BSF B. 73, Slagelse Ballerup Idrætspark
851014
18-04 2020
Kl. 14:00
FC Damsø Nørrebro United Vanløse I P
851016
19-04 2020
Kl. 10:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark
851012
19-04 2020
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Virum-Sorgenfri BK Herlufsholm Stadion
851018
25-04 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK B 1908 Virum Stadion
851019
25-04 2020
Kl. 12:00
Nørrebro United B. 73, Slagelse Kunst, Mimersparken
851021
25-04 2020
Kl. 12:00
HIK Allerød Fodbold Klub Kunst, HIK
851022
25-04 2020
Kl. 14:00
FC Damsø FC Helsingør Vanløse I P
851023
26-04 2020
Kl. 10:00
Sundby Bk. BSF Sundby/Kløvermarken
851020
26-04 2020
Kl. 14:00
HB Køge Pigefodbold Herlufsholm GF Herfølge Stadion
851029 on
29-04 2020
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
851026 to
30-04 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Nørrebro United Helsingør Idrætspark
851027
02-05 2020
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Sundby Bk. Stadion Vest
851025
02-05 2020
Kl. 10:00
BSF HIK Ballerup Idrætspark
851028
03-05 2020
Kl. 10:00
B 1908 HB Køge Pigefodbold Sundby Idrætspark
851024
03-05 2020
Kl. 11:00
Herlufsholm GF FC Damsø Herlufsholm Stadion
851032 on
06-05 2020
Kl. 19:00
HB Køge Pigefodbold Allerød Fodbold Klub Herfølge Stadion
851030 fr
08-05 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
851031
09-05 2020
Kl. 10:30
Nørrebro United Sundby Bk. Kunst, Mimersparken
851035
09-05 2020
Kl. 11:00
FC Helsingør Herlufsholm GF Helsingør Idrætspark
851033
09-05 2020
Kl. 12:00
HIK B. 73, Slagelse Kunst, HIK
851034
09-05 2020
Kl. 14:00
FC Damsø B 1908 Vanløse I P
851039
16-05 2020
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Virum-Sorgenfri BK Stadion Vest
851041
16-05 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub FC Damsø Allerød Idrætspark
851038
16-05 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. HIK Sundby/Kløvermarken
851040
17-05 2020
Kl. 10:00
B 1908 FC Helsingør Sundby Idrætspark
851036
17-05 2020
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Nørrebro United Herlufsholm Stadion
851037
17-05 2020
Kl. 11:00
BSF HB Køge Pigefodbold Ballerup Idrætspark
851047 on
20-05 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
851045
23-05 2020
Kl. 12:00
HB Køge Pigefodbold B. 73, Slagelse Herfølge Stadion
851044
23-05 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United HIK Kunst, Mimersparken
851043
24-05 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Sundby Bk. Virum Stadion
851042
24-05 2020
Kl. 11:00
Herlufsholm GF B 1908 Herlufsholm Stadion
851046 fr
29-05 2020
Kl. 17:30
FC Damsø BSF Vanløse I P
851051
06-06 2020
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse FC Damsø Stadion Vest
851053
06-06 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Herlufsholm GF Allerød Idrætspark
851049
06-06 2020
Kl. 12:00
HIK Virum-Sorgenfri BK Kunst, HIK
851050
06-06 2020
Kl. 14:00
Sundby Bk. HB Køge Pigefodbold Sundby/Kløvermarken
851052
06-06 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United B 1908 Kunst, Mimersparken
851048
07-06 2020
Kl. 12:00
BSF FC Helsingør Ballerup Idrætspark
851054
14-06 2020
Kl. 12:00
Herlufsholm GF BSF Herlufsholm Stadion
851055
14-06 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Nørrebro United Virum Stadion
851056
14-06 2020
Kl. 12:00
HB Køge Pigefodbold HIK Herfølge Stadion
851057
14-06 2020
Kl. 12:00
FC Damsø Sundby Bk. Vanløse I P
851058
14-06 2020
Kl. 12:00
FC Helsingør B. 73, Slagelse Helsingør Idrætspark
851059
14-06 2020
Kl. 12:00
B 1908 Allerød Fodbold Klub Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind