MENU

Inde - U8 drenge C (2012) 1/3-2020 , Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
532245
01-03 2020
Kl. 11:30
Herrested-Ørbæk BK Otterup B & IK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532246
01-03 2020
Kl. 11:35
Tarup/Paarup IF MG & BK (1) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532247
01-03 2020
Kl. 11:40
FC Broby Bogense G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532248
01-03 2020
Kl. 11:45
MG & BK (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532249
01-03 2020
Kl. 11:50
Bogense G & IF Otterup B & IK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532253
01-03 2020
Kl. 11:55
MG & BK (1) Herrested-Ørbæk BK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532254
01-03 2020
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532255
01-03 2020
Kl. 12:05
MG & BK (2) FC Broby Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532256
01-03 2020
Kl. 12:10
Otterup B & IK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532257
01-03 2020
Kl. 12:15
Bogense G & IF Herrested-Ørbæk BK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532258
01-03 2020
Kl. 12:20
Tarup/Paarup IF MG & BK (2) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532259
01-03 2020
Kl. 12:25
MG & BK (1) FC Broby Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532260
01-03 2020
Kl. 12:30
Herrested-Ørbæk BK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532261
01-03 2020
Kl. 12:35
Otterup B & IK MG & BK (1) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532262
01-03 2020
Kl. 12:40
MG & BK (2) Bogense G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532263
01-03 2020
Kl. 12:45
FC Broby Tarup/Paarup IF Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532264
01-03 2020
Kl. 12:50
Herrested-Ørbæk BK MG & BK (2) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532265
01-03 2020
Kl. 12:55
Korup-Ubberud Ungdom - KUU MG & BK (1) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532266
01-03 2020
Kl. 13:00
FC Broby Otterup B & IK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532267
01-03 2020
Kl. 13:05
Bogense G & IF Tarup/Paarup IF Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532268
01-03 2020
Kl. 13:10
Herrested-Ørbæk BK FC Broby Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532269
01-03 2020
Kl. 13:15
Bogense G & IF MG & BK (1) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532270
01-03 2020
Kl. 13:20
MG & BK (2) Otterup B & IK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532271
01-03 2020
Kl. 13:25
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532272
01-03 2020
Kl. 13:30
Tarup/Paarup IF Herrested-Ørbæk BK Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532273
01-03 2020
Kl. 13:35
FC Broby Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532274
01-03 2020
Kl. 13:40
Otterup B & IK Tarup/Paarup IF Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
532275
01-03 2020
Kl. 13:45
MG & BK (1) MG & BK (2) Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde) Korup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn påmail eller på tlf: 6617 8218

Log ind