Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2020
19:00
Helsinge Fodbold
2
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
19:00
Hørsholm-Usserød IK
8
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
19:15
Holte Star Club
1
Albertslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
19:00
Brede/Høsterkøb
5
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
19:00
IF Skjold Birkerød
0
Jægerspris IK
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
19:00
BSF
1
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Herstedøster IC
1
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Hareskov IF
1
Brede/Høsterkøb
4
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Albertslund IF
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Jægerspris IK
4
Holte Star Club
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:45
Herstedøster IC
BSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:45
Hørsholm-Usserød IK
7
Jægerspris IK
5
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
19:00
Helsinge Fodbold
5
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
IF Skjold Birkerød
6
Holte Star Club
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:15
Holte Star Club
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
BSF
7
IF Skjold Birkerød
6
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Hareskov IF
3
Herstedøster IC
8
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Albertslund IF
1
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:15
Herstedøster IC
1
Albertslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:15
BSF
8
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
19:00
Helsinge Fodbold
4
Jægerspris IK
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
Brede/Høsterkøb
2
Holte Star Club
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
19:00
IF Skjold Birkerød
4
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
17:45
Jægerspris IK
5
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Hørsholm-Usserød IK
7
Brede/Høsterkøb
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:45
Holte Star Club
1
Helsinge Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Hareskov IF
1
IF Skjold Birkerød
8
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Albertslund IF
5
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
17:45
Herstedøster IC
Holte Star Club
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:30
Helsinge Fodbold
0
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
17:30
Hareskov IF
1
Albertslund IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
17:45
BSF
1
Jægerspris IK
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
19:15
IF Skjold Birkerød
9
Brede/Høsterkøb
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
20:00
Holte Star Club
1
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
20:15
Hørsholm-Usserød IK
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:00
Helsinge Fodbold
3
Brede/Høsterkøb
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
17:00
BSF
1
Hørsholm-Usserød IK
5
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
18:00
Helsinge Fodbold
2
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:00
Herstedøster IC
3
Brede/Høsterkøb
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:00
Albertslund IF
4
Jægerspris IK
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:45
Hareskov IF
1
Holte Star Club
10
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Brede/Høsterkøb
Albertslund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Jægerspris IK
2
Brede/Høsterkøb
0
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Jægerspris IK
3
Hareskov IF
0
|