MENU

8-mands +60 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
657289 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Strandgårdsparkens Boldklub Brede Idrætsplads
2 - 0
657290 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev Stadion
3 - 4
657291 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Værløse BK Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion
3 - 0
657293 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Allerød FK Elverroad
3 - 4
657298 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC BSF Ølstykke Stadion
3 - 1
657292 on
12-08 2020
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Stenløse BK Torvevej
2 - 6
657300 ma
17-08 2020
Kl. 18:15
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virumgård kunstgræsbane
4 - 1
657303 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Ølstykke FC Ishøj Idrætscenter
1 - 1
657302 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Allerød FK SIF Oldboys/Girls Allerød Idrætspark
2 - 1
657304 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Brede/Høsterkøb Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 5
657301 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Herlev IF Stenløse Stadion Kunstgræs
3 - 6
657306 ma
24-08 2020
Kl. 18:45
Værløse BK Brede/Høsterkøb Værløse Stadion
0 - 3
657305 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Herlev IF Allerød FK Herlev Stadion
5 - 1
657309 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Strandgårdsparkens Boldklub Elverroad
0 - 3
657359 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion
3 - 0
657307 ma
24-08 2020
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virumgård kunstgræsbane
2 - 1
657308 on
26-08 2020
Kl. 18:45
SIF Oldboys/Girls BSF Torvevej
1 - 1
657360 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
5 - 4
657364 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Strandgårdsparkens Boldklub SIF Oldboys/Girls Ishøj Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

657363 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Allerød FK Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
1 - 9
657361 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb Ølstykke FC Brede Idrætsplads
0 - 4
657362 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion Kunstgræs
0 - 3
657365 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 2
657367 ma
07-09 2020
Kl. 18:15
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion
0 - 2
657371 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Brede/Høsterkøb Elverroad
2 - 2
657366 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Herlev IF Strandgårdsparkens Boldklub Herlev Stadion
1 - 0
657368 ma
07-09 2020
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK BSF Virumgård kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

657369 on
09-09 2020
Kl. 18:15
SIF Oldboys/Girls Hørsholm-Usserød IK Torvevej
0 - 7
657370 to
10-09 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Allerød FK Stenløse Stadion Kunstgræs
0 - 3
657372 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
BSF Stenløse BK Ballerup Idrætspark
1 - 6
657375 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Ølstykke FC B. 1973, Herlev Ølstykke Stadion
5 - 1
657376 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Strandgårdsparkens Boldklub Virum-Sorgenfri BK Ishøj Idrætscenter
1 - 6
657374 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Allerød FK Værløse BK Allerød Idrætspark
3 - 2
657373 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb SIF Oldboys/Girls Brede Idrætsplads
1 - 1
657377 to
17-09 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Herlev IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 6
657379 ma
21-09 2020
Kl. 17:45
Værløse BK B. 1973, Herlev Værløse Stadion
2 - 0
657378 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Herlev IF Brede/Høsterkøb Herlev Stadion
2 - 1
657383 ti
22-09 2020
Kl. 17:45
Allerød FK BSF Allerød Idrætspark
1 - 4
657381 on
23-09 2020
Kl. 17:45
SIF Oldboys/Girls Ølstykke FC Torvevej
1 - 2
657382 to
24-09 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Strandgårdsparkens Boldklub Stenløse Stadion Kunstgræs
2 - 4
657384 ma
28-09 2020
Kl. 17:15
BSF Værløse BK Ballerup Idrætspark
5 - 0
657388 ma
28-09 2020
Kl. 17:15
Strandgårdsparkens Boldklub Allerød FK Ishøj Idrætscenter
8 - 2
657385 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Brede/Høsterkøb Virum-Sorgenfri BK Brede Idrætsplads
0 - 1
657387 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Herlev IF Ølstykke Stadion
0 - 1
657386 ma
28-09 2020
Kl. 20:15
B. 1973, Herlev SIF Oldboys/Girls Elverroad Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

657389 to
01-10 2020
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK Stenløse BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
657390 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
BSF Strandgårdsparkens Boldklub Ballerup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

657391 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Herlev IF B. 1973, Herlev Herlev Stadion
4 - 0
657392 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Værløse BK SIF Oldboys/Girls Værløse Stadion
3 - 2
657393 ma
05-10 2020
Kl. 19:45
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2 - 1
657395 ti
06-10 2020
Kl. 20:15
Allerød FK Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
5 - 1
657394 to
08-10 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK Brede/Høsterkøb Stenløse Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

657299 to
08-10 2020
Kl. 19:00
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

657396 ma
12-10 2020
Kl. 18:00
Brede/Høsterkøb Allerød FK Brede Idrætsplads
6 - 3
657397 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
Værløse BK Strandgårdsparkens Boldklub Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

657400 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
4 - 1
657398 ma
12-10 2020
Kl. 19:30
SIF Oldboys/Girls Herlev IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
2 - 2
657399 ma
12-10 2020
Kl. 20:15
B. 1973, Herlev Virum-Sorgenfri BK Elverroad Kunstgræs
1 - 1
657401 to
15-10 2020
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 5
657402 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
BSF Brede/Høsterkøb Ballerup Idrætspark
0 - 5
657403 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
Herlev IF Værløse BK Herlev Stadion
6 - 1
657407 ma
19-10 2020
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Hørsholm-Usserød IK Ishøj Idrætscenter
3 - 0
657404 ma
19-10 2020
Kl. 20:30
Virum-Sorgenfri BK SIF Oldboys/Girls Virumgård kunstgræsbane
1 - 3
657406 ti
20-10 2020
Kl. 20:15
Allerød FK Ølstykke FC Allerød Idrætspark
2 - 5
657405 to
22-10 2020
Kl. 19:00
Stenløse BK B. 1973, Herlev Stenløse Stadion Kunstgræs
5 - 0
657380 ma
26-10 2020
Kl. 20:30
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virumgård kunstgræsbane
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Reglement klik her 

Log ind