MENU

Træningskamp Serie 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
433479 on
01-01 2020
Kl. 15:30
Gørslev IF Lynge-Broby IF Gørslev Stadion
ANN

Kampen annulleret

Gørslev IF
435280 to
11-06 2020
Kl. 18:30
Herlev IF Ballerup-Skovlunde Fodbold Herlev Stadion Herlev IF
435551 to
11-06 2020
Kl. 18:30
Herlev IF BSF Herlev Stadion Herlev IF
446757
13-06 2020
Kl. 10:00
Fredensborg BI Hillerød Fredensborg Stadion Fredensborg BI
446775
13-06 2020
Kl. 11:00
Benløse IF Gørslev IF Benløsehallen Benløse IF
446795
13-06 2020
Kl. 12:00
Undløse BK Kalundborg GB Undløse Stadion Undløse BK
433100
13-06 2020
Kl. 12:00
Ringsted IF Tølløse BK Ringsted Stadion Ringsted IF
384566
13-06 2020
Kl. 13:00
Holmegaard GB Karrebæk IF Holmegaardhallen kunst Holmegaard GB
384567
13-06 2020
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Suså IF Holmegårdhallen Holmegaard GB
433619
13-06 2020
Kl. 13:00
Tuse IF Fårevejle BK Tusehallen
ANN

Kampen annulleret

Tuse IF
446851
13-06 2020
Kl. 15:00
Høng GF Skælskør BI Hønghallen Høng GF
501952
13-06 2020
Kl. 15:00
Køge BK Nyråd/Langebæk Alliancen. Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
384568 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Holmegaard GB Suså IF Holmegaardhallen kunst Holmegaard GB
384569 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Karrebæk IF FK Sydsjælland 05 Holmegårdhallen Holmegaard GB
499167 on
17-06 2020
Kl. 18:30
Undløse BK Jernløse BK S2 Undløse Stadion Undløse BK
564466 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Viby IF Sjælland Albertslund IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs Viby IF Sjælland
444631 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Præstø IF Ørslev Stadion Ørslev GIF (V)
384570 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Holmegaard GB FK Sydsjælland 05 Holmegaardhallen kunst Holmegaard GB
384571 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Suså IF Karrebæk IF Holmegårdhallen Holmegaard GB
565813
20-06 2020
Kl. 11:00
Tune IF Ledøje-Smørum Fodbold Tune Stadion Tune IF
384659
20-06 2020
Kl. 11:30
Lundtofte Boldklub Jægersborg Boldklub Lundtofte Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

Lundtofte Boldklub
446555
20-06 2020
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold Tuse IF Dalby Stadion Dalby IF / HFK fodbold
102356
20-06 2020
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Jyllinge FC Stadion Vest B. 73, Slagelse
400816
20-06 2020
Kl. 13:00
Frederikssund IK Fredensborg BI Frederikssund Stadion Frederikssund IK
433461
20-06 2020
Kl. 14:00
Såby Fodbold Rosenhøj BK Såby Hallen Såby Fodbold
569395
20-06 2020
Kl. 15:30
Gørslev IF Fløng-Hedehusene Fodbold Gørslev Stadion Gørslev IF
433101
21-06 2020
Kl. 12:00
Ringsted IF Vemmelev BK Ringsted Stadion Ringsted IF
215026 on
24-06 2020
Kl. 19:00
Ishøj IF Guffi FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
257368 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Avedøre IF Avedøre Stadion Rosenhøj BK
102647 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF IS Skævinge Lyngehallen Lynge-Uggeløse IF
210774 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Frederikssund IK Græsted IF Frederikssund Stadion Frederikssund IK
384574
27-06 2020
Kl. 11:30
Lundtofte Boldklub B. 1973, Herlev Elverroad
Lundtofte Boldklub
102725
27-06 2020
Kl. 12:00
Køge BK Benløse IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
499431
27-06 2020
Kl. 12:00
Undløse BK Lynge-Broby IF Undløse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Undløse BK
565788
27-06 2020
Kl. 13:00
Tuse IF Holbæk B&I Tusehallen Tuse IF
102744
28-06 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Tølløse BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
592785 ti
07-07 2020
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Vallensbæk IF Ejby Friluftscenter Ejby IF 1968
605968
18-07 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Slangerup & Omegn IF Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
689994 to
23-07 2020
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter Ejby IF 1968
578708
25-07 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK FC Nordhavn Bagsværd Stadion Bagsværd BK
691402
25-07 2020
Kl. 12:00
Karrebæk IF Herlufsholm GF Herlufsholm Stadion Karrebæk IF
997203
25-07 2020
Kl. 13:00
Frederikssund IK Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund Stadion Frederikssund IK
108371
25-07 2020
Kl. 13:00
Viby IF Sjælland Slangerup & Omegn IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs Viby IF Sjælland
881152
25-07 2020
Kl. 13:30
Gørslev IF Taastrup FC Gørslev Stadion Gørslev IF
719377
25-07 2020
Kl. 14:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion Ringsted IF
690011
25-07 2020
Kl. 14:00
Tuse IF FK Odsherred Tusehallen Tuse IF
470339
25-07 2020
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Høng GF Frederiksberg Skole, kunstgræs Lynge-Broby IF
690527
25-07 2020
Kl. 15:30
Karlslunde IF Såby Fodbold Karlslunde Stadion Karlslunde IF
790005
26-07 2020
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) SIF Ørslev Stadion Ørslev GIF (V)
692707 ma
27-07 2020
Kl. 19:00
FC Hvidovre Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion FC Hvidovre
730695 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
Humlebæk BK Taarbæk IF Humlebæk Stadion
ANN

Kampen annulleret

Humlebæk BK
501951 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
Undløse BK Lynge-Broby IF Undløse Stadion Undløse BK
877395 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Orient GI BK Avarta Espelundens Idrætsanlæg Orient GI
613224 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Undløse BK Gørslev IF Undløse Stadion Undløse BK
877394
01-08 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI B. 1973, Herlev Fredensborg Stadion
ANN

Kampen annulleret

Fredensborg BI
708537
01-08 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Roskilde Boldklub Hedehusene Idrætspark Fløng-Hedehusene Fodbold
584992
01-08 2020
Kl. 12:00
Tune IF Kalundborg GB Tune Stadion
Tune IF
204379
01-08 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Rosenhøj BK Bagsværd Stadion Bagsværd BK
617866
01-08 2020
Kl. 13:00
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 Boldklubben Vestia Svebølle Stadion
ANN

Kampen annulleret

Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
979624
01-08 2020
Kl. 13:00
Frederikssund IK Såby Fodbold Frederikssund Stadion Frederikssund IK
693516
01-08 2020
Kl. 14:00
Holmegaard GB Vordingborg IF Holmegaardhallen kunst
ANN

Kampen annulleret

Holmegaard GB
698959
01-08 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK Vanløse Idræts Forening Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
690012
01-08 2020
Kl. 14:00
Tuse IF Tølløse BK Tusehallen Tuse IF
585004
01-08 2020
Kl. 14:00
Haslev FC Fodboldklubben Sorø Freja HFC's Klubhus Haslev FC
691051
01-08 2020
Kl. 15:00
Asnæs BK Holbæk United Asnæs Stadion Asnæs BK
877401
02-08 2020
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) ORI-Fodbold Vejby Idrætsplads Vejby IF
734066 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Lynge-Broby IF Slaglille Sportsplads Slaglille-Bjernede GI
751130 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF VG fodbold Slangerup Stadion Slangerup & Omegn IF
434933 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Dalby IF / HFK fodbold Frederikssund IK Dalby Stadion Dalby IF / HFK fodbold
584991 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Tune IF Orient GI Tune Stadion Tune IF
902974 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Næstved IF Karrebæk IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
904456 on
05-08 2020
Kl. 19:15
IF Bytoften F.C. Babylon Gladsaxe skole IF Bytoften
751120 to
06-08 2020
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde IC (Darup)
ANN

Kampen annulleret

Roskilde Boldklub
907038 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Skælskør BI Skælskør BI Skælskør Stadion Skælskør Boldklub og Idrætsforening
691431 fr
07-08 2020
Kl. 18:30
Svogerslev BK Gørslev IF Svogerslev Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Svogerslev BK
734348 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Team AS 1 Slaglille Sportsplads
ANN

Kampen annulleret

Fodboldklubben Sorø Freja
734682 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Team AS 1 Slaglille Sportsplads Slaglille-Bjernede GI
790006
08-08 2020
Kl. 12:00
Ørslev GIF (V) B. Frem Ørslev Stadion Ørslev GIF (V)
877396
08-08 2020
Kl. 12:00
Orient GI Gadstrup IF Islev Skole
ANN

Kampen annulleret

Orient GI
504059
08-08 2020
Kl. 12:00
Undløse BK HB Køge Undløse Stadion Undløse BK
102227
08-08 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
591171
08-08 2020
Kl. 13:00
Herlev IF VTF (Vejby/Tisvilde) Herlev Stadion Herlev IF
877404
08-08 2020
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Herlev IF Vejby Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

Vejby IF
997204
08-08 2020
Kl. 13:00
Frederikssund IK Roskilde Boldklub Frederikssund Stadion Frederikssund IK
751131
08-08 2020
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF Tune IF Slangerup Stadion Slangerup & Omegn IF
599924
08-08 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Greve Fodbold Fredensborg Stadion Fredensborg BI
603113
08-08 2020
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Ørslev-Bjerge IF Stadion Vest B. 73, Slagelse
585005
08-08 2020
Kl. 14:00
Haslev FC FC Storebælt HFC's Klubhus Haslev FC
698960
08-08 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK Fløng-Hedehusene Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
792434
08-08 2020
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) B. Frem Ørslev Stadion Ørslev GIF (V)
927785
08-08 2020
Kl. 15:00
Raklev GI Tuse IF Røsnæshallen Raklev GI
689995
09-08 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Glostrup Ejby Friluftscenter Ejby IF 1968
904454
09-08 2020
Kl. 15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Skælskør Boldklub og Idrætsforening Hedehusene Idrætspark Fløng-Hedehusene Fodbold
803788 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter Snekkersten IF
691439 on
12-08 2020
Kl. 18:45
Svogerslev BK Odsherreds Efterskole Svogerslev Idrætspark Svogerslev BK
918488 on
12-08 2020
Kl. 19:15
IF Bytoften Østerbro IF 2 Gladsaxe skole IF Bytoften
458189 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Holmegaard Holmegaard GB Holmegårdhallen Holmegaard GB
757149 ma
05-10 2020
Kl. 19:15
Ringsted IF AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Ringsted IF
138031
07-11 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK KFUMs Boldklub Bagsværd Stadion Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Bagsværd BK
144404
14-11 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Kastrup Boldklub Bagsværd Stadion Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Bagsværd BK
677474
23-01 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF Lyngehallen Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Lynge-Uggeløse IF
962469
30-01 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 KFUM BK, Roskilde Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Glostrup FK - IF 32
319711
30-01 2021
Kl. 15:00
Brødeskov IF Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
872788 fr
05-02 2021
Kl. 19:30
Ballerup-Skovlunde Fodbold Måløv BK Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
788346
06-02 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Holbæk United Svogerslev Idrætspark
UDS

Kampen udsat

Svogerslev BK
677496
06-02 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Brøndbyernes IF Lundtofte Idrætsplads
UDS

Kampen udsat

Lundtofte Boldklub
788347
13-02 2021
Kl. 11:00
Svogerslev BK Boldklubben 1960 Svogerslev Idrætspark Svogerslev BK
849631
13-02 2021
Kl. 12:45
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
872790
13-02 2021
Kl. 12:45
Ballerup-Skovlunde Fodbold Ølstykke FC Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
929267
13-02 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion Humlebæk BK
849634 to
18-02 2021
Kl. 19:30
Måløv BK Hellerup Idræts Klub Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
962458
20-02 2021
Kl. 11:15
Herlev IF Ballerup-Skovlunde Fodbold Herlev Stadion Herlev IF
788352
20-02 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Svogerslev Idrætspark Svogerslev BK
852033
20-02 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Slangerup & Omegn IF Humlebæk Stadion Humlebæk BK
602477
20-02 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Boldklubben Fix Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
962459
27-02 2021
Kl. 10:46
Herlev IF Liria FK Herlev Stadion Herlev IF
101117
27-02 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
310380
28-02 2021
Kl. 12:45
Brødeskov IF Espergærde IF Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
962460
06-03 2021
Kl. 11:15
Herlev IF Svogerslev BK Herlev Stadion Herlev IF
102670
06-03 2021
Kl. 13:00
Vejby IF Lundtofte Boldklub Gribskovhallen Kunstgræs Vejby IF
101163
06-03 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
967503
06-03 2021
Kl. 14:30
Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
532091
06-03 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Østerbro Idræts Forening Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
802998
06-03 2021
Kl. 15:30
Skibby IK Fløng-Hedehusene Fodbold Skibby Stadion Skibby IK
962461
13-03 2021
Kl. 11:15
Herlev IF Frederikssund IK Herlev Stadion Herlev IF
597591
13-03 2021
Kl. 12:00
FC Storebælt KFUM BK, Roskilde Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta FC Storebælt
884752
13-03 2021
Kl. 12:45
Ringsted IF Jernløse BK Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
852048
13-03 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Taarbæk IF Humlebæk Stadion Humlebæk BK
102671
13-03 2021
Kl. 13:00
Vejby IF CSC Gribskovhallen Kunstgræs Vejby IF
788353
13-03 2021
Kl. 13:45
Svogerslev BK Glostrup FK - IF 32 Svogerslev Idrætspark Svogerslev BK
101164
13-03 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Kløvermarkens Forenede Boldklubber Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
849632
13-03 2021
Kl. 14:30
Måløv BK Undløse BK Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
851535
14-03 2021
Kl. 12:45
Brødeskov IF Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
962463
20-03 2021
Kl. 11:15
Herlev IF Boldklubben 1960 Herlev Stadion Herlev IF
884755
20-03 2021
Kl. 12:45
Ringsted IF INVICTUS XI Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
849633
20-03 2021
Kl. 12:45
Måløv BK Fløng-Hedehusene Fodbold Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
852050
20-03 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Skovshoved Idrætsforening Humlebæk Stadion Humlebæk BK
102673
20-03 2021
Kl. 13:00
Vejby IF Gadstrup IF Gribskovhallen Kunstgræs Vejby IF
597586
20-03 2021
Kl. 13:00
FC Storebælt Såby Fodbold Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta FC Storebælt
803001
20-03 2021
Kl. 15:30
Skibby IK Slangerup & Omegn IF Skibby Stadion Skibby IK
962471
27-03 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 Ejby IF 1968 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
852056
27-03 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion Humlebæk BK
597588
27-03 2021
Kl. 13:00
FC Storebælt Vordingborg IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta FC Storebælt
788354
27-03 2021
Kl. 13:30
Svogerslev BK Odsherreds Efterskole Svogerslev Idrætspark Svogerslev BK
347764
27-03 2021
Kl. 14:30
Ringsted IF Kværkeby IF Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
851537
28-03 2021
Kl. 12:45
Brødeskov IF Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
962464
03-04 2021
Kl. 11:15
Herlev IF Allerød Fodbold Klub Herlev Stadion Herlev IF
918450
03-04 2021
Kl. 13:00
Humlebæk BK Liria FK Humlebæk Stadion Humlebæk BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind