MENU

Træningskamp Serie 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
435543 on
10-06 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK S4 Jernløse BK Jernløse Hallen Jernløse BK
446772 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Skensved IF Lellinge IF Skensved Stadion Skensved IF
433485
13-06 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF Albertslund BS 72 Albertslund Stadion Albertslund IF
433493
14-06 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Kr. Værløse IF Sandet Stadion Kr. Værløse IF
433478
14-06 2020
Kl. 13:00
Gørslev IF Køge Nord FC Gørslev Skole Gørslev IF
433433
14-06 2020
Kl. 14:00
Torslunde-Ishøj IF Svogerslev BK Ishøj Idrætsplads Torslunde-Ishøj IF
560162 ti
16-06 2020
Kl. 18:30
Humlebæk BK FC Watan Humlebæk Stadion Humlebæk BK
562677 ti
16-06 2020
Kl. 18:30
Tuse Næs BK Tuse Næs BK Udby Idrætsplads Tuse Næs BK
563266 ti
16-06 2020
Kl. 19:15
Ørslev GIF (V) Ørslev GIF (V) Ørslev Stadion Ørslev GIF (V)
499418 on
17-06 2020
Kl. 18:30
Undløse BK Jernløse BK Undløse Stadion Undløse BK
562743 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Kirke Helsinge IF Høng GF Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
102553
20-06 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK Værløse BK Humlebæk Stadion Humlebæk BK
581140
20-06 2020
Kl. 12:00
New City Islev BK Frihedens Idrætscenter Islev BK
446510
20-06 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Føllenslev-Særslev IF Jyderup Stadion Jyderup BK
384599
21-06 2020
Kl. 14:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold Køge Nord FC Bjæverskov Stadion IF Frem Bjæverskov Fodbold
101219 ti
23-06 2020
Kl. 18:30
Herlev IF Ejby IF 1968 Herlev Stadion Herlev IF
113476 ti
23-06 2020
Kl. 19:30
Kr. Værløse IF Brøndbyernes IF Sandet Stadion Kr. Værløse IF
171228 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Mørkøv IF Tølløse Kunstgræsbane Tølløse BK
102648 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF IS Skævinge Lyngehallen Lynge-Uggeløse IF
103091 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Kalundborg GB Årby GI Munkesø Stadion Kalundborg GB
608741 fr
26-06 2020
Kl. 19:00
Karise IK IF Svend Gønge Karise Stadion Karise IK
384600
27-06 2020
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold Bjæverskov Stadion IF Frem Bjæverskov Fodbold
216162
27-06 2020
Kl. 13:00
New City Søborg FC Frihedens Idrætscenter New City
499432
27-06 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Føllenslev-Særslev IF Undløse Stadion Undløse BK
564575
27-06 2020
Kl. 14:00
Jægerspris IK Vipperød BK Møllegårdhallen Jægerspris IK
581345
28-06 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold IF Hjorten Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
386227 to
02-07 2020
Kl. 19:00
Hundested IK Hundested IK Hundested Stadion Hundested IK
371988 to
02-07 2020
Kl. 19:00
Hundested IK Snekkersten IF Hundested Stadion Hundested IK
605495
04-07 2020
Kl. 12:00
Slagelse IK Ølsted IF Nordhallen Slagelse IK
859888 on
08-07 2020
Kl. 18:30
Ishøj IF T.G. 80 IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
650454 to
09-07 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC Himmelev-Veddelev BK Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
269017
12-07 2020
Kl. 12:00
Ishøj IF BSF Ishøj Idrætscenter Ishøj IF
558549
18-07 2020
Kl. 13:00
Jyderup BK Hagested IF Jyderup Stadion Jyderup BK
663399
19-07 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Hedehusene Independents Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
689991 on
22-07 2020
Kl. 19:00
Frederiksværk FK FFB Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
663400 to
23-07 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC Brødeskov IF Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
565582
25-07 2020
Kl. 10:00
Gørslev IF Hagested IF Gørslev Stadion Gørslev IF
880759
25-07 2020
Kl. 12:00
Hundested IK Lynge-Uggeløse IF Hundested Stadion Hundested IK
203567
25-07 2020
Kl. 13:00
Suså IF Møns FK Herlufmagle Kunstgræs Suså IF
692709
25-07 2020
Kl. 14:00
Hvidebæk IF Undløse BK Hvidebæk Stadion Hvidebæk IF
690971
25-07 2020
Kl. 14:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Lejerbo BK Hedehusene Idrætspark Fløng-Hedehusene Fodbold
880762 ma
27-07 2020
Kl. 18:00
Høng GF B. 73, Slagelse Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
880763 ma
27-07 2020
Kl. 19:30
Kirke Helsinge IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
203566 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Suså IF Rojava, Kurdisk Forening Herlufmaglehallen Suså IF
880764 on
29-07 2020
Kl. 18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Høng GF Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
880765 on
29-07 2020
Kl. 19:30
Kirke Helsinge IF B. 73, Slagelse Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
880766 fr
31-07 2020
Kl. 18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening B. 73, Slagelse Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
919654 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 Vipperød BK Svebølle Stadion Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
691443 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Benløse IF Egevoldens Idræts Club Benløsehallen Benløse IF
880768 fr
31-07 2020
Kl. 19:30
Kirke Helsinge IF Høng GF Kr. Helsinge Sportsplads Kirke Helsinge IF
758061
01-08 2020
Kl. 11:30
Lundtofte Boldklub Skovshoved Idrætsforening Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
701775
01-08 2020
Kl. 12:00
Islev BK Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg Islev BK
691339
01-08 2020
Kl. 13:00
Såby Fodbold Roskilde Boldklub Såby Hallen Såby Fodbold
689945
01-08 2020
Kl. 13:00
Køge Nord FC Køge Nord FC Rishøj Stadion Køge Nord FC
204190
01-08 2020
Kl. 13:00
Suså IF SIF Holbæk IF Herlufmagle Kunstgræs Suså IF
501953
01-08 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Hvalsø IF Undløse Stadion Undløse BK
738945
01-08 2020
Kl. 14:00
Lejerbo BK Søborg FC Gungehusskolen Lejerbo BK
701682
01-08 2020
Kl. 14:00
Mern UIF Møns FK Mern Stadion Mern UIF
880756
01-08 2020
Kl. 15:00
Hundested IK Kr. Værløse IF Hundested Stadion Hundested IK
564580
01-08 2020
Kl. 15:30
Jægerspris IK Melby-Liseleje IF Møllegårdhallen Jægerspris IK
734672
02-08 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved FC 77 Toksværd Idrætsplads Toksværd Olstrup Fodbold
690526
02-08 2020
Kl. 12:00
Sorø Freja Endeslev-Vråby IF Sorø Stadion Fodboldklubben Sorø Freja
701681
02-08 2020
Kl. 13:00
Faxe BK Førslev IF Faxe Stadion Faxe BK
736026 ma
03-08 2020
Kl. 18:30
Annisse IF Vejby IF Annisse Stadion Annisse IF
692697 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Vipperød BK FC Kalundborg Vipperødhallen Vipperød BK
785051 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Tuse Næs BK Gislinge BK Udby Idrætsplads Tuse Næs BK
785256 ti
04-08 2020
Kl. 18:45
Ejby IF 1968 Værløse BK Ejby Friluftscenter Ejby IF 1968
785192 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Melby-Liseleje IF Nordkysthallen Frem Hellebæk
785253 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Gevninge IF Ishøj Idrætsplads Torslunde-Ishøj IF
734327 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Bringstrup-Sigersted IF Slaglille Sportsplads Slaglille-Bjernede GI
689946 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Køge Nord FC FC Lejre Rishøj Stadion Køge Nord FC
565579 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Bramsnæs FB Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
785053 on
05-08 2020
Kl. 19:00
Gørlev IF Ruds Vedby IF Gørlevhallen Gørlev IF
785062 on
05-08 2020
Kl. 19:15
Herlev IF Herlev IF Herlev Stadion Kunstgræs Herlev IF
692722 to
06-08 2020
Kl. 18:30
Kalundborg GB Rørvig/Højby Munkesø Stadion Kalundborg GB
692680 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Såby Fodbold Charlotteager Fodbold Klub Såby Hallen Såby Fodbold
734331 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Vinder kamp 1 Vinder kamp 2 Slaglille Sportsplads Fodboldklubben Sorø Freja
734344 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Taber kamp 1 Taber kamp 2 Slaglille Sportsplads Fodboldklubben Sorø Freja
734680 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Vinder kamp 1 Vinder kamp 2 Slaglille Sportsplads Slaglille-Bjernede GI
734681 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Taber kamp 1 Taber kamp 2 Slaglille Sportsplads Slaglille-Bjernede GI
905080 to
06-08 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK FC Hvidovre/Barberen IF Vallensbæk Idrætscenter Vestegnen FK
919824 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 Tølløse BK Svebølle Stadion Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
691502 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Benløse IF FC Hvidovre Benløsehallen Benløse IF
877532
08-08 2020
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætsplads Torslunde-Ishøj IF
785188
08-08 2020
Kl. 11:00
Vemmelev BK Vemmelev BK Vemmelevhallen Vemmelev BK
902811
08-08 2020
Kl. 11:00
Tuse Næs BK Hagested IF Udby Idrætsplads Tuse Næs BK
803795
08-08 2020
Kl. 12:00
Frederiksværk Fodbold Klub FIF, Hillerød Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
434499
08-08 2020
Kl. 13:00
Jernløse BK Jyderup BK Jernløse Hallen Jernløse BK
108374
08-08 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Kr. Værløse IF Sandet Stadion Kr. Værløse IF
504062
08-08 2020
Kl. 14:00
Undløse BK Svinninge IF Undløse Stadion Undløse BK
902816
08-08 2020
Kl. 14:00
Lellinge IF Rosenhøj BK Lellinge Stadion Lellinge IF
792918
08-08 2020
Kl. 15:00
Mørkøv IF SIF Holbæk IF Mørkøvhallen Mørkøv IF
584935
08-08 2020
Kl. 15:30
Hundested IK Bramsnæs FB Hundested Stadion Hundested IK
691052
09-08 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK Hørve IF Asnæs Stadion Asnæs BK
719378
09-08 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF Slagelse IK Ringsted Stadion Ringsted IF
698614
09-08 2020
Kl. 12:00
Næstved FC 77 Sct. Jørgens IF Dyrskuepladsen Næstved FC 77
565580
09-08 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Melby-Liseleje IF Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
470304
09-08 2020
Kl. 13:00
Køge Nord FC AIK 65 Strøby Fodbold Rishøj Stadion Køge Nord FC
902820
09-08 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK New City Vallensbæk Idrætscenter Vestegnen FK
109030
09-08 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
803852
09-08 2020
Kl. 14:00
Fuglebjerg IF FS Hashøj Fuglebjerg Stadion Fuglebjerg IF
803778 ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Humlebæk BK Nivå FC Humlebæk Stadion Humlebæk BK
905776 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Næstved I.F. Karrebæk IF HRJ Arena Kunst Karrebæk IF
690524 on
12-08 2020
Kl. 18:45
Kværkeby IF FC Lejre Kværkeby Stadion Kværkeby IF
838856 on
12-08 2020
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Frederiksberg Boldklub Sandet Stadion Kr. Værløse IF
100593
19-09 2020
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF Islev BK Ishøj Idrætsplads Torslunde-Ishøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind