Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. jun 2020
18:30
Jernløse BK S4
Jernløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
19:00
Skensved IF
Lellinge IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:00
Albertslund IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
Gørslev IF
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
Kr. Værløse IF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
14:00
Torslunde-Ishøj IF
Svogerslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2020
18:30
Humlebæk BK
FC Watan
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2020
18:30
Tuse Næs BK
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2020
19:15
Ørslev GIF (V)
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
18:30
Undløse BK
Jernløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2020
19:00
Kirke Helsinge IF
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
11:00
Humlebæk BK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
12:00
New City
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
13:00
Jyderup BK
Føllenslev-Særslev IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
14:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2020
18:30
Herlev IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2020
19:30
Kr. Værløse IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2020
19:00
Lynge-Uggeløse IF
IS Skævinge
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2020
19:00
Kalundborg GB
Årby GI
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2020
19:00
Tølløse BK
Mørkøv IF
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2020
19:00
Karise IK
IF Svend Gønge
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2020
12:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2020
13:00
New City
Søborg FC
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2020
14:00
Undløse BK
Føllenslev-Særslev IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2020
14:00
Jægerspris IK
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2020
13:00
ORI-Fodbold
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
02. jul 2020
19:00
Hundested IK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
02. jul 2020
19:00
Hundested IK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
04. jul 2020
12:00
Slagelse IK
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
08. jul 2020
18:30
Ishøj IF
T.G. 80 IF
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2020
18:00
Jyllinge FC
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
12. jul 2020
12:00
Ishøj IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2020
13:00
Jyderup BK
Hagested IF
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2020
12:00
Jyllinge FC
Hedehusene Independents
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2020
19:00
Frederiksværk FK
FFB
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2020
18:00
Jyllinge FC
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
10:00
Gørslev IF
Hagested IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
12:00
Hundested IK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
13:00
Suså IF
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
14:00
Hvidebæk IF
Undløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
14:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
18:00
Høng GF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
19:30
Kirke Helsinge IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2020
19:00
Suså IF
Rojava, Kurdisk Forening
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2020
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2020
19:30
Kirke Helsinge IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
19:00
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
19:00
Benløse IF
Egevoldens Idræts Club
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
19:30
Kirke Helsinge IF
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
11:30
Lundtofte Boldklub
Skovshoved Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
12:00
Islev BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
13:00
Køge Nord FC
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
13:00
Såby Fodbold
Roskilde Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
13:00
Suså IF
SIF Holbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:00
Undløse BK
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:00
Mern UIF
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:00
Lejerbo BK
Søborg FC
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
15:00
Hundested IK
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
15:30
Jægerspris IK
Melby-Liseleje IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
11:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Næstved FC 77
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
12:00
Sorø Freja
Endeslev-Vråby IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
13:00
Faxe BK
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2020
18:30
Annisse IF
Vejby IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
18:30
Vipperød BK
FC Kalundborg
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
18:30
Tuse Næs BK
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
18:45
Ejby IF 1968
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Frem Hellebæk
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Torslunde-Ishøj IF
Gevninge IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Lynge-Broby IF
Bringstrup-Sigersted IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
ORI-Fodbold
Bramsnæs FB
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Køge Nord FC
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:00
Gørlev IF
Ruds Vedby IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2020
19:15
Herlev IF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
18:30
Kalundborg GB
Rørvig/Højby
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Taber kamp 1
Taber kamp 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Vinder kamp 1
Vinder kamp 2
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Taber kamp 1
Taber kamp 2
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Såby Fodbold
Charlotteager Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
20:00
Vestegnen FK
FC Hvidovre/Barberen IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2020
19:00
Benløse IF
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2020
19:00
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
Tølløse BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
11:00
Vemmelev BK
Vemmelev BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
11:00
Tuse Næs BK
Hagested IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
FIF, Hillerød
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
13:00
Kr. Værløse IF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
13:00
Jernløse BK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
14:00
Undløse BK
Svinninge IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
14:00
Lellinge IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
15:00
Mørkøv IF
SIF Holbæk IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
15:30
Hundested IK
Bramsnæs FB
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
11:00
Asnæs BK
Hørve IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
11:00
Ringsted IF
Slagelse IK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:00
Næstved FC 77
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
13:00
Køge Nord FC
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
13:00
ORI-Fodbold
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
13:00
Vestegnen FK
New City
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
14:00
Fuglebjerg IF
FS Hashøj
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:00
Humlebæk BK
Nivå FC
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Næstved I.F.
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
18:45
Kværkeby IF
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Kr. Værløse IF
Frederiksberg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
12:00
Torslunde-Ishøj IF
Islev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Boldklubben Skjold
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
17:00
Virum-Sorgenfri BK
Jægersborg Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2020
19:30
Allerød Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2020
19:30
Allerød Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2020
16:00
Allerød Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2021
15:15
Lynge-Uggeløse IF
Lyngby Boldklub 1921
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
15:15
Lynge-Uggeløse IF
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2021
13:00
Herlev IF
IF Hjorten
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2021
13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Svinninge IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2021
14:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2021
15:15
Lynge-Uggeløse IF
Gørløse SI
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
15:15
Lynge-Uggeløse IF
Frem Hellebæk
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
12:00
Jernløse BK
Føllenslev-Særslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Melby-Liseleje IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
13:00
Herlev IF
Østerbro Idræts Forening
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Fuglebjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:00
Frederiksværk Fodbold Klub
ORI-Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:15
Lynge-Uggeløse IF
Værløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
Herlev IF
Herlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:15
Herlev IF
Herlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:30
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Tølløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:15
Herlev IF
Herlev IF
ANN
|