|
433494
|
sø14-06 2020
|
16:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
Jernløse BK
|
|
|
569314
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
Kalundborg GB
|
|
|
|
565993
|
lø20-06 2020
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
880678
|
to16-07 2020
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
Albertslund BS 72
|
|
|
919825
|
to16-07 2020
|
18:30
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
Torveparkens SK
|
|
|
557078
|
lø18-07 2020
|
12:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
877528
|
lø18-07 2020
|
14:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
Sct. Jørgens IF
|
|
|
736147
|
to30-07 2020
|
18:30
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
Gislinge BK
|
|
|
701776
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
708515
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
Albertslund BS 72
|
|
|
|
434932
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
Dalby IF / HFK fodbold
|
Kontra Brøndbys Kulturklub
|
|
701696
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
Karise IK
|
|
|
785254
|
sø02-08 2020
|
13:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
Hagested IF
|
|
|
785255
|
sø02-08 2020
|
13:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
FC Kingo
|
|
|
708533
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
Holte Star Club
|
|
|
996256
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
Sct. Jørgens IF
|
|
|
920187
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
Tuse IF
|
|
|
906750
|
to06-08 2020
|
18:30
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
Hagested IF
|
|
|
905890
|
lø08-08 2020
|
12:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
Holmegaard GB
|
|
|
803301
|
lø08-08 2020
|
12:00
|
|
|
Ejby Stadion
|
|
Ejby IF Fodbold
|
|
|
907063
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
Albertslund BS 72
|
|
|
903839
|
lø08-08 2020
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
B. 77, Rødovre
|
|
|
434500
|
lø08-08 2020
|
15:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
ANN
|
Jernløse BK
|
|
|
907224
|
sø09-08 2020
|
12:00
|
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|
Gilleleje FK
|
|
|
736143
|
ti11-08 2020
|
18:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
ANN
|
B. 77, Rødovre
|
|
|
434935
|
ti11-08 2020
|
19:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
Dalby IF / HFK fodbold
|
|
|
239464
|
lø19-09 2020
|
13:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
172583
|
ti22-09 2020
|
17:15
|
|
|
Albertslund Stadion
|
ANN
|
Albertslund IF
|
|
|
765938
|
lø21-11 2020
|
12:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
BK Avarta
|
|
|
378666
|
on09-12 2020
|
20:20
|
|
|
Greve Idræts Center
|
ANN
|
Greve Fodbold
|
|
|
972293
|
lø16-01 2021
|
14:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
|
UDS
|
Ølsted IF
|
|
|
851532
|
sø14-02 2021
|
10:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
UDS
|
Brødeskov IF
|
|
|
851534
|
sø28-02 2021
|
10:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
UDS
|
Brødeskov IF
|
|
|
851536
|
sø14-03 2021
|
10:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
ANN
|
Brødeskov IF
|
|
|
972213
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
ANN
|
Ølsted IF
|
|
|
851538
|
sø28-03 2021
|
10:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
ANN
|
Brødeskov IF
|
|
|
972239
|
sø04-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
ANN
|
Ølsted IF
|
|