MENU

Træningskamp U14 Drenge Mester //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
446766
13-06 2020
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter KFUM BK, Roskilde
433398
13-06 2020
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
560347
14-06 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
446782 ti
16-06 2020
Kl. 17:30
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
444931 fr
19-06 2020
Kl. 18:30
Ringsted IF Slagelse B&I Ringsted Stadion Ringsted IF
556971
20-06 2020
Kl. 11:00
FC Helsingør Hellerup Idræts Klub Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
565807
21-06 2020
Kl. 11:00
Herfølge Boldklub Suså IF Herfølge Stadion Herfølge Boldklub
569392
21-06 2020
Kl. 14:00
RB 1906 Næstved I.F. Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
558533
21-06 2020
Kl. 14:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Snekkersten IF
580917 on
24-06 2020
Kl. 16:30
FC Helsingør Snekkersten IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
112961 on
24-06 2020
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK GVI Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
135478 on
24-06 2020
Kl. 18:00
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter Solrød FC
433400 on
24-06 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
102228 fr
26-06 2020
Kl. 18:00
FC Helsingør Frem Hellebæk Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
102746
25-07 2020
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Brøndbyernes IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
113469
25-07 2020
Kl. 11:00
FC Helsingør Køge BK Helsingør Idrætspark FC Helsingør
979623
25-07 2020
Kl. 12:00
FC Helsingør Køge BK Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
542495
26-07 2020
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
542741
01-08 2020
Kl. 10:30
Roskilde Boldklub Kjøbenhavns Boldklub Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
691392
01-08 2020
Kl. 12:00
Næstved I.F. Roskilde Boldklub HRJ Arena Kunst Næstved I.F.
700284
01-08 2020
Kl. 12:00
Slagelse B&I Køge BK Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
557100
02-08 2020
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Hillerød Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
682103
02-08 2020
Kl. 12:30
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
726450 to
06-08 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Brøndbyernes IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
919585
08-08 2020
Kl. 11:00
BK Avarta BK Avarta Espelundens Idrætsanlæg BK Avarta
903838
09-08 2020
Kl. 11:00
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
785237
09-08 2020
Kl. 12:00
Ølstykke FC Ballerup-Skovlunde Fodbold Ølstykke Stadion Ølstykke FC
906823
16-08 2020
Kl. 14:00
Brøndbyernes IF Vejlby Skovbakken Aarhus Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
791008 on
09-09 2020
Kl. 19:15
Farum BK Holbæk B&I Right to Dream Park Farum BK
175655 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Farum BK Greve Fodbold Right to Dream Park Farum BK
239714 ma
28-09 2020
Kl. 17:30
Brøndbyernes IF AB Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
368441 to
01-10 2020
Kl. 17:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
354342
10-10 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Brøndbyernes IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
239932
23-01 2021
Kl. 12:00
Farum BK Boldklubben af 1893 Farum Park Farum BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind