MENU

U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
815956 on
19-08 2020
Kl. 18:00
BK Hellas 1 BK Hekla 1 Engdraget
815959
22-08 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 1 Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
815958
22-08 2020
Kl. 11:00
BK Frem 1 Aakanden GF 1 Frem, Valby IP
815957
22-08 2020
Kl. 12:00
KB 2 GVI 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
815943
23-08 2020
Kl. 09:30
FA 2000 1 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
815964 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder KB 2
815961 fr
28-08 2020
Kl. 18:15
Oversidder BK Frem 1
815962
29-08 2020
Kl. 09:30
BK Hekla 1 FA 2000 1 Kunst, Hekla park
815960
29-08 2020
Kl. 13:30
Aakanden GF 1 BK Vestia 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
815967 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
BK Hellas 1 Oversidder Engdraget
815968
05-09 2020
Kl. 11:00
BK Frem 1 BK Hekla 1 Frem, Valby IP
815965
05-09 2020
Kl. 13:30
Aakanden GF 1 Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
815966
05-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 1 GVI 1 Kunst, Jens Jessens Vej
815969
06-09 2020
Kl. 12:00
BK Vestia 1 KB 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
815974 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder FA 2000 1
815971
12-09 2020
Kl. 09:30
BK Hekla 1 Aakanden GF 1 Kunst, Hekla park
815972
12-09 2020
Kl. 10:00
KB 2 BK Hellas 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
815973
12-09 2020
Kl. 10:00
GVI 1 BK Frem 1 GVI. Nymosen
815970
12-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder BK Vestia 1
832229 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
BK Frem 1 Oversidder Frem, Valby IP
815963 on
16-09 2020
Kl. 17:30
GVI 1 BK Hellas 1 GVI. Nymosen
819376 fr
18-09 2020
Kl. 17:00
Oversidder BK Hekla 1
815975 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Aakanden GF 1 GVI 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
815976
20-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 1 KB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
832235 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Aakanden GF 1
832232
26-09 2020
Kl. 09:30
BK Hekla 1 BK Vestia 1 Kunst, Hekla park
832233
26-09 2020
Kl. 11:30
KB 2 BK Frem 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
832234
27-09 2020
Kl. 12:00
GVI 1 Oversidder GVI. Nymosen
832231 to
01-10 2020
Kl. 17:00
BK Hellas 1 FA 2000 1 Engdraget
832238
03-10 2020
Kl. 09:30
BK Hekla 1 GVI 1 Kunst, Hekla park
832240
03-10 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 1 FA 2000 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
832236
03-10 2020
Kl. 12:30
Aakanden GF 1 KB 2 Gentofte Sportspark, kunst 2
832237
03-10 2020
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
832239 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
BK Frem 1 BK Hellas 1 Frem, Valby IP
832245 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder BK Hekla 1
832241
10-10 2020
Kl. 10:00
FA 2000 1 BK Frem 1 Kunst, Jens Jessens Vej
832242
10-10 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Aakanden GF 1 Engdraget
832243
10-10 2020
Kl. 10:00
KB 2 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
832244
10-10 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 1 GVI 1 Kunst, Bavnehøj IA
832230 ma
19-10 2020
Kl. 17:00
BK Hellas 1 BK Vestia 1 Engdraget
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind