MENU

U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår, Pulje 4 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
859842 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
KB 5 Vanløse IF 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859839
22-08 2020
Kl. 14:00
Bosnisk Kulturcenter B 93 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
859841
23-08 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 FA 2000 2 Kunst, Mimersparken
859846
29-08 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 Bosnisk Kulturcenter Kunst, Vanløse I P
859844
29-08 2020
Kl. 10:45
BK Rødovre Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Rødovre Stadion
859845
29-08 2020
Kl. 12:30
FA 2000 2 BK Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
859843
29-08 2020
Kl. 14:15
B 93 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Kunst, B93
859848 on
02-09 2020
Kl. 17:00
BK Skjold Vanløse IF 3 Fælledparken
859850 fr
04-09 2020
Kl. 17:45
KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
FA 2000 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859847
05-09 2020
Kl. 11:00
Bosnisk Kulturcenter BK Rødovre Kløvermarken
859849
05-09 2020
Kl. 11:30
Nørrebro United 2 B 93 3 Kunst, Mimersparken
859840 ti
08-09 2020
Kl. 17:00
BK Skjold BK Rødovre Fælledparken
859854
12-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 Nørrebro United 2 Vanløse I P
859852
12-09 2020
Kl. 10:45
BK Rødovre KB 5 Rødovre Stadion
859853
12-09 2020
Kl. 10:45
FA 2000 2 Bosnisk Kulturcenter Kunst, Jens Jessens Vej
859851
13-09 2020
Kl. 14:30
B 93 3 BK Skjold Kunst, B93
859855
19-09 2020
Kl. 10:00
Bosnisk Kulturcenter BK Skjold Kløvermarken
859857
19-09 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 KB 5 Kunst, Mimersparken
859858
19-09 2020
Kl. 10:45
FA 2000 2 Vanløse IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
859856
19-09 2020
Kl. 13:00
B 93 3 BK Rødovre Kunst, B93
859862
26-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 3 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Vanløse I P
859860
26-09 2020
Kl. 10:45
BK Rødovre FA 2000 2 Rødovre Stadion
859861
26-09 2020
Kl. 11:30
KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bosnisk Kulturcenter Kunst, KB, P. Bangs Vej
859859
27-09 2020
Kl. 11:15
BK Skjold Nørrebro United 2 Fælledparken
859863 to
01-10 2020
Kl. 17:00
BK Rødovre Vanløse IF 3 Rødovre Stadion
859866 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
KB 5 BK Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
859864
03-10 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Bosnisk Kulturcenter
!
NB: Bosnisk Kulturcenter er taberdømt
Kunst, Mimersparken
859865
03-10 2020
Kl. 13:00
FA 2000 2 B 93 3 Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind