MENU

U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
859930 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 1 BK Fix 1 Valby IP, tribunen
859933
22-08 2020
Kl. 10:00
Bk. Skjold BK Hellas 1 Fælledparken
859932
22-08 2020
Kl. 11:15
Vanløse IF 1 KB 2 Kunst, Vanløse I P
859931
22-08 2020
Kl. 12:00
KB 3 AB Tårnby (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
859934
22-08 2020
Kl. 13:30
B 93 2 FB 1 Kunst, B93
859935
29-08 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 B 93 2 Engdraget
859937
29-08 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby (2) Fremad Valby 1 Tårnby Stadion
859939
29-08 2020
Kl. 10:00
FB 1 Vanløse IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
859938
30-08 2020
Kl. 10:00
KB 2 KB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859936
30-08 2020
Kl. 14:00
BK Fix 1 Bk. Skjold Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
859940 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
BK Hellas 1 BK Fix 1 Engdraget
859941 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 1 KB 2 Valby IP, tribunen
859942
05-09 2020
Kl. 10:00
KB 3 FB 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859943
05-09 2020
Kl. 10:00
Bk. Skjold AB Tårnby (2) Fælledparken
859944
05-09 2020
Kl. 15:00
B 93 2 Vanløse IF 1 Kunst, B93
859946
12-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby (2) BK Hellas 1 Tårnby Stadion
859947
12-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 KB 3 Kunst, Vanløse I P
859949
12-09 2020
Kl. 12:00
FB 1 Fremad Valby 1 Kunst, Jens Jessens Vej
859948
12-09 2020
Kl. 13:30
KB 2 Bk. Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
859945
13-09 2020
Kl. 10:00
BK Fix 1 B 93 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
859951 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 1 Vanløse IF 1 Valby IP, tribunen
859950
19-09 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 KB 2 Engdraget
859953
19-09 2020
Kl. 11:15
Bk. Skjold FB 1 Fælledparken
859952
19-09 2020
Kl. 12:30
BK Fix 1 AB Tårnby (2) Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
859954
19-09 2020
Kl. 13:00
B 93 2 KB 3 Kunst, B93
859989 fr
25-09 2020
Kl. 17:00
FB 1 BK Hellas 1 Kunst, Jens Jessens Vej
859986
26-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby (2) B 93 2 Tårnby Stadion
859987
26-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 Bk. Skjold Kunst, Vanløse I P
859985
26-09 2020
Kl. 11:30
KB 3 Fremad Valby 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859988
26-09 2020
Kl. 13:00
KB 2 BK Fix 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859990
03-10 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Vanløse IF 1 Engdraget
859992
03-10 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby (2) KB 2 Tårnby Stadion
859993
03-10 2020
Kl. 10:00
Bk. Skjold KB 3 Fælledparken
859991
03-10 2020
Kl. 12:30
BK Fix 1 FB 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
859994
03-10 2020
Kl. 13:00
B 93 2 Fremad Valby 1 Kunst, B93
859995 on
07-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 1 Bk. Skjold Valby IP, tribunen
859999 fr
09-10 2020
Kl. 17:00
FB 1 AB Tårnby (2) Kunst, Jens Jessens Vej
859997
10-10 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 BK Fix 1 Kunst, Vanløse I P
859996
10-10 2020
Kl. 11:30
KB 3 BK Hellas 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859998
10-10 2020
Kl. 13:00
B 93 2 KB 2 Kunst, B93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind