MENU

U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
860022 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
AB Tårnby Oversidder Tårnby Stadion
860019
22-08 2020
Kl. 10:00
Dragør Bk. Bk Hekla Dragør Bk
860020
23-08 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 2 Fremad Valby Sundby/Kløvermarken
860018
23-08 2020
Kl. 10:00
BK Vestia 2 Tårnby FF 1 Kunst, Bavnehøj IA
860021
23-08 2020
Kl. 11:30
B 1908 3 Ørestad IF 1 Sundby Idrætspark
860027 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Sundby BK 2
860024
29-08 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 B 1908 3 Vestamager Idrætsanlæg
860025
29-08 2020
Kl. 11:00
Bk Hekla BK Vestia 2 Hekla Park
860026
29-08 2020
Kl. 11:30
Fremad Valby Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
860023
29-08 2020
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 AB Tårnby Kunst, Kalvebod Fælled Skole
860030 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Dragør Bk. Oversidder Dragør Bk
860032
05-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Sundby BK 2 Tårnby Stadion
860031
06-09 2020
Kl. 10:00
B 1908 3 Bk Hekla Sundby Idrætspark
860029
06-09 2020
Kl. 12:00
BK Vestia 2 Fremad Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
860028
06-09 2020
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Tårnby FF 1 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
860037 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder BK Vestia 2
860035
12-09 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 2 Dragør Bk. Sundby/Kløvermarken
860033
12-09 2020
Kl. 11:00
Tårnby FF 1 AB Tårnby Vestamager Idrætsanlæg
860034
12-09 2020
Kl. 11:00
Bk Hekla Ørestad IF 1 Hekla Park
860036
12-09 2020
Kl. 14:00
Fremad Valby B 1908 3 Kunst, Valby IP, tribunen
860041 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
860051
19-09 2020
Kl. 10:00
B 1908 3 Dragør Bk. Sundby Idrætspark
860040
19-09 2020
Kl. 11:00
Tårnby FF 1 Bk Hekla Vestamager Idrætsanlæg
860038
19-09 2020
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Fremad Valby Kunst, Kalvebod Fælled Skole
860039
20-09 2020
Kl. 10:00
BK Vestia 2 Sundby BK 2 Kunst, Bavnehøj IA
860047 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Ørestad IF 1
860042 on
23-09 2020
Kl. 17:00
AB Tårnby Dragør Bk. Tårnby Stadion
860043
26-09 2020
Kl. 10:00
Dragør Bk. BK Vestia 2 Dragør Bk
860045
26-09 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 2 B 1908 3 Kunst, Sundby/Kløvermarken
860046
26-09 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby Tårnby FF 1 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN

Kampen annulleret

860044
26-09 2020
Kl. 11:00
Bk Hekla AB Tårnby Hekla Park
860049 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF 1 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
860052
03-10 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby
!
NB: AB Tårnby er taberdømt
BK Vestia 2 Tårnby Stadion
860050
03-10 2020
Kl. 11:00
Bk Hekla Fremad Valby Hekla Park
860048
03-10 2020
Kl. 12:15
Ørestad IF 1 Sundby BK 2 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
860057 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Bk Hekla
860055
10-10 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 2 Tårnby FF 1 Sundby/Kløvermarken
860056
10-10 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Fremad Valby Tårnby Stadion
860054
11-10 2020
Kl. 10:00
Dragør Bk. Ørestad IF 1 Dragør Bk
860053
11-10 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 2 B 1908 3 Kunst, Bavnehøj IA
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind