MENU

U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår, Pulje 3 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
112905
22-08 2020
Kl. 10:00
FA 2000 3 BK Hellas 2 Kunst, Jens Jessens Vej
112908
22-08 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 3 BK Fix 2 Kunst, Bavnehøj IA
112906
22-08 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Hvidovre IF's baner
112909 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
BK Hellas 2 BK Vestia 3 Engdraget
112910
29-08 2020
Kl. 10:00
KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Union 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
112911
29-08 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 Hvidovre IF 3 Kunst, Vanløse I P
112912
29-08 2020
Kl. 12:30
BK Fix 2 FA 2000 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
112907 ma
31-08 2020
Kl. 17:00
BK Union 2 Vanløse IF 1 Kunst, Grøndal Centret
112914
05-09 2020
Kl. 11:15
Hvidovre IF 3 BK Fix 2 Hvidovre IF's baner
112913
06-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 3 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
112915 on
09-09 2020
Kl. 17:30
BK Union 2 BK Hellas 2 Kunst, Grøndal Centret
112916 on
09-09 2020
Kl. 17:30
Vanløse IF 1 BK Vestia 3 Vanløse I P
112917
12-09 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Hvidovre IF 3 Engdraget
112918
12-09 2020
Kl. 10:00
KB 6 BK Vestia 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
112919
13-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 FA 2000 3 Kunst, Vanløse I P
112921
19-09 2020
Kl. 10:00
FA 2000 3 Hvidovre IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
112922
19-09 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 KB 6 Engdraget
ANN

Kampen annulleret

112924
19-09 2020
Kl. 11:15
Vanløse IF 1 BK Fix 2 Kunst, Vanløse I P
112927
26-09 2020
Kl. 09:00
BK Vestia 3 FA 2000 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

112925
26-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 BK Union 2 Hvidovre IF's baner
112926
26-09 2020
Kl. 10:00
KB 6 Vanløse IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
112928
27-09 2020
Kl. 10:00
BK Fix 2 BK Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
112930 on
30-09 2020
Kl. 17:00
BK Union 2 FA 2000 3 Kunst, Grøndal Centret
112929 fr
02-10 2020
Kl. 17:30
KB 6 BK Fix 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
112931
03-10 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 BK Hellas 2 Kunst, Vanløse I P
112932
04-10 2020
Kl. 10:30
BK Vestia 3 Hvidovre IF 3 Kunst, Bavnehøj IA
112923 on
07-10 2020
Kl. 17:00
BK Union 2 BK Vestia 3 Kunst, Grøndal Centret
112920
10-10 2020
Kl. 12:30
BK Fix 2 BK Union 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind