MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2020, Pulje 42 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
276938
08-08 2020
Kl. 14:30
BPI Den Bosniske IF Covia Arena
2 - 3
276936
09-08 2020
Kl. 16:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Oversidder V.Nebel Sportsplads
276937
ti
11-08 2020
Kl. 19:30
Smidstrup/Skærup IF Vejle Kammeraterne Smidstrup Hallen
0 - 1
276941
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
SDU Fodbold Kolding BPI Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1 - 4
276942
15-08 2020
Kl. 17:00
Vejle Kammeraterne Øster Starup/Vester Nebel IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
5 - 2
276940
16-08 2020
Kl. 11:00
Den Bosniske IF Smidstrup/Skærup IF Nordre Stadion
4 - 1
276939
16-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Vinding SF
276956 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
BPI Oversidder Covia Arena
276958 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Den Bosniske IF SDU Fodbold Kolding Nordre Stadion
3 - 1
276957
on
19-08 2020
Kl. 19:30
Smidstrup/Skærup IF Øster Starup/Vester Nebel IF Smidstrup Hallen
3 - 5
276962
22-08 2020
Kl. 15:00
Vejle Kammeraterne BPI Søndre Stadion
3 - 1
276960
23-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Den Bosniske IF
276961
23-08 2020
Kl. 14:00
SDU Fodbold Kolding Smidstrup/Skærup IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2 - 3
276959
23-08 2020
Kl. 19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Vinding SF V.Nebel Sportsplads
1 - 2
276963
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Vinding SF Smidstrup/Skærup IF Vinding Stadion
6 - 1
276964 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
SDU Fodbold Kolding Oversidder Autocentralen Park (Kolding Stadion)
276973
30-08 2020
Kl. 11:00
Den Bosniske IF Vejle Kammeraterne Nordre Stadion
1 - 4
276972
30-08 2020
Kl. 13:30
BPI Øster Starup/Vester Nebel IF Covia Arena
1 - 0
276935
ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Vinding SF SDU Fodbold Kolding Vinding Stadion
3 - 0
276974
05-09 2020
Kl. 13:00
Vinding SF BPI Vinding Stadion
2 - 2
276976
05-09 2020
Kl. 15:00
Vejle Kammeraterne SDU Fodbold Kolding Søndre Stadion
6 - 0
276975
06-09 2020
Kl. 15:00
Smidstrup/Skærup IF Oversidder Smidstrup Hallen
276977
06-09 2020
Kl. 16:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Den Bosniske IF V.Nebel Sportsplads
2 - 2
277088
12-09 2020
Kl. 14:30
BPI Smidstrup/Skærup IF Covia Arena
5 - 6
277071
13-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Vejle Kammeraterne
277227
13-09 2020
Kl. 14:00
SDU Fodbold Kolding Øster Starup/Vester Nebel IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
5 - 7
277070
13-09 2020
Kl. 14:00
Den Bosniske IF Vinding SF Nordre Stadion
2 - 4
277232
to
17-09 2020
Kl. 19:30
Vejle Kammeraterne Smidstrup/Skærup IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
2 - 2
277230
fr
18-09 2020
Kl. 19:00
SDU Fodbold Kolding Vinding SF Vinding Kunstgræsbane
1 - 7
277233
20-09 2020
Kl. 11:00
Den Bosniske IF BPI Nordre Stadion
1 - 6
277231
20-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Øster Starup/Vester Nebel IF
276943
to
24-09 2020
Kl. 19:30
Vinding SF Vejle Kammeraterne Vinding Kunstgræsbane
2 - 0
277235
26-09 2020
Kl. 13:00
Vinding SF Oversidder Vinding Stadion
277242
26-09 2020
Kl. 14:30
BPI SDU Fodbold Kolding Covia Arena
6 - 4
277241
27-09 2020
Kl. 15:00
Smidstrup/Skærup IF Den Bosniske IF Smidstrup Hallen
0 - 2
277244
27-09 2020
Kl. 16:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Vejle Kammeraterne V.Nebel Sportsplads
2 - 0
277248
04-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder BPI
277250
04-10 2020
Kl. 14:00
SDU Fodbold Kolding Den Bosniske IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1 - 1
277249
04-10 2020
Kl. 16:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Smidstrup/Skærup IF V.Nebel Sportsplads
2 - 5
277257
10-10 2020
Kl. 14:30
BPI Vejle Kammeraterne Covia Arena
3 - 1
277254
10-10 2020
Kl. 16:00
Vinding SF Øster Starup/Vester Nebel IF Vinding Kunstgræsbane
5 - 0
277255
11-10 2020
Kl. 11:00
Den Bosniske IF Oversidder Nordre Stadion
277256
11-10 2020
Kl. 15:00
Smidstrup/Skærup IF SDU Fodbold Kolding Smidstrup Hallen
3 - 0
277261
17-10 2020
Kl. 15:15
Vejle Kammeraterne Den Bosniske IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
UHT

Udehold taberdømt

277259
18-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder SDU Fodbold Kolding
277258
18-10 2020
Kl. 15:00
Smidstrup/Skærup IF Vinding SF Smidstrup Hallen
1 - 0
277260
18-10 2020
Kl. 16:00
Øster Starup/Vester Nebel IF BPI V.Nebel Sportsplads
1 - 3
277262
24-10 2020
Kl. 14:30
BPI Vinding SF Covia Arena
277265
25-10 2020
Kl. 11:00
Den Bosniske IF Øster Starup/Vester Nebel IF Nordre Stadion
277263
25-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Smidstrup/Skærup IF
277264
25-10 2020
Kl. 14:00
SDU Fodbold Kolding Vejle Kammeraterne Autocentralen Park (Kolding Stadion)
277247 to
29-10 2020
Kl. 19:15
Vejle Kammeraterne Vinding SF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
277266
31-10 2020
Kl. 13:30
Vinding SF Den Bosniske IF Vinding Kunstgræsbane
277267
31-10 2020
Kl. 13:30
Vejle Kammeraterne Oversidder Søndre Stadion
277268
31-10 2020
Kl. 13:30
Smidstrup/Skærup IF BPI Smidstrup Hallen
277269
31-10 2020
Kl. 13:30
Øster Starup/Vester Nebel IF SDU Fodbold Kolding V.Nebel Sportsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind