MENU

U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020, Pulje 751 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
431298
15-08 2020
Kl. 09:30
Vinding SF Skibet IF Vinding Stadion
0 - 4
431299
15-08 2020
Kl. 12:00
FC Kolding Nord Gauerslund IF Lyshøjskolen
2 - 1
431300
22-08 2020
Kl. 10:00
Vejle B Vinding SF VB Parken
4 - 4
431303
22-08 2020
Kl. 10:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) FC Kolding Nord KFUM Parken
3 - 4
431302
23-08 2020
Kl. 10:00
Skibet IF Gauerslund IF Skibet Stadion
2 - 4
436939 on
26-08 2020
Kl. 19:00
FC Kolding Nord Vejle B Lyshøjskolen
11 - 2
436937
29-08 2020
Kl. 11:00
Vinding SF FC Kolding Nord Vinding Stadion
2 - 12
436938
30-08 2020
Kl. 10:00
Gauerslund IF Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Danbolig Arena Gauerslund
2 - 3
436936
30-08 2020
Kl. 11:00
Vejle B Skibet IF VB Parken
5 - 6
436940
05-09 2020
Kl. 10:00
Vinding SF Gauerslund IF Vinding Stadion
3 - 7
436941
06-09 2020
Kl. 10:00
Skibet IF Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Skibet Stadion
4 - 6
436943
12-09 2020
Kl. 11:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Vinding SF KFUM Parken
6 - 0
436944
12-09 2020
Kl. 12:00
FC Kolding Nord Skibet IF Lyshøjskolen
1 - 2
436942
13-09 2020
Kl. 11:00
Gauerslund IF Vejle B Danbolig Arena Gauerslund
5 - 2
431297
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Vejle B KFUM Parken
10 - 2
436946
20-09 2020
Kl. 10:00
Skibet IF Vinding SF Skibet Stadion
3 - 0
436945
20-09 2020
Kl. 10:30
Vejle B Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) VB Parken
1 - 9
436947 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Gauerslund IF FC Kolding Nord Danbolig Arena Gauerslund
1 - 3
436948
26-09 2020
Kl. 11:30
Vinding SF Vejle B Vinding Kunstgræsbane
1 - 10
436950
26-09 2020
Kl. 12:00
FC Kolding Nord Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Lyshøjskolen
1 - 1
436949
27-09 2020
Kl. 09:00
Gauerslund IF Skibet IF Danbolig Arena Gauerslund
0 - 3
436953
03-10 2020
Kl. 11:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Gauerslund IF KFUM Parken
5 - 1
436952
03-10 2020
Kl. 12:00
FC Kolding Nord Vinding SF Lyshøjskolen
22 - 0
436951
04-10 2020
Kl. 10:00
Skibet IF Vejle B Skibet Stadion
7 - 1
436956
11-10 2020
Kl. 10:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Skibet IF KFUM Parken
4 - 2
436958
24-10 2020
Kl. 12:30
Vinding SF Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (2) Vinding Kunstgræsbane
HHT

Hjemmehold taberdømt

436959
25-10 2020
Kl. 10:00
Skibet IF FC Kolding Nord Skibet Stadion
1 - 3
436957
25-10 2020
Kl. 10:00
Vejle B Gauerslund IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
3 - 5
436954
31-10 2020
Kl. 11:00
Vejle B FC Kolding Nord VB Parken Gammel Kunst 1
0 - 5
436955
31-10 2020
Kl. 11:30
Gauerslund IF Vinding SF Danbolig Arena Gauerslund
5 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.

Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

 

Log ind