MENU

U16 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2020, Pulje 811 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
481750
08-08 2020
Kl. 16:00
Viborg Q AaB Liseborgcentret
0 - 9
481751
09-08 2020
Kl. 11:00
Mejrup GU Fortuna Hjørring Mejrup Kultur & Fritidscenter
4 - 2
481752
09-08 2020
Kl. 15:00
FC THY Piger HHQ-19 Nors Stadion
4 - 1
481754
16-08 2020
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring Viborg Q Landlyst Idrætsanlæg
16 - 0
481815
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Vildbjerg SF AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 3
481757
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
HHQ-19 Mejrup GU NMT-BYENS Arena Hadsten
4 - 0
481759
22-08 2020
Kl. 16:00
Viborg Q HHQ-19 Liseborgcentret
2 - 3
481760
23-08 2020
Kl. 14:30
Vildbjerg SF Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 3
481761
23-08 2020
Kl. 14:30
FC THY Piger Mejrup GU Østerild Stadion
1 - 2
481755
on
26-08 2020
Kl. 18:45
Silkeborg IF Q FC THY Piger Søholt Idrætsanlæg
1 - 2
481763
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Mejrup GU Viborg Q Mejrup Kultur & Fritidscenter
14 - 2
481766
29-08 2020
Kl. 12:30
HHQ-19 Vildbjerg SF Volkswagen Park Kunstgræs
1 - 1
481765
30-08 2020
Kl. 11:00
AaB FC THY Piger AaB's Anlæg
3 - 0
481768
to
03-09 2020
Kl. 18:30
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
3 - 0
481770
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q HHQ-19 Søholt Idrætsanlæg
2 - 6
481767
05-09 2020
Kl. 16:00
Viborg Q FC THY Piger Liseborgcentret
1 - 2
481772
12-09 2020
Kl. 11:00
FC THY Piger Fortuna Hjørring Frøstrup Stadion
2 - 3
481773
12-09 2020
Kl. 11:10
HHQ-19 AaB NMT-BYENS Arena Hadsten
2 - 7
481771
13-09 2020
Kl. 14:00
Viborg Q Vildbjerg SF Liseborgcentret
1 - 3
481774
on
16-09 2020
Kl. 19:00
Mejrup GU Silkeborg IF Q Mejrup Kultur & Fritidscenter
1 - 0
481776
19-09 2020
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring HHQ-19 Landlyst Idrætsanlæg
8 - 2
481775
19-09 2020
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
5 - 0
481778
19-09 2020
Kl. 15:00
AaB Mejrup GU AaB's Anlæg
3 - 2
481777
20-09 2020
Kl. 14:30
Vildbjerg SF FC THY Piger Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
4 - 2
481810
26-09 2020
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring Mejrup GU Landlyst Idrætsanlæg
3 - 2
481811
26-09 2020
Kl. 12:30
HHQ-19 FC THY Piger Volkswagen Park Kunstgræs
4 - 1
481779
26-09 2020
Kl. 14:00
AaB Viborg Q AaB's Anlæg
10 - 0
481812
27-09 2020
Kl. 10:00
Silkeborg IF Q Vildbjerg SF Søholt Idrætsanlæg
2 - 2
481762
on
30-09 2020
Kl. 19:00
Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
2 - 1
481816 to
01-10 2020
Kl. 19:00
Mejrup GU HHQ-19 Mejrup Kultur & Fritidscenter
UHT

Udehold taberdømt

481813
03-10 2020
Kl. 16:00
Viborg Q Fortuna Hjørring Liseborgcentret
1 - 7
481756
04-10 2020
Kl. 13:00
AaB Vildbjerg SF AaB's Anlæg
2 - 2
481814
04-10 2020
Kl. 14:00
FC THY Piger Silkeborg IF Q Hørdum Stadion
1 - 6
481819
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Mejrup GU FC THY Piger Mejrup Kultur & Fritidscenter
5 - 0
481818
10-10 2020
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg SF Landlyst Idrætsanlæg
1 - 1
481820
10-10 2020
Kl. 13:00
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
2 - 2
481753
ti
20-10 2020
Kl. 19:00
Vildbjerg SF Silkeborg IF Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
5 - 2
481822
24-10 2020
Kl. 12:00
Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
2 - 2
481821
24-10 2020
Kl. 16:00
Viborg Q Mejrup GU Kunstgræs Liseborg
1 - 4
481823
25-10 2020
Kl. 11:00
FC THY Piger AaB Lerpytter Anlæg
1 - 5
481824
25-10 2020
Kl. 14:30
Vildbjerg SF HHQ-19 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
7 - 1
481817
to
29-10 2020
Kl. 17:30
HHQ-19 Viborg Q Volkswagen Park Kunstgræs
1 - 0
481825
01-11 2020
Kl. 11:00
FC THY Piger Viborg Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1 - 4
481828
to
05-11 2020
Kl. 19:00
HHQ-19 Silkeborg IF Q Volkswagen Park Kunstgræs
0 - 4
481831
08-11 2020
Kl. 13:00
AaB HHQ-19 AaB's Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

481829
08-11 2020
Kl. 14:30
Vildbjerg SF Viborg Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
9 - 0
481833
21-11 2020
Kl. 10:00
Viborg Q Silkeborg IF Q Overlund Kunststofbane
1 - 8
481827
to
26-11 2020
Kl. 18:30
Mejrup GU Vildbjerg SF Mejrup Kultur & Fritidscenter
1 - 3
481832
28-11 2020
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Mejrup GU JYSK Park (kunstgræs)
3 - 4
481830
29-11 2020
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring FC THY Piger Dana Cup Kunstgræs
9 - 1
481881 to
03-12 2020
Kl. 18:30
Mejrup GU AaB Mejrup Kunstgræsbane
UDS
481826
06-12 2020
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring AaB Dana Cup Kunstgræs
481879
06-12 2020
Kl. 13:00
HHQ-19 Fortuna Hjørring Volkswagen Park Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

481880
06-12 2020
Kl. 13:00
FC THY Piger Vildbjerg SF Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
481769 to
10-12 2020
Kl. 19:00
Vildbjerg SF Mejrup GU Ikast FC Stadion Allé - Kunst - 1
481764
12-12 2020
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.

Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

 

Log ind