Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
torsdag den. 20-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Feldborg/Haderup IF (U12)
KLG
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sunds IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
KLG
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Herning Fremad
Feldborg/Haderup IF (U12)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 20-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Kibæk IF
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Kølkær/Fasterholt IF
Hammerum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Karstoft IF
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Hammerum IF
Kibæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 27-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Hammerum IF
Sunds IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18:00
Karstoft IF
Feldborg/Haderup IF (U12)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Sunds IF
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Feldborg/Haderup IF (U12)
Hammerum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 27-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Kølkær/Fasterholt IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
18:00
Kibæk IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
18:40
Herning Fremad
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
KLG
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 03-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
KLG
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Herning Fremad
Hammerum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18:40
Karstoft IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
18:40
Hammerum IF
KLG
ANN
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 10-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sunds IF
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Feldborg/Haderup IF (U12)
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Kølkær/Fasterholt IF
Feldborg/Haderup IF (U12)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Kibæk IF
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 17-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Karstoft IF
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Kibæk IF
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Hammerum IF
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Kølkær/Fasterholt IF
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 17-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Herning Fremad
KLG
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sunds IF
Feldborg/Haderup IF (U12)
|
|||||||||||||||||||
18:40
KLG
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Feldborg/Haderup IF (U12)
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 24-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Feldborg/Haderup IF (U12)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sunds IF
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Hammerum IF
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Kølkær/Fasterholt IF
Feldborg/Haderup IF (U12)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 24-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Kibæk IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
18:00
Karstoft IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
18:40
Herning Fremad
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
KLG
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 01-10 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Kølkær/Fasterholt IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
17:30
Hammerum IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
18:10
Herning Fremad
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
KLG
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 01-10 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Sunds IF
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
Feldborg/Haderup IF (U12)
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Kibæk IF
Feldborg/Haderup IF (U12)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Karstoft IF
Sunds IF
|
Klubberne har nu til og med søndag 5. juli til at ændre spilletidspunkter for hjemmekampe - ændringer skal foretages via Kluboffice under "Kampflytning" - "Stævner Quick".
Det endelige kampprogram udsendes mandag 6. juli.
Eventuelle spørgsmål kan foretages på e-mail til info@dbujylland.dk eller på tlf. 8939 9999.
Med venlig hilsen
DBU Jylland