Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
torsdag den. 20-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Viborg FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17:30
Ørslevkloster IF
Ans IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Ans IF
IF Trojka/Team Nørreå
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Oversidder
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
18:50
IF Trojka/Team Nørreå
Viborg FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 25-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Oversidder
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17:30
Viborg FF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Ørslevkloster IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
18:10
Ans IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
18:50
IF Trojka/Team Nørreå
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 03-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Ørslevkloster IF
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
IF Trojka/Team Nørreå
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Viborg FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18:10
Ans IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
18:50
Oversidder
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 17-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Ans IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
17:30
Ørslevkloster IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
18:10
Viborg FF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
IF Trojka/Team Nørreå
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18:50
Oversidder
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 24-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
IF Trojka/Team Nørreå
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
18:05
Oversidder
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
18:05
Ørslevkloster IF
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
18:05
Viborg FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18:40
Ans IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 01-10 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Viborg FF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
IF Trojka/Team Nørreå
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17:30
Oversidder
Ans IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Ans IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Ørslevkloster IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
Klubberne har nu til og med søndag 5. juli til at ændre spilletidspunkter for hjemmekampe - ændringer skal foretages via Kluboffice under "Kampflytning" - "Stævner Quick".
Det endelige kampprogram udsendes mandag 6. juli.
Eventuelle spørgsmål kan foretages på e-mail til info@dbujylland.dk eller på tlf. 8939 9999.
Med venlig hilsen
DBU Jylland