MENU

U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020, Pulje 212 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
AaB
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
AaB's Anlæg Hornevej 2 9220 Aalborg Øst
101582 Kl. 09:20 AaB B52/Aalborg (2)
101583 Kl. 10:00 B52/Aalborg (2) RKG
101584 Kl. 10:40 RKG AaB
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Klubhuset B.52/AFC Scoresbysundvej 5 9210 Aalborg Sø
101578 Kl. 10:00 B52/Aalborg (1) Hjallerup IF
101579 Kl. 10:00 IF Fremad Nørhalne Grindsted U. IF
101580 Kl. 10:40 Grindsted U. IF B52/Aalborg (1)
101581 Kl. 10:40 Hjallerup IF IF Fremad Nørhalne
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Nørhalne Stadion Gustav Zimmersvej 27 9430 Vadum
101585 Kl. 10:00 AaB B52/Aalborg (1)
101586 Kl. 10:00 RKG IF Fremad Nørhalne
101587 Kl. 10:40 B52/Aalborg (1) RKG
101588 Kl. 10:40 IF Fremad Nørhalne AaB
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Grindsted Hallen Bane 1 Hammervej 90 9310 Vodskov
101589 Kl. 10:00 Grindsted U. IF B52/Aalborg (2)
!
NB: B52/Aalborg (2) er taberdømt
Bane 1
101590 Kl. 10:40 B52/Aalborg (2)
!
NB: B52/Aalborg (2) er taberdømt
Hjallerup IF Bane 1
101591 Kl. 11:20 Hjallerup IF Grindsted U. IF
Arrangør:
RKG
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Bixen Arena Hellasvej 5 9270 Klarup
101603 Kl. 10:00 AaB RKG
101604 Kl. 10:40 B52/Aalborg (2)
!
NB: B52/Aalborg (2) er taberdømt
AaB Bane 1
101605 Kl. 11:20 RKG B52/Aalborg (2)
!
NB: B52/Aalborg (2) er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 05-09 2020
Spillested:
Hjallerup Stadion / Klubhus Idræts Alle 1 9320 Hjallerup
101599 Kl. 10:00 IF Fremad Nørhalne B52/Aalborg (1)
101600 Kl. 10:00 Grindsted U. IF Hjallerup IF
101601 Kl. 10:40 B52/Aalborg (1) Grindsted U. IF
101602 Kl. 10:40 Hjallerup IF IF Fremad Nørhalne
Arrangør:
AaB
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
AaB's Anlæg Bane 1 Hornevej 2 9220 Aalborg Øst
101592 Kl. 09:00 AaB Hjallerup IF Bane 1
101593 Kl. 09:00 RKG Grindsted U. IF Bane 1
101594 Kl. 09:40 Hjallerup IF RKG Bane 1
101595 Kl. 09:40 Grindsted U. IF AaB Bane 1
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Klubhuset B.52/AFC Scoresbysundvej 5 9210 Aalborg Sø
101596 Kl. 10:00 B52/Aalborg (2) B52/Aalborg (1)
101597 Kl. 10:40 B52/Aalborg (1) IF Fremad Nørhalne
101598 Kl. 11:20 IF Fremad Nørhalne B52/Aalborg (2)
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Grindsted Hallen Hammervej 90 9310 Vodskov
101606 Kl. 10:00 IF Fremad Nørhalne AaB
101607 Kl. 10:00 Grindsted U. IF RKG
101608 Kl. 10:40 AaB Grindsted U. IF
101609 Kl. 10:40 RKG IF Fremad Nørhalne
tirsdag den. 29-09 2020
Spillested:
Klubhuset B.52/AFC Scoresbysundvej 5 9210 Aalborg Sø
101610 Kl. 17:15 B52/Aalborg (1) B52/Aalborg (2)
101611 Kl. 17:55 B52/Aalborg (2) Hjallerup IF
101612 Kl. 18:35 Hjallerup IF B52/Aalborg (1)
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Nørhalne Stadion Gustav Zimmersvej 27 9430 Vadum
101617 Kl. 10:00 IF Fremad Nørhalne B52/Aalborg (2)
101618 Kl. 10:40 B52/Aalborg (2) Grindsted U. IF
101619 Kl. 11:20 Grindsted U. IF IF Fremad Nørhalne
Arrangør:
RKG
søndag den. 04-10 2020
Spillested:
Bixen Arena Hellasvej 5 9270 Klarup
101613 Kl. 10:00 B52/Aalborg (1) AaB
101614 Kl. 10:00 Hjallerup IF RKG
101615 Kl. 10:40 RKG B52/Aalborg (1)
101616 Kl. 10:40 AaB Hjallerup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind