MENU

U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020, Pulje 213 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Øster Hornum Hallen Nibevej 151 9530 Støvring
905081 Kl. 10:00 Øster Hornum IF Svenstrup-Godthåb IF
905082 Kl. 10:00 Aars IK (3) Sønderup/Suldrup IK Frem
905083 Kl. 10:40 Sønderup/Suldrup IK Frem Øster Hornum IF
905084 Kl. 10:40 Svenstrup-Godthåb IF Aars IK (3)
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Lyngsøvej 4 9600 Aars
905085 Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest Aars IK (2)
905086 Kl. 10:00 Farsø/Ullits IK VØ 91
!
NB: VØ 91 er taberdømt
905087 Kl. 10:40 VØ 91
!
NB: VØ 91 er taberdømt
Ranum-Overlade IK Vest
905088 Kl. 10:40 Aars IK (2) Farsø/Ullits IK
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Vognsild Stadion Bane 1 Overvejen 41 9600 Aars
905089 Kl. 10:00 Øster Hornum IF Aars IK (2) Bane 1
905090 Kl. 10:00 Aars IK (3) VØ 91
!
NB: VØ 91 er taberdømt
Bane 1
905091 Kl. 10:40 VØ 91
!
NB: VØ 91 er taberdømt
Øster Hornum IF Bane 1
905092 Kl. 10:40 Aars IK (2) Aars IK (3) Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Farsø Stadion Jeppe Aakjærs Vej 27 9640 Farsø
905093 Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest Svenstrup-Godthåb IF
905094 Kl. 10:00 Farsø/Ullits IK Sønderup/Suldrup IK Frem
905095 Kl. 10:40 Sønderup/Suldrup IK Frem Ranum-Overlade IK Vest
905096 Kl. 10:40 Svenstrup-Godthåb IF Farsø/Ullits IK
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Ranum Multicenter Seminarievej 27 9681 Ranum
905101 Kl. 10:00 Øster Hornum IF Ranum-Overlade IK Vest
905102 Kl. 10:00 Aars IK (3) Farsø/Ullits IK
905103 Kl. 10:40 Farsø/Ullits IK Øster Hornum IF
905104 Kl. 10:40 Ranum-Overlade IK Vest Aars IK (3)
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Suldrup Stadion Hjedsbækvej 291 9541 Suldrup
905097 Kl. 10:00 Svenstrup-Godthåb IF Aars IK (2)
905098 Kl. 10:00 Sønderup/Suldrup IK Frem VØ 91
905099 Kl. 10:40 VØ 91 Svenstrup-Godthåb IF
905100 Kl. 10:40 Aars IK (2) Sønderup/Suldrup IK Frem
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Svenstrup Stadion Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
905105 Kl. 10:00 Øster Hornum IF
!
NB: Øster Hornum IF er taberdømt
Aars IK (3)
905106 Kl. 10:00 Svenstrup-Godthåb IF Sønderup/Suldrup IK Frem
905107 Kl. 10:40 Sønderup/Suldrup IK Frem Øster Hornum IF
!
NB: Øster Hornum IF er taberdømt
905108 Kl. 10:40 Aars IK (3) Svenstrup-Godthåb IF
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Lyngsøvej 4 9600 Aars
905109 Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest Farsø/Ullits IK
905110 Kl. 10:00 Aars IK (2) VØ 91
!
NB: VØ 91 er taberdømt
905111 Kl. 10:40 VØ 91
!
NB: VØ 91 er taberdømt
Ranum-Overlade IK Vest
905112 Kl. 10:40 Farsø/Ullits IK Aars IK (2)
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Øster Hornum Hallen Nibevej 151 9530 Støvring
905117 Kl. 10:00 Øster Hornum IF Ranum-Overlade IK Vest
905118 Kl. 10:00 Svenstrup-Godthåb IF Farsø/Ullits IK
905119 Kl. 10:40 Farsø/Ullits IK Øster Hornum IF
905120 Kl. 10:40 Ranum-Overlade IK Vest Svenstrup-Godthåb IF
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Lyngsøvej 4 9600 Aars
905113 Kl. 10:00 Aars IK (2) Aars IK (3)
905114 Kl. 10:00 VØ 91 Sønderup/Suldrup IK Frem
905115 Kl. 10:40 Sønderup/Suldrup IK Frem Aars IK (2)
905116 Kl. 10:40 Aars IK (3) VØ 91
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Ranum Multicenter Seminarievej 27 9681 Ranum
905125 Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest Aars IK (3)
905126 Kl. 10:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Farsø/Ullits IK
905127 Kl. 10:40 Farsø/Ullits IK Aars IK (3)
905128 Kl. 10:40 Sønderup/Suldrup IK Frem Ranum-Overlade IK Vest
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Svenstrup Stadion Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
905121 Kl. 10:00 Aars IK (2) Øster Hornum IF
905122 Kl. 10:00 VØ 91 Svenstrup-Godthåb IF
905123 Kl. 10:40 Øster Hornum IF VØ 91
905124 Kl. 10:40 Svenstrup-Godthåb IF Aars IK (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind