MENU

U10 Drenge C (11) 5M Weekend - Efterår 2020, Pulje 214 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Skørping Idrætscenter Bane 1 Himmerlandsvej 63 9520 Skørping
542498 Kl. 10:00 Rebild Syd Aars IK (1) Bane 1
542499 Kl. 10:00 Skørping IF Frem Kongerslev IF
542500 Kl. 10:40 Kongerslev IF Rebild Syd Bane 1
542501 Kl. 10:40 Aars IK (1) Skørping IF Frem
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
DS Arena - Græsbane Amerikavej 9A 9500 Hobro
542511 Kl. 10:00 Hobro IK IK Rosendal
542512 Kl. 10:40 IK Rosendal Hadsund B
542513 Kl. 11:20 Hadsund B Hobro IK
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Hadsund Stadion Stadionvej 25 9560 Hadsund
542514 Kl. 10:00 Hobro IK Rebild Syd
542515 Kl. 10:00 Hadsund B Skørping IF Frem
542516 Kl. 10:40 Rebild Syd Hadsund B
542517 Kl. 10:40 Skørping IF Frem Hobro IK
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Lyngsøvej 4 9600 Aars
542520 Kl. 10:00 Kongerslev IF IK Rosendal
542711 Kl. 10:40 IK Rosendal Aars IK (1)
542712 Kl. 11:20 Aars IK (1) Kongerslev IF
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Rosendal Stadion Døstrupvej 23 9500 Hobro
542717 Kl. 10:00 IK Rosendal Rebild Syd
542718 Kl. 10:40 Rebild Syd Skørping IF Frem
542719 Kl. 11:20 Skørping IF Frem IK Rosendal
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Kongerslev Idrætscenter Bane 1 Idrætsvej 3 9293 Kongerslev
542713 Kl. 10:00 Hobro IK Aars IK (1) Bane 1
542714 Kl. 10:00 Hadsund B Kongerslev IF
542715 Kl. 10:40 Aars IK (1) Hadsund B Bane 1
542716 Kl. 10:40 Kongerslev IF Hobro IK
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
DS Arena - Græsbane Amerikavej 9A 9500 Hobro
542724 Kl. 10:00 Hobro IK Hadsund B
542725 Kl. 10:40 IK Rosendal Hobro IK
542726 Kl. 11:20 Hadsund B IK Rosendal
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Lyngsøvej 4 9600 Aars
542720 Kl. 10:00 Skørping IF Frem Rebild Syd
542721 Kl. 10:00 Kongerslev IF Aars IK (1)
542722 Kl. 10:40 Rebild Syd Kongerslev IF
542723 Kl. 10:40 Aars IK (1) Skørping IF Frem
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Nørager IF's Anlæg Hersomsvej 29 9610 Nørager
542731 Kl. 10:00 Rebild Syd IK Rosendal
542732 Kl. 10:40 IK Rosendal Aars IK (1)
542733 Kl. 11:20 Aars IK (1) Rebild Syd
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Kongerslev Idrætscenter Idrætsvej 3 9293 Kongerslev
542727 Kl. 10:00 Skørping IF Frem Hobro IK
542728 Kl. 10:00 Kongerslev IF Hadsund B
542729 Kl. 10:40 Hobro IK Kongerslev IF
542730 Kl. 10:40 Hadsund B Skørping IF Frem
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Skørping Idrætscenter Himmerlandsvej 63 9520 Skørping
542738 Kl. 10:00 Skørping IF Frem IK Rosendal
542739 Kl. 10:40 IK Rosendal Kongerslev IF
542740 Kl. 11:20 Kongerslev IF Skørping IF Frem
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
Hadsund Stadion Stadionvej 25 9560 Hadsund
542734 Kl. 10:00 Rebild Syd Hobro IK
542735 Kl. 10:00 Aars IK (1) Hadsund B
542736 Kl. 10:40 Hadsund B Rebild Syd
542737 Kl. 10:40 Hobro IK Aars IK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind