MENU

U9 Drenge A (12) 5M - Weekend - Efterår 2020, Pulje 246 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Rosendal Stadion Døstrupvej 23 9500 Hobro
103030 Kl. 10:00 IK Rosendal Aalborg KFUM (1)
103031 Kl. 10:40 Aalborg KFUM (1) Hobro IK
103032 Kl. 11:20 Hobro IK IK Rosendal
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) Under Lien 60 9000 Aalborg
103027 Kl. 10:00 Aalborg KFUM (2) Svenstrup-Godthåb IF
103028 Kl. 10:40 Svenstrup-Godthåb IF RKG
103029 Kl. 11:20 RKG Aalborg KFUM (2)
Arrangør:
søndag den. 23-08 2020
Spillested:
Løgstør Stadion Frederik VII's Alle 14 9670 Løgstør
103024 Kl. 10:00 Løgstør IF Gug B
103025 Kl. 10:40 Gug B AaB
103026 Kl. 11:20 AaB Løgstør IF
Arrangør:
AaB
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
AaB's Anlæg Hornevej 2 9220 Aalborg Øst
103039 Kl. 09:20 AaB RKG
103040 Kl. 10:00 RKG Aalborg KFUM (1)
103041 Kl. 10:40 Aalborg KFUM (1) AaB
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
Gug Stadion Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
103036 Kl. 10:00 Gug B Svenstrup-Godthåb IF
103037 Kl. 10:40 Svenstrup-Godthåb IF IK Rosendal
103038 Kl. 11:20 IK Rosendal Gug B
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
DS Arena - Græsbane Amerikavej 9A 9500 Hobro
103033 Kl. 10:00 Hobro IK Aalborg KFUM (2)
103034 Kl. 10:40 Aalborg KFUM (2) Løgstør IF
103035 Kl. 11:20 Løgstør IF Hobro IK
Arrangør:
RKG
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Bixen Arena Bane 1 Hellasvej 5 9270 Klarup
103042 Kl. 09:30 RKG Løgstør IF Bane 1
103043 Kl. 10:10 Løgstør IF IK Rosendal Bane 1
103044 Kl. 10:50 IK Rosendal RKG Bane 1
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Svenstrup Stadion Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
103048 Kl. 10:00 Svenstrup-Godthåb IF Hobro IK
103049 Kl. 10:40 Hobro IK AaB
103050 Kl. 11:20 AaB Svenstrup-Godthåb IF
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) Under Lien 60 9000 Aalborg
103045 Kl. 10:00 Aalborg KFUM (1) Aalborg KFUM (2)
103046 Kl. 10:40 Aalborg KFUM (2) Gug B
103047 Kl. 11:20 Gug B Aalborg KFUM (1)
Arrangør:
torsdag den. 24-09 2020
Spillested:
Løgstør Stadion Frederik VII's Alle 14 9670 Løgstør
103051 Kl. 17:20 Løgstør IF Aalborg KFUM (1)
103052 Kl. 18:00 Aalborg KFUM (1) Svenstrup-Godthåb IF
103053 Kl. 18:40 Svenstrup-Godthåb IF Løgstør IF
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Rosendal Stadion Døstrupvej 23 9500 Hobro
103058 Kl. 10:00 IK Rosendal Aalborg KFUM (2)
103089 Kl. 10:40 Aalborg KFUM (2) AaB
103090 Kl. 11:20 AaB IK Rosendal
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
Gug Stadion Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
103055 Kl. 10:00 Gug B RKG
103056 Kl. 10:40 RKG Hobro IK
103057 Kl. 11:20 Hobro IK Gug B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind